22 sierpnia 2007, 19:17:27 - MichalMKS
III liga: Wigry 0-1 Ruch W. M.

Dzisiaj rozegrano zaległe spotkanie 1. kolejki trzeciej ligi grupy pierwszej. W Suwałkach miejscowe Wigry przegrały z Ruchem Wysokie Mazowieckie 0-1 (0-1).

22 sierpnia 2007, 17:00 - Suwałki
Wigry Suwałki 0-1 Ruch Wysokie Mazowieckie
Eugeniusz Kołodziejczyk 1

lemur - 22 sierpnia 2007, 19:37:11 - *.internetdsl.tpnet.pl
cienko, cienko z tym ruchem ledwie 1 brameczka zdobyta fuksem w 30 sek. a miał być taki pogrom, że ho, ho II połowa to ruch zamkniety na własnej połowie i tylko nieudolności i braku doświadczenia młodych piłkarzy wigier zawdzięcza 3 pkt, no cóż taka jest piłka wygrywa ten kto strzeli jedną więcej

PGH - 22 sierpnia 2007, 23:18:19 - *.3s.pl
gdzie byliscie kibice ;d jak w Suwałkach Piast spiewał i rozdawał karteczki !!

kuba - 23 sierpnia 2007, 6:53:02 - *.gprspla.plusgsm.pl
PGH masz na myśli Piasta Kołodzieja ? tak ??

hmm - 23 sierpnia 2007, 8:00:39 - *.89-161.tel.tkb.net.pl