2 września 2007, 14:03:53 - qmichal
Gol Janczyka w derbach Moskwy

Dawid Janczyk strzelił swojego pierwszego gola w lidze dla CSKA Moskwa. 19-letni napastnik zdobył bramkę w doliczonym czasie gry, ratując remis w derbach Moskwy ze Spartakiem zakończonych wynikiem 1-1 (0-1). Janczyk pojawił się na boisku w 71. minucie, kiedy zmienił Vágnera Love.

2 września 2007, 12:00 - Moskwa
Spartak Moskwa 1-1 CSKA Moskwa
Mozart 30 (k) - Dawid Janczyk 90

sędziował: Alberto Undiano Mallenco (Hiszpania).

W kadrze meczowej gospodarzy nie znalazł się polski bramkarz - Wojciech Kowalewski.

Po 23 kolejkach CSKA ma na koncie 35 punktów i zajmuje piąte miejsce w tabeli. Traci do prowadzącego Spartaka osiem punktów.

Flash - 2 września 2007, 14:11:19 - *.12.rev.vline.pl
Bramka sytuacyjna! Brawo się należy! Ale z Vagnera Love to niezły kawał buca, nawet nie podał ręki Janczykowi jak go zmieniał.

@ - 2 września 2007, 14:23:45 - *.153.84.138 (*.18.32.21)
Brawo Dawid!
On jeszcze pokaże, że wart był tych pieniędzy.

Łazarek - 2 września 2007, 14:25:37 - *.internetdsl.tpnet.pl
Oglądałem ten mecz Janczyk chyba drugi raz dotknął piłki i strzelił gola szkoda tylko ,że wcześniej koledzy nie zagrywali do niego ;-)Może by wygrali dzięki jemu... Janczyk powodzenia masz teraz szanse zaistnieć tam po takim meczu:-)

mirekos - 2 września 2007, 14:28:13 - *.174.98.cable.morena.jarsat.pl
Brawo Dawid!!!Co prawda trzy razy dotknął piłkę ale w tym najważniejszym momencie się udało i oto chodzi u napastnika wsumie Teraz będzie już tylko łatwiej o miejsce w składzie po golu ze Spartakiem

Michal1906 - 2 września 2007, 14:38:57 - *.popl.cable.ntl.com
Gdzie pokazywali ten mecz? Dzieki

Seb - 2 września 2007, 14:41:07 - *.softlab.gda.pl
do Michal1906 :na PolsatSport

max - 2 września 2007, 15:01:56 - *.promax-ck.pl (*.168.4.151)
rozjemców biorą spoza rosji bo swoi srukowali nagminnie.jednak tylko w takim waznych meczach.zwykle sedziują rosjanie i robią wieksze byki nisz nasi czarni-oglądam regularnie i czasami krew zalewa.

gogol - 2 września 2007, 15:04:19 - *.centertel.pl
Brawo Dawid, pierwszy gol w czwartym meczu w barwach CSKA. Trochę szczęśliwy ten gol, ale cóż ważne, że piłka wpadła do siatki i to była w dodatku ostatnia akcja meczu, a tak poza tym to Vagner Love strasznie gwiazdorzy w CSKA ehh...

gogol - 2 września 2007, 16:29:19 - *.68.76.132.brzesko76.tnp.pl
czlowieku jak sie nie znasz to sie nie odzywaj, Dawid juz wczesniej trafil i to jest jego 2 gool

Forest - 2 września 2007, 16:57:27 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Gratuluje

Stach - 2 września 2007, 17:49:49 - *.chello.pl
gogol(1) ma racje. Pierwszy gol w czwartym meczu w LIDZE! Janczyk wcześniej strzelił bramkę w meczu pucharowym, o ile się nie mylę z FC Chimki. POZDRAWIAM

Jastrowie - 2 września 2007, 23:42:57 - *.dip0.t-ipconnect.de
Do kiedy Kowalewski ma kontrakt ze Spartakiem? Szkoda by takiej klasy bramkarz marnowal sie na lawce, albo nawet poza nia.

sZfedo - 3 września 2007, 0:35:34 - *.karolin.pl
Cos gdzies czytalem ze do grudnia br. DLatego Kowal zostal i chcial powalczyc. No ale trener nie widzi go nawet w kadrze meczowej. Skoda. BO bramkarz jest solidny. Z Portugalia pięknie bronił. Licze na przejscie zimą do solidnego klubu