12 września 2007, 17:52:42 - koofel
III liga: Radomiak 0-1 Wigry

W zaległym meczu 5. kolejki III ligi grupy pierwszej Radomiak Radom przegrał na własnym boisku z Wigrami Suwałki 0-1 (0-1).

12 września 2007, 16:00 - Radom
Radomiak Radom 0-1 Wigry Suwałki
Iwan Todorow 39

sędziował: Albert Smalcerz (Sosnowiec).
widzów: 1300.

sk - 12 września 2007, 17:55:03 - *.internetdsl.tpnet.pl
hej Wigry goooollll! i co napinacze z elblęga? wygrana wygier z wami była szczęśliwa?

kuba - 12 września 2007, 19:54:07 - *.gprsbal.plusgsm.pl
Wielki Radomiak, wielka napinka. Teraz przyjeżdża do was OKS i chyba wiadomo co...

dolcanista - 12 września 2007, 19:59:51 - *.chello.pl
lepiej niech radomiak do ząbek nie przyjeżdza
bo jak z wigrami było jesden to z dolcanem będzie 5 a lepszy walkower 3-0 i troche kasy niż baty

kasa - 12 września 2007, 20:23:48 - *.54.14.250
gratulacje. Po paru pechowych porażkach u siebie odzyskujemy wigor. II liga II liga SKS!!!

kibic - 12 września 2007, 20:35:56 - *.201.udn.pl
za rok o tej porze wielkie derby Radomia - BROŃ - RADOMIAK

kuba - 12 września 2007, 21:17:22 - *.gprsbal.plusgsm.pl
Gdzie kibice Radomiaka ???? No gdzie ??!!!

kibic - 12 września 2007, 22:02:27 - *.201.udn.pl
na forum Radomiaka ktoś napisał - frekwencja jak na Broni w 5 lidze - 1000 osób

MRC - 12 września 2007, 22:04:41 - *.91.udn.pl
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie bo najlepszy w Polsce jest nasz Radomiak RKS!! Mowi sie trudno gra sie dalej...

rks radom - 12 września 2007, 22:39:09 - *.tkdami.net (*.139.57.69)
radomiak byl jest i bedzie wielki only radomiak

mk - 12 września 2007, 23:43:22 - *.tkdami.net (*.156.140.165)
w radomiu nie ma broni

mcr - 13 września 2007, 1:48:17 - *.51.147.237
Swego czasu w Radomiu potrafili składać solidne rowery a dziś cóż jak ciężko z jednośladami tak i z budową drużyny która mogłaby grać na przyzwoitym poziomie.
POZDRO dla NORMALNYCH

piknik Suw - 13 września 2007, 7:47:35 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.67)
brawo WIGRY!!! tak trzymać do końca

KKS - 13 września 2007, 14:52:48 - *.olsztyn.mm.pl
Brawo WIGRY oby tak dalej. WIGRY do II liga czeka.

Kacper - 13 września 2007, 16:42:59 - *.181.udn.pl
No cóż... Kolejna fatalna porażka, ale trzeba być z drużyną na dobre i na złe... RADOMIAK !!!

Drd - 13 września 2007, 18:12:29 - *.171.129.241
Oks Oderka Opole!BRAWO WIGRY

Do mk - 13 września 2007, 19:03:42 - *.31.radom.pilicka.pl
Co wy piszecie? Trzeba być z drużyną na dobre i złe? Tak to mogą powiedzieć kibice Broni Radom których jest coraz więcej a na ostatnim meczu Radomiak nie wystawił młynu (bo nie ma kogo).

antyradomi - 14 września 2007, 11:38:11 - *.zwm.punkt.pl (*.5.188.22)
...nisko upadłeś Radomiak nisko upadłeś!!!