8 czerwca 2007, 7:59:01 - qmichal
U-20: Jordania 1-1 Polska

Reprezentacja Polski do lat 20 zremisowała w pierwszym meczu towarzyskiego turnieju rozgrywanego w Jordanii z gospodarzami imprezy 1-1 (1-1).

7 czerwca 2007, 17:00 - Amman (King Abdullah Stadium)
Jordania 1-1 Polska
Ahmed Nawfal 45 - Jarosław Fojut 25

Fan - 8 czerwca 2007, 8:26:23 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.3)
Gratulacje zawsze lepiej niż pierwsi prosze o podanie składu i czy grał Grześ Krychowiak ten 17 latek z Girodins de Bordeaux Grześ pamiętaj ,że jesteś z Mrzeżyna Zachodniopomorskie liczy na Ciebie

Wojciech - 8 czerwca 2007, 8:34:43 - *.zgora.dialog.net.pl
Cienko to wygląda :/ Z kim jeszcze można nie wygrać?

speeder213 - 8 czerwca 2007, 9:11:42 - *.internetdsl.tpnet.pl
dlaczego nie podajecie składów?!

funekk - 8 czerwca 2007, 9:19:32 - *.50.231.34
Oj zaplecze reprezentacij nie za ciekawe.

Kibic - 8 czerwca 2007, 9:36:39 - *.238.200.2
Ale dodajcie do tego pogode !! Przeciez tam musi być niewiarygodny upał to i tak dobrze ze wytrzymali 90 minut

PGH - 8 czerwca 2007, 9:39:29 - *.3s.pl
porazka...z takim zespolem jak Jordania

wojtek - 8 czerwca 2007, 9:48:48 - *.stimo.net
komentujecie tak a jak jestescie tacy cwani to idzcie grac w 40 stopniowym upale!!!!!!

Vd - 8 czerwca 2007, 10:12:15 - *.internetdsl.tpnet.pl
Przecież w Ammanie wczoraj było 23 C, a mecz był późnym wieczorem.

Fan - 8 czerwca 2007, 10:12:50 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.3)
do PGH kolego w piłce nożnej wynik 1-1 to jest remis a nie porażka przynajmiej w wyniku bo gry nie znam
pozdro

PogońSzcz. - 8 czerwca 2007, 10:26:29 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.1)
Fan...chyba nie zroumiales PGH bo mu chodzilo o to ze remis z Jordania to tak jak porazka... Pozdro znawco

zizu - 8 czerwca 2007, 10:29:30 - *.centertel.pl
"towarzyskiego turnieju " to dla wszystkich nie umiejacych czytac to byl mecz towarzyski a nie o punkty wiec mogla w nim grac rezerwa rezerw repry w eksperymentalnym ustawieniu

kryniek - 8 czerwca 2007, 10:49:32 - *.cza.warszawa.supermedia.pl
może to małe usprawiedliwienie no ale Jordania gra u siebie i jest gospodarzem więc na pewno jeszcze coś ugra w tym turnieju. Ponadto kilku naszych grajków się wykpiło od tego wyjazdu - nie pamiętacie jak się tłumaczyli brakiem chęci wyjazdu. Było ich chyba 4 i raczej na nich opierał się szkielet drużyny

zaq - 8 czerwca 2007, 11:05:40 - *.gorzow.mm.pl
[*]

Perry - 8 czerwca 2007, 11:12:23 - *.chello.pl
http://www.alarabalyawm.net/uploads/111_new51.jpg oto foto z tego meczu, składów niestety nawet Arabowie nie podają. Piszą jedynie, żę "Jaroslaw" zdobył gola stojąc w środku pola karnego.

Perry - 8 czerwca 2007, 11:25:51 - *.chello.pl
Mogę Wam powiedzieć, że na pewno grał Dawid Jarka, ponieważ Arabowie piszą o jego groźnej akcji w której ledwo zdołali wybić piłkę na róg. Grał także jeden z Krzysztofów, ale który to już tajemnica Arabów, piszących generalnie Polaków imionami.

no - 8 czerwca 2007, 17:20:52 - *.internetdsl.tpnet.pl
tragedia ;( płakać jeszcze raz płakać

19noRmalny - 8 czerwca 2007, 20:59:27 - *.inet-siec.pl
Do wszystkich znawców !! A skąd wy wiecie jak się prezentuje młodzież w Jordanii !! ?? widzieliscie mecz ?? więc nie gadajcie głupot !!! teraz już nie ma słabych zespołów do bicia... a na pewno nie ma w juniorach!! pozdro dla noRmalnych !

pogoniarz - 9 czerwca 2007, 0:54:34 - *.chello.pl
to obstawiamy wynik inauguracji z Brazylią 0:.....;)

pogoniarz - 9 czerwca 2007, 1:06:55 - *.chello.pl
nie no ale musze przyznac troche racji 19noRmalnemu piłka junirska to troche co innego;) trzymajcie sie chlopaki i...puknac mi Brazylie!!!!

foksik - 9 czerwca 2007, 9:41:30 - *.opole.internetia.pl (*.16.0.5)
No nie zle chłopcy pozdrowienia dla Dachola Jarki i Cywy którzy napewno sie tam znajdują acha podajcie sklad