11 czerwca 2007, 19:40:00 - MichalMKS
U-20: Jordania 2-3 Polska

W swoim ostatnim meczu podczas towarzyskiego turnieju w Jordanii reprezentacja Polski U-20 pokonała gospodarza imprezy 3-2 (2-0).

11 czerwca 2007, 17:00 - Amman (King Abdullah Stadium)
Jordania 2-3 Polska
Bramki dla Polski: Dawid Janczyk (dwie), Grzegorz Krychowiak

Polacy rozegrali w Jordanii trzy mecze. Najpierw zremisowali z zespołem gospodarzy 1-1, a później także uzyskali remis w spotkaniu z Syrią (2-2).

Od 18 czerwca polscy piłkarze będą przebywali na zgrupowaniu we Włocławku, a 24 czerwca polecą do Kanady. Finałowy turniej mistrzostw świata zostanie rozegrany w dniach 30 czerwca - 22 lipca. Zarówno na zgrupowaniu, jak i na mistrzostwach Polakom będzie towarzyszył selekcjoner reprezentacji Leo Beenhakker.

źródło: PAP

piotreckiS - 11 czerwca 2007, 20:13:00 - *.chello.pl
dawid w zastepstwi za korzyma ratuje honor polski
pozdro L

gosu1908 - 11 czerwca 2007, 21:21:38 - *.toya.net.pl
jakie tam super ekipy grały!!!już nas nikt więcej nie chce zapraszać???

maslo - 11 czerwca 2007, 21:29:29 - *.olesno.info.pl
Pozdro dla iminika i gratuluje

pkb - 11 czerwca 2007, 22:27:08 - *.gdynia.mm.pl
A jak się tabela końcowa przedstawia? Nie żebym na coś liczył, z ciekawości pytam ;).

Fan - 12 czerwca 2007, 8:55:34 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.3)
Super Grześ wierzyłem ,że strzelisz brameczkę czekamy na Ciebie pozdro TM 500

Andrej - 12 czerwca 2007, 9:17:33 - *.blt.pl
Mam pytanie czy Polcy grali z seniorami Jordani czy ze swoimi rówieśnikami?

Edek - 12 czerwca 2007, 9:47:24 - *.byt.3s.pl
Grali z rówieśnikami i wygrali ten mini-turniej. Nasza kadra początkowo miała być bardzo mocna, ale kilku "Gwiazdorów" nie przyjechało...

naszczal - 12 czerwca 2007, 14:11:04 - *.promax.media.pl
ja pieprze to sa jaja zebysmy z taka jordania czy syria remisowali to sie w pale nie miesci jestem tylko ciekawy co bedzie za pare lat jak to ci pilkarze beda decycowali o losach polskij reprezentacji i polskiej pilki mam nadzieje ze chlopaka jeszcze wyleci ta "woda sodowa" co uderzyla im do glowy i wrescie zaczna grac a nie sie szczycic mowie to ze przykroscia i z wielkim smutkiem poniewaz jestem fanem reprezentacji polski

max - 12 czerwca 2007, 17:41:20 - *.6.188.17
w mistrza swiata u20 w 2005 syria wygrala z wlochami , w drugiej rundzie przegrala z brazilia 1-0......