17 maja 2007, 21:12:53 - Kornik
Futsal: Polska 4-5 Białoruś

Polska reprezentacja futsalowa przegrała w rewanżowym spotkaniu z Białorusią 4-5 (2-1). Spotkanie rozegrane zostało w Słupsku.

17 maja 2007, 19:00 - Słupsk
Polska 4-5 Białoruś
Bramki dla Polski: Paweł Dąbrowski (dwie), Daniel Krawczyk, Michał Kusiak

W środę, w Chojnicach Polska wygrała 5-3 (2-1).

źródło: Pogoń SportNet

KKS LECH - 17 maja 2007, 21:34:36 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.32.215)
Bardzo słaby mecz w wykonaniu "Biało Czerwonych" Wydaje mi sie ze Polscy...Piłkarze nie maja wystarczająco dużo motywacji ,ale mam nadzieje ze będzie lepiej gdyż mamy trenera światowej klasy XD

Lechuuuu : - 17 maja 2007, 21:39:49 - *.centertel.pl
Lechu jest bykuu i da rade...:PP Będzie lepieej.. :P bo lechu tzn Leszek Latacz jest moim wychowawcą...:D w budzie ... i KKS LECH-a też.. hehe... pozdro !!!!

Halemba 2 - 17 maja 2007, 21:50:18 - *.elsat.net.pl
michał brawo masz pozdrowienia od kibiców grunwaldu

Paweł :* - 17 maja 2007, 21:56:54 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.32.215)
Pawełku kochany pozdrawia cię cała Dobrowa Górnicza i Wladywostok Dziekujemy za 2 bramki dla naszych .....powodzenia oby tak dalej

puszcza - 17 maja 2007, 22:52:20 - *.internetdsl.tpnet.pl
no jak nie ma ''Filipa'' i ''Kusiowego'' to nie ma się co dziwić że grają piach

jaga - 18 maja 2007, 9:17:46 - *.internetdsl.tpnet.pl
przepraszam ale Pan Lechu moze jest byku ale nie w futsalu!!! Panowie z komisji zrozumcie wrescie ze z tej łapanki nie bedzie reprezentacji ,

TRENERÓW D - 18 maja 2007, 16:29:00 - *.centertel.pl
niestety słabiutki mecz, bez pomysłu,haryzmy i niczego gdyby nie bramkar Ten jak mu tam Ulig to było by nie dobrze ale oni nic nie pokazali - łapanka

futsal - 25 maja 2007, 23:33:34 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.49.4.22)
Wszyscy mowia ze mecz slaby no i maja racje jak trener powoluje zawodnikow z 3 ligi a nie wystawia do meczu zawodnikow z 1 ! z takim nastawienie polski futsal daleko nie zajdzie panie trenerze radze sie dobrez zastanowic przed kolejnym zgrupowaniem kadry bo wygrac z Bialorusia to kazda druzyna z 1 ligi potrafi tylko co jezeli przyjdzie nam grac z mocniejszymi rywalami jak portugalia, hiszpania ?...