1 czerwca 2007, 22:33:11 - qmichal
Fustal: Jango Katowice zdobyło Puchar Polski

Jango Katowice pokonało w rewanżowym meczu finałowym o futsalowy Puchar Polski P.A. Novą Gliwice 3-2 (0-2). W pierwszym meczu rozegranym w Katowicach Jango wygrało 4-1.

1 czerwca 2007, 20:00 - Gliwice (hala Sośnicy)
P.A. Nova Gliwice 2-3 Jango Katowice
Rafał Jarzmik (dwie) - Sławomir Pękała (dwie), Rafał Harazim

seba - 1 czerwca 2007, 22:37:27 - *.welnowiec.net (*.16.31.113)
Lol a ja nie wiedziałem że coś takiego w moim miescie istnieje :D

Mirek - 2 czerwca 2007, 11:19:10 - *.internetdsl.tpnet.pl
Puchar powinien trafic do Gliwic sedzia nie uznał prawidłowo strzelonej bramki Rafała Jarzmika na 3-0 i mecz innaczej by sie ułozył. I znowu polscy sedziowie sie wykazali. Lista "fryzjera" sie powieksza ale wkoncu to jest Polska tu mozna wszystko kupic Tylko szkoda mi Rafała Jarzmika strzela hat-trica a sedzia nie uznaje bramki. Jarzab jestem z Toba

brad - 2 czerwca 2007, 11:26:36 - *.internetdsl.tpnet.pl
hmm dalbym glowe ,ze jango to klub z Gliwic ,przeprowadzili sie czy co ?

f@n - 2 czerwca 2007, 11:40:38 - *.mmj.pl
Muszę obiektywnie stwierdzić,że rzeczywiście Nova strzeliła bramkę na 3:0,i tylko trzeba sędziów spytać jak to się stało że gra toczyła się dalej...Oczywiście zostałoby jeszcze 17 min. do końca meczu i różnie mogł się ułożyć jeszcze ten mecz.... Ale teraz wiecie co czuliśmy rok temu, jak przegraliśmy(czyt.przekręcili)mecz w Chojnicach!! Sam mecz- godny FINAŁU, brawa dla obu drużyn

figo - 2 czerwca 2007, 11:42:10 - *.dhl.com
do brad - Jango kiedys gralo w myslowicach i tak sie nazywali jango myslowice,ale przeprowadzili sie do Katowic

Kurtys - 2 czerwca 2007, 12:56:23 - *.welnowiec.net (*.16.5.80)
Hahahahahaha Paweł Dajczak to najgorszy trener !!!!! bo jest 2 trenerem w jango haha skad takiego rubasa wzieli?

Joseck - 4 czerwca 2007, 21:51:12 - *.gl.digi.pl (*.168.1.166)
Mecz był rzeczywiście bardzo ładny, jednak cały czas przeważała Nova, przegrali przez błąd Korka, zbyt szybko wycofał bramkarza :/