10 czerwca 2007, 17:15:09 - maciejko
U-20: Polska 2-2 Syria

W swoim drugim meczu podczas towarzyskiego turnieju w Jordanii reprezentacja Polski U-20 zremisowała z rówieśnikami z Syrii 2-2.

9 czerwca 2007, 17:00 - Amman (King Abdullah Stadium)
Polska 2-2 Syria

W poniedziałek Polacy w swoim ostatnim meczu turnieju ponownie zagrają z gospodarzami, Jordanią, z którą zremisowali w czwartek 1-1.

KrzyzaK_81 - 10 czerwca 2007, 17:45:37 - *.mosina.sdi.tpnet.pl
Moim zdaniem jak juz zoslali ludzie poinformowani o wyniku to wypadaloby podac chociaz kto strzelił bramki chodzi oczywiście o nazwiska zawodników no i skład Polaków.

zarembus - 10 czerwca 2007, 18:06:32 - *.aster.pl
Moze oprocz informacji o wyniku niemaja innych?
Ludzie oni niesą wszystko wiedzący...

And. - 10 czerwca 2007, 18:18:40 - *.telpol.net.pl
Wcale bym się niezdziwił że bramkę strzelił Janoszka - oj będzie z niego grajek ,zobaczycie, przypomina mi lata młodości Gucia!!!!!!!!!!!!

Mirek - 10 czerwca 2007, 18:27:32 - *.lom.netster.pl
Wiem ze pod koniec meczu K.Strugarek(ŁKS Łomża) nie strzelil rzutu karnego.

Bach. - 10 czerwca 2007, 18:43:05 - *.chello.pl
szkoda ,że pzpn.pl nie jest profesjonalnie prowadzony bo gdyby był to by te informacje już tam były wraz ze strzelcami i składami ;/

Fan - 11 czerwca 2007, 9:47:16 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.3)
Czy ktoś wie dlaczego z kadry z Pruszkowa odjechali piłkarze powołani na zgrupowanie do Jordani i jacy to są piłkarze

alukard33 - 11 czerwca 2007, 12:19:22 - *.icpnet.pl
Oni już osiagneli szczyt swoich możliwości i ambicji. Jakieś tam mistrzostwa świata nie pomogą im w "karierze" Korzym, Grosicki, Marciniak. Gratuluje decyzji chłopaki !!!!!! Tak trzymać Górnik Łęczna już ma was na oku !!!!!