22 lipca 2007, 17:57:05 - MichalMKS
Janczyk zadebiutował w CSKA

Dawid Janczyk, polski napastnik CSKA Moskwa zadebiutował w swoim nowym zespole. Polak wystąpił w wygranym spotkaniu 17. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Łokomotiwem Moskwa 2-1 (1-0). Janczyk na boisku pojawił się w 83. minucie w miejsce Jurija Żirkowa.

22 lipca 2007, 16:00 - Moskwa
Łokomotiw Moskwa 1-2 CSKA Moskwa
Branislav Ivanović 59 - Vágner Love 44, 48

Po 17 kolejkach zespół Polaka zajmuje piątą pozycję w tabeli z dorobkiem 25 punktów.

woker - 22 lipca 2007, 18:04:46 - *.lodz.dialog.net.pl
fajnie, jeżeli będzie grywał

krz - 22 lipca 2007, 18:20:18 - *.internetdsl.tpnet.pl
a mnie sie cos wydaje ze janczyk jest jeszcze malo doswiadczony i w tym sezonie to napewno za duzo nie pogra

Dawid J - 22 lipca 2007, 18:29:26 - *.chello.pl
7 minut... a mówili, że będę grał od 1 minuty...

zmc - 22 lipca 2007, 18:32:03 - *.adsl.inetia.pl
dziwni jestescie mysleliscie ze po nie calym tygodniu bedzie podstawowym graczem panowie pomalutku jeszcze pogra sobie jak sie wbije do podstawowego

piszczel - 22 lipca 2007, 18:40:14 - *.centertel.pl
A mi sie wydaje ze pójdzie w odstawke. W legii nic nie pokazywał to tymbardziej w lidze rosyjskiej bedzie mu trudniej.

smyru - 22 lipca 2007, 18:48:12 - *.dsl.emhril.ameritech.net
oczywiscie, ze pojdzie w odstawke, wylecza go tak szybko i tak szybko kazdy o nim zapomni, jak zapomnieili i wyleczyli Matusiaka, a mialo to niby byc tylko Palermo..., moze umiejetnosciami za duzo nie odstepuja, chociaz Janczyk jest cienki dla mnie jak babie lato, ale w glowach nie maja poukladane tak jak trzeba. Trzeba wyjsc i orac caly mecz, a nie stac i czekac laskawie na pilke, albo ze gwizdek mu gwizdnie bo on jest wielki Matusiak czy Janczyk, nie tacy jak oni szli w odstawke, a pozatym na ich miejsce jest nastepnych 5 chetnych..., mimo tego chcialbym, zeby im sie udalo, ale ciezko bedzie sie przebic w takich ekipach w jakich graja...

mihau - 22 lipca 2007, 19:01:50 - *.chello.pl
do smyru: sprawa Janczyka i Matusiaka to sa dwie rozne sprawy, obaj przeszli do dwoch roznych klubów. Matusiak w porównaniu do Janczyka udawał wielka gwiazde, natomiast Dawid ta gwiazda(na mozliwosci polskiej piłki) po prostu jest. Matusiakowi wyszły tak naprawde 3 mecze i od razu stał sie gwiazda. natomiast Janczyk przynajmniej kilkadziesiat meczy zagrał na wysokim poziomie...no i jest młodszy a tacy sie lepiej aklimatyzuja. Dla Janczyka liga rosyjska jest dobra, natomiast do Matusiaka pasuje raczej liga Angielska niz włoska. thx.

sekim - 22 lipca 2007, 19:11:09 - *.netia.com.pl
mihau!!! Tobie chyba sie pozamieniały nazwiska! Janczyk jest gwiazda ligi polskiej??? ośmieszasz sie! matusiakowi wyszly 3 mecze??? wyszly moze z 6 a janczykowi to 10?? (JAK ON STRZELIL 4 BRAMKI) daj spokoj, chyba za duzo wypiłeś :D

ja - 22 lipca 2007, 19:45:21 - *.internetdsl.tpnet.pl
z jakim numerem gra Janczyk?

Walther - 22 lipca 2007, 19:50:17 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ja nie wiem, czemu wszyscy komentują: W Rosji skończy jak Piechna, pójdzie w odstawkę, powinien zostać w Legii, powinien jechać na zachód, itd.
Zastanówcie się trochę, wydaje mi się, że włodarze CSKA zrobili dobry transfer i z pewnością świadomie.

Jaho - 22 lipca 2007, 20:15:16 - *.stargard.mm.pl
Jak tylko się pojawił Janczyk, to od razu Vágner Love zaczął strzelać ...

Manubek85 - 22 lipca 2007, 20:47:04 - *.dsl.club-internet.fr
Zaliczyl taki debiut jak Matusiak z Palermo przeciwko Milan AC. Ciekawe ile zagra w nastepnym meczu.

cobra - 22 lipca 2007, 20:57:23 - *.244.23.11
Ale pograł całe 10 min z doliczonym czasem gry- pewnie oddał 10 strzałów w światło bramki, 9 obronił z ledwością bramkarz 10 strzał był w spojenie słupka z poprzeczką - wykonał w czasie tego występu 10 sztuczek technicznych i prawie przelobował bramkarza zarąbistym strzałem z 50 metrów.Pytanie co może Janczyk zrobić w czasie 90 minut gry...głową nie jestem w stanie ogarnąć

typ - 22 lipca 2007, 22:42:56 - *.osiedle.net.pl
Słabiutki Janczyk jest, w nowoczesnym futbolu bardzo cenni sa zawodnicy potrafiący strzelać bramki z własnego strzałem z własnego pola karnego. Strzał z 50 metrów i prawie przelobowany bramkarz.... boze co za amatorka.

Jastrowie - 22 lipca 2007, 23:49:16 - *.dip0.t-ipconnect.de
Nie ma to jak w wojskowych klubach

egil - 23 lipca 2007, 7:38:51 - *.tvp.pl
Janczyk gra z 19

ktoś - 23 lipca 2007, 10:34:09 - *.internetdsl.tpnet.pl
A wedlug mnie to nie zdarzyl nawet sprawdzic czy pilka jest dobrze napompowana...

Kuaba - 23 lipca 2007, 12:45:52 - *.89-161.tel.tkb.net.pl
Pograł 7 minut, ale dwa razy miał szansę na zdobycie gola. Raz był nawet sam na sam z bramkarzem i nie wykorzystał sytuacji. Oby w następnych spotkaniach nie był tak stremowany!

Kuaba - 23 lipca 2007, 12:49:55 - *.89-161.tel.tkb.net.pl
I jeszcze jedno: w CSKA jest on nazywany i pisany "JANCZIK". A przecież jest w alfabecie rosyjskim litera "Y". Wydaje mi się, że to właśnie on powinien zwrócić im uwagę na właściwą pisownię jego nazwiska.

Kacpi - 24 lipca 2007, 13:05:32 - *.internetdsl.tpnet.pl
Teraz były derby i był stremowany , pierwsze spotkanie , pełne trybuny. Ale jak będzie grał od początku to pokaże na co go stać. Niech trener go puści np. z FK Moskwa. Fakt że w legii nie było kolorowo ale na mistrzostwach był bardzo dobry tylko osamotniony. W duecie z Love tak by już nie było.