30 września 2007, 18:16:34 - qmichal
Futsal: Czechy 1-2 Polska

Seniorska futsalowa reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce w Turnieju Trzech Narodów. W decydującym meczu "biało-czerwoni" wygrali w Hodonínie z Czechami 2-1 (0-0).

30 września 2007, 17:00 - Hodonín
Czechy 1-2 Polska
Martin Dlouhý 40 - Mariusz Lewandowski 38, Paweł Dąbrowski 39

Polska: Bartłomiej Nawrat, Jan Zachariasz - Łukasz Żebrowski, Piotr Myszor, Marek Widzicki, Mariusz Lewandowski, Mariusz Kaźmierczak, Paweł Dąbrowski, Sebastian Łoś, Daniel Krawczyk, Rafał Jarzmik.

(...)-ML - 1 października 2007, 0:33:09 - *.kalisz.mm.pl
Szkoda ze to tylko turniej towarzyski,gra o nic.

obser - 1 października 2007, 11:19:09 - *.3s.pl
zawsze ktoś się znajdzie że coś niepasuje, nawet wygrana chłopaków, po porażkach źle po wygranej też źle bo o nic

;) - 1 października 2007, 11:26:48 - *.internetdsl.tpnet.pl
bo to pisze ktos kto zazdrosci.Moze nawet ktos kto chcialby w tej kadrze grac.Chlopaki wygrali poraz pierwszy ten turniej a chlop sie czepia nie rozumie tego.Zreszta ML pisz sobie co chcesz.

denzel - 1 października 2007, 21:35:33 - *.adsl.inetia.pl
sorki ale mam małe braki jeśli chodzi o futsal-proszę o pomoc !!-kto aktualnie jest trenerem młodzieżowej reprezentacji a kto seniorskiej??

Mirko - 2 października 2007, 19:56:06 - *.internetdsl.tpnet.pl
Brawo dla Pana Rafała Jarzmika za dobre mecze z włochami !!!