6 lutego 2008, 22:23:33 - skalok
Polska 2-0 Czechy

Reprezentacja Polski wygrała z Czechami 2-0 (2-0) w drugim meczu towarzyskim podczas zgrupowania na Cyprze. Już w 6. minucie meczu gola dla Polski zdobył Wojciech Łobodziński, który otrzymał dokładne prostopadłe podanie od Dariusza Dudki i wykorzystał sytuację sam na sam z czeskim bramkarzem. W 11. minucie w podobnej do poprzedniej sytuacji "oko w oko" z Petrem Čechem stanął Euzebiusz Smolarek, jednak zbyt słabo podciął piłkę i ta trafiła prosto w rękę bramkarza. W 29. minucie było już 2-0 dla reprezentacji Polski. Z prawej strony w pole karne dośrodkował Wojciech Łobodziński. Piłkę na 16. metr zagrał Smolarek, a ładnym strzałem w górny róg bramki popisał się Mariusz Lewandowski. Czesi mieli okazję do zdobycia kontaktowej bramki, ale Jan Koller nie wykorzystał rzutu karnego w 34. minucie, strzelając słabo w lewą stronę bramki i nie sprawiając Arturowi Borucowi kłopotów z interwencją.

6 lutego 2008, 20:30 - Larnaka (Néo Stádio Gymnastikoú Syllógou "Zínon")
Wojciech Łobodziński 6, Mariusz Lewandowski 29

Polska: 1. Artur Boruc (46, 12. Łukasz Fabiański) - 13. Marcin Wasilewski, 6. Jacek Bąk (46, 2. Mariusz Jop), 14. Michał Żewłakow, 3. Grzegorz Bronowicki (77, 25. Jakub Wawrzyniak) - 15. Wojciech Łobodziński (83, 17. Rafał Murawski), 5. Dariusz Dudka, 18. Mariusz Lewandowski, 8. Jacek Krzynówek, 7. Euzebiusz Smolarek (66, 11. Tomasz Zahorski) - 10. Artur Wichniarek (46, 9. Maciej Żurawski).

Czechy: 1. Petr Čech - 6. Zdeněk Pospěch, 2. Zdeněk Grygera, 22. David Rozehnal, 21. Tomáš Ujfaluši (46, 19. Michal Kadlec) - 7. Libor Sionko (76, 11. Stanislav Vlček), 3. Jan Polák, 17. Marek Matějovský, 20. Jaroslav Plašil (85, 18. Marek Kulič) - 9. Jan Koller, 15. Milan Baroš.

żółte kartki: Michał Żewłakow - Zdeněk Grygera, Jan Koller, Marek Matějovský.

sędziował: Stélios Trýfonos (Cypr).

W 34. minucie Jan Koller nie wykorzystał rzutu karnego (Artur Boruc obronił).

gratulacje równo z gwizdkiem :o

KaZuYa - 6 lutego 2008, 22:26:46 - *.zar.vectranet.pl (*.15.245.230)
za Żurawskiego Jeleń Wichnairek zagrał poprawnie...

kubakubana - 6 lutego 2008, 22:31:52 - *.3s.pl
boirąc pod uwage fakt że drugie 45 minut gralismy w 10 (czyt. wejście Zurawskiego)wynik nalezy uznać za wielki sukces. Mam nadzieje ze coach na EURO nie weżmie drewnianego Maciusia

gelourbi - 6 lutego 2008, 22:34:40 - *.adsl.inetia.pl
super!!!!!!!!
o by tak dalej panowie

polska - 6 lutego 2008, 22:35:24 - *.160.186.11
BRAWO! Boruc The Best!:D

10 znaków - 6 lutego 2008, 22:37:45 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.7.72)
Co to ma być? Brak polskich liter można znieść ale pisanie nazwisk z małej litery to już przesada. "Skąd to wytrzasnęli? Z nowomowy partyjnej? Z góralszczyzny ?" A "lobo" to żenua. Wolałbym, żeby grali w koszulkach bez nazwisk.

G - 6 lutego 2008, 22:38:13 - *.icpnet.pl
Druga połowa to porażka... nie wiem czy już poczuli, że wygrali mecz, czy może oszczędzali siły na ligę, ale jeden anemiczny strzał na 45 minut to za mało niż się wymaga od klasowej drużyny. Na szczęście jak pokazały sparingi Chorwacja nie musi być groźna, nie mówiąc już o Austrii.

misiek - 6 lutego 2008, 22:39:06 - *.wzserwis.pl
przegiecie paly!! jak mozna wposzczac tego slabiaka Zyrawskiego jak on nic do gry nie wnosi tylko tam przeszkadza pod koniec meczu mielismy kontroe 4 na 2 a zurawski tak swietnie zagral do zahorskiego za plecy ze kotra poszla sie .... zurawski Out z kadry!!

wariat - 6 lutego 2008, 22:40:19 - *.ssp.dialog.net.pl
kupon mi zrypali ... ale git że wygrali

vipo - 6 lutego 2008, 22:41:21 - *.adsl.szeptel.net.pl
mecz przecietny,Smolarek Żurawski słabo stac na wiecej, piłkarz meczu Łobodziński(brawo oby tak dalej).

rufus - 6 lutego 2008, 22:41:42 - *.adsl.inetia.pl
Gramy jak zawsze wygrywamy jak nigdy

Messer - 6 lutego 2008, 22:48:53 - *.adsl.inetia.pl
Najlepszy "lobo", szkoda wichniarka bo może to być jego ostatni mecz w repr.

19PG45 - 6 lutego 2008, 22:49:21 - *.internetdsl.tpnet.pl
oj żuraw żebyś się odbudował w tej larisie bo na razie blado to widzę...

pirat890 - 6 lutego 2008, 22:50:16 - *.silesialan.pl (*.16.31.118)
Dudka - odkrycie meczu oby grał tak zawsze

znawcy pil - 6 lutego 2008, 22:52:45 - *.chello.pl
jak mozecie pisac ze obrona slaba ?1?1 znawcy pilki
slabi jestescie jak nic
obrona grala swietnie ,a ataki rozbijane byle bez afery ,druga polowa dobra (slaba dla tych co tylkoi bramke przeciwnikow widza) ,gra z kontry ,kilka razy przyszpieszenie i czesi pozamiatani ,dajcie spokoj aferzysci ,nasi zagrali bardzo dobrz

Kmicic - 6 lutego 2008, 22:54:30 - *.toya.net.pl
Seba moze Cie Leo do sztabu weźmie :P

miwk - 6 lutego 2008, 22:56:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zurawski aut z kadery raz na zawsze nie nadasje sie zeero nic wcale wogole!!!!W Larisie pewnie tez nic nie pokaze nie ma co siepodniecac tym zawodnikiem!!!Boruc najlepszy!!!co do Lewandowskiego to sie nie zgodze bo geal bardzo ladnie jak zawsze w defensywie a jak byl potrzebny z przodu to sie tam znlalazl zazwyczaj!!!

Mateos - 6 lutego 2008, 22:58:54 - *.internetdsl.tpnet.pl
Można już gdzieś kupić bilety na finał?? :P

Mieczysław - 6 lutego 2008, 23:01:43 - *.zicom.pl (*.117.9.101)
PETYCJA DO WŁADZ - PZPN, Ministerstwa Sportu, Rady Ministrów, Prezydenta, wszystkich!
Ja, kibic reprezentacji Polski, od 25 lat na dobre i złe z polskimi sportowcami, apeluję, żeby piłkarze Biało-Czerwonych grali w koszulkach, na których będą polskie nazwiska! Z polskimi znakami diakrytycznymi (Ą, Ć, Ę, Ł, Ń, Ó, Ś, Ź, Ż). I w ogóle, żeby każdy sportowiec z Polski, jeśli ma nazwisko na koszulce, miał je napisane prawidłowo i całemu światu pokazywał, "że Polacy nie gęsi i swój język mają".
Mieczysław Szczerbiec
Proszę o poparcie powyższego apelu i przesyłanie go do skutku do wszystkich osób i instytucji, które mogą (i powinny) doprowadzić do jego wykonania. Pozdrawiam. CHWAŁA POLSCE!!

redus - 6 lutego 2008, 23:05:06 - *.swi.vectranet.pl (*.27.237.211)
Pozdrowiam Trzymajcie w kciuki POLEN-POLAND-POLSKA-POLONIA :D
Trener Leo jest dobry cos pomysl jeszcze czasu wybieral w zawodnikow do EURO 2008

elo - 6 lutego 2008, 23:07:14 - *.adsl.inetia.pl
Ojjj.. chyba czas Żurawskiego minął :/

nazgu(L) - 6 lutego 2008, 23:14:38 - *.spray.net.pl
elo: Bąka też.

Skórkowice - 6 lutego 2008, 23:15:27 - *.3s.pl
Trzy mecze i po Euro!!!Znów podnieta!!!Był kiedyś taki mecz z Włochami jak to sie rozpisywano o Krzynówku i Kosowskim a wszyscy wiedzą że to był tylko jeden taki mecz!

Ziom - 6 lutego 2008, 23:17:09 - *.adsl.inetia.pl
Witam powiem tak wynik cieszy ale Czesi byli lepsi stworzyli dużo sytuacji ale nie umieli ich wykorzystać Polska w I połowie miała 4 sytuację z czego 2 wykorzystała(brawa) ale w II połowie stworzyli tylko jedną sytuację. Czesi atakowali cały mecz Polacy mieli dobre ataki, obrona dobra gratulację dla Łobodzińskiego to zawodnik nr. 1 i Boruc dobrze spisał się Dudka szczególnie tym podaniem szkoda Wichniarka ale ogólnie wynik idzie w świat i to się liczy !!!!Pozdro

olo - 6 lutego 2008, 23:18:22 - *.adsl.inetia.pl
Zahorski za słaby na reprezentacje co to jest za zawodnik!!!Zurawski to samo juz panu dziekujemy!!!

Black Ange - 6 lutego 2008, 23:24:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl (*.0.0.36)
DO Mieczysława, MAsz RAcje ZIom.
Co do MEczu
AN mistrzostwach nie liczy sie gra !!!!]
]
PAnowie i PAnie, liczą SIe wyniki a te po mału są

Ziom - 6 lutego 2008, 23:29:45 - *.adsl.inetia.pl
Black Ange: wiem wiem że liczą sie wyniki ale ja tutaj oceniam jak każdy dzisiejsza postawę Polaków za wynik im gratuluję ale muszę się sprężyć z pracą do ME brakuje im jeszcze dużo. Czesi ładnie grali, a co do komentatora w II połowie piepszył ze zdecydowana Przewaga Polaków i zasłużone Zwycięstwo a później zaś powiedział że Polacy trochę słabo w II połowie nie wiem z kąd oni ich biorą :D

dEaK - 6 lutego 2008, 23:33:02 - *.i24.pl
"Czesi byli lepsi" LOL. Żenada. Nie rozwinę komentarza do tego idoiotycznego stwierdzenia.

wariat - 6 lutego 2008, 23:34:27 - *.ssp.dialog.net.pl
kupon zrypali ..

daro - 6 lutego 2008, 23:38:04 - *.tktelekom.pl
Widać po waszych postach, ze niektórzy z was poprostu nie mogą przeżyć tego że kadra wygrywa,szukacie tylko mankamentow,dyskredytujecie zwycięstwo z Czechami,tylko po to by moc dać upust swojej mani krytykowania wszystkiego.Weźcie wyjdzcie na boisko i ograjcie Kollera,Barosa i spółke.
Albo nie zacznijcie od tego zeby w ogole ruszyć dupy dalej niz do lodówki po piwo.Pozdrawiam prawdziwych kibiców

Bakero - 6 lutego 2008, 23:38:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czesi grali w piłkę ,my strzelaliśmy bramki i to się liczy,jedynym zawodnikiem którego bym wyróżnił był Łobodziński ,no i jeszcze para stoperów za walkę z Kollerem i Barosem.Lewandowski poza bramką totalne dno,środkowy pomocnik nie może mieć tyle strat i niedokładnych podań w meczu.

Tomek - 6 lutego 2008, 23:47:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wariat bylo stawiac na POLSKE ;) ja wlasnie postawilem i wygralem 30 zl ;)

sz - 6 lutego 2008, 23:50:12 - *.eastwest.com.pl
Czesi mają lepszych zawodników. Tego nie da się ukryć.
Mają jednak gorszą koncepcję gry. Zauważcie, że głównie grali tak, by trafić w łeb Kollera. I dlatego nie strzelili nic, bo Koller jest wybitnie bez formy. Czesi przegrali brakiem taktyki i pomysłu na grę. Może gdyby był Bruckner na ławie, to mecz byłby inny, może?
Uważam, że Polska gra powyżej możliwości technicznych piłkarzy dzięki graniu na idealnym poziomie mentalnym całej drużyny! Leo ustawił ten zespół w sposób niebywały. To można zrobić tylko z drużyną, która nie ma gwiazd, bo gwiazda grałaby swoje i rozwalałaby genialne pomysły wybitnego trenera. A my gwiazd nie mamy.. i dlatego pomysły tego trenera działają!

crrille - 7 lutego 2008, 0:09:46 - *.lukman.pl
zgadzam sie z , choc, ich trener na lawie i by byla inna nasze gra, zuraw zj***l 1 akcje, sie zdarza, jego czas minal, Polska teraz inaczej gra, Lobo ... super, Krzyniu dzieki! Smolarek mogl lepiej, ale widac ze sie oszczedza ;] oglonlnie jesli by Koler strzelikl karnego, obie polowy by wygladaly tak samo. imo ;]
tzw. malkontenci spotkamy sie tu w czerwcu! ;]
obyscie nie mieli racji ...
ps. spojrzcie na lobo ... co On wyczynial ;]
Leo Leo Leo !. nc ;]

siwy - 7 lutego 2008, 0:13:30 - *.upc-e.chello.nl
no i gitara , zurwski out of the game!!!!!!!!!

Drozda - 7 lutego 2008, 0:21:45 - *.tvk.torun.pl
do Mieczysława masz racje...
piłkarze reprezentuja Polske wiec ich nazwika powinny byc pisane poprawnie!
co mozna z tym robic moze napiszemy petycje do wladz pzpn na mail? tak na dobry poczatek?
co wy na to????
czekam na odp

crrille - 7 lutego 2008, 0:29:27 - *.lukman.pl
Nie macie sie czego czepic ? poza 2 polowa i wynikiem ... ? Drozda i Mieczyslaw, zycie idzie do przodu. nie bedzie wiecej Deyny Smolarka i Lubanskiego ... to ja nawet wiem, choc to moj Ojciec Im kibicowal! pzdr. Czerwiec. to bedzie estyma . ;]

Vami - 7 lutego 2008, 0:51:55 - *.osiedle.net.pl
Ja myslalem ze "Lobo" jest na koszulce po to, by ewentualni zachodni menedzerowie latwiej zapameitali :>

wt - 7 lutego 2008, 7:23:23 - *.osiedle.net.pl
Wichniarek powinien zagrac cały mecz, nie można kogos wpuszczac na 45 minut meczu i próbowac oceniac pod względem przydatnosci do kadry. Po co wpuszczano Żurawskiego, chyba każdy wie że on umie grac i jak umie grac a teraz jest bez formy bo sam tak twierdzi...

plaizkqQ - 7 lutego 2008, 8:06:32 - *.chello.pl
nieee wichniarek mial kontuzje do dlatego zdjol go LEO z boiska :[

se - 7 lutego 2008, 8:39:51 - *.silesialan.pl (*.16.31.113)
Wichniarek zagrał słabo.Równie słabo jak Żurawski.Jedno dobre podanie przez cały mecz to trrochę mało.Bardzo dużo strat ;/ Szkoda tylko że to towarzyski.

Boruc:D - 7 lutego 2008, 8:49:11 - *.adsl.inetia.pl
Boruc fantastyczny mecz zagrał!

mks - 7 lutego 2008, 9:04:46 - *.szczecin.mm.pl
Zurawski wstyd slaby jak nigdy!!!!!!!Reszta nawet ladnie oby tak dalej to i gebelsow powieziemy!!

wielka pol - 7 lutego 2008, 9:42:34 - *.slicehost.net
brawo boruc

nazgu(L) - 7 lutego 2008, 10:03:08 - *.spray.net.pl
Ze sport.cz: My jsme hrali, oni davali goly

Miedziowy - 7 lutego 2008, 10:15:38 - *.b-ras1.dbn.dublin.eircom.net
Wychowanek i obecny pilkarz Zaglebia zrobili mecz.
Zaglebie Pany - Trojkolorowe Szatany!!

kibic - 7 lutego 2008, 10:23:19 - *.internetdsl.tpnet.pl
Uważam że pierwsza połowa polaków była świetna naprawde dobrze sobie radzili wyprzedzali biegali dużo piłek przejmowali(obrona).Natomiast druga połowa czesi mieli przewagę.Ale Żurawski to niech sobie da spokój z tą kadrą.Wichniarek słabo zagrał ale można dać mu jeszcze jedną szansę.

Sopek - 7 lutego 2008, 10:59:20 - *.internetdsl.tpnet.pl
Dla krytykow Leo wescie sie zastanowcie znajdzcie mi trenera ktory w ostatnich latach wygral zdruzyna na poziomie jedynie ze sredniakami potrafili wygrywac i San Marino ja ufam Leo i wiem ze nie zawiedzie aco do polskich pilkazy jest jeden klopot brak napastnika w formie elo all

Mieczysław - 7 lutego 2008, 11:00:45 - *.117.130.150 (*.1.12.173)
Uwagi do kibiców Polski:
1. Pamiętajcie, że w naszym hymnie NIE MA SŁOWA "PÓKI". Wybicki napisał: "Jeszcze Polska nie umarła, KIEDY my żyjemy..."
2. Reklamowanie na meczu Polski derbów Śląska jest poniżej krytyki.
3. Umieszcznie reklamy (białe tło), o której wyżej, pod czerwoną flagą z Olsztyna sprawiało wrażenie, że Polacy sami wywiesili swoje barwy do góry nogami! Tyle osób tam było i nikt tego nie zauważył?!
4. Nadal sporo "kibiców" nie umie nosić szalika - prezentują go do góry nogami, a na ramionach straszą czerwone orły na białym tle. WSTYD!
Poza tym cieszę się ogromnie, że stadion w Larnace opanowali kibice Biało-Czerwonych i świetnie dopingowali. Jesteśmy najlepsi, ale wciąż trzeba pracować nad formą.

eR - 7 lutego 2008, 11:26:40 - *.adsl.inetia.pl
Mieczysław jak chcesz poprawiać innym to sam nie rób błędów ! "Jeszcze Polska nie umarła, KIEDY my żyjemy..." skąd wziąłeś to "umarła" jak już to ZGINĘŁA ! Weź się do nauki, a nie poprawiasz innych !

eR - 7 lutego 2008, 11:28:04 - *.adsl.inetia.pl
I jeszcze jedno rękopis Wybickiego nie jest Hymnem aktualnie używanym w Polsce...

maciek - 7 lutego 2008, 11:37:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Myślę, że to był wspaniały mecz, ale powinno być 3:0.

(jankes) - 7 lutego 2008, 11:49:06 - *.bielskpodlaski.mm.pl
Mieczysław napisał wersję oryginalną Wybickiego i miał rację: "Jeszcze Polska nie umarła, kiedy my żyjemy. Co nam obca moc wydarła, szablą odbijemy." Natomiast w obecnie obowiązującym hymnie narodowym jest: "zginęła - wzięła".
W całości zgadzam się też co do polskich znaków diakrytycznych. Szlag mnie trafia, gdy widzę, jak Bak po boisku biega w parze z Zewlakowem... "Lobo" - może sobie być, ale w lidze, tak jak Bodzio W. W reprezentacji narodowej to też jest duża przesada.

Tragedia - 7 lutego 2008, 13:02:06 - *.netia.com.pl
Wynik moze jest ok, ale Niemcy beda bardziej skuteczni. A mecz pokazal, ze nasza obrona na skrzydlach jest tragiczna.

grzech - 7 lutego 2008, 13:57:24 - *.160.110.160
moim zdaniem jak tylko wszedł Żurawski straciliśmy koncepcje gry, nikt nie mógł przez to nic wykombinować. Jeśli Żurawski nie odzyska formy w tej Larrisie to może być koniec jego reprezantacyjnej kariery. A jego miejsce będą mogli zająć młodsi.

łańcut - 7 lutego 2008, 14:13:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1.dobrze że seba i koronamks się wypowiedzieli bo LEO nie wiedział by kogo na EURO zabrać..buaha
2.Jak słyszę wypowiedzi typu (koniec z Żurawskim )to mnie flakami drze.każdy chyba może miec słabsze dni w karierze ale po tym co zrobił i jeszcze zrobi dla kadry takie teksty sa nie na miejscu.koniec to bedzie z wami jak wam mama za neostradę nie zapłaci!!!
3."lobo" pies mojego sąsiada się tak wabi jak już to Łobodziński zwróćcie na takie rzeczy uwagę co was na więcej literek nie stać!!!
4.chwała za wynik piłkarzom ale nie popadajmy w huraoptymizm czeka nas jeszcze wiele pracy.
5 ..pozdrowienia dla normalnych kibiców!!!POLSKA!!!

hugo - 7 lutego 2008, 14:14:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
popieram wszystkich co są za podtrzymaniem polskiej pisowni nazwisk.

ReMo13 - 7 lutego 2008, 14:41:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jedyne czego mi brakowalo to bramki Wichniarka...żeby podziękować Leo za powołanie, bo mi brakowało Artiego:P

Ziom - 7 lutego 2008, 14:48:05 - *.adsl.inetia.pl
Czesi grali my strzelaliśmy i taka jest prawda :D. Tak jak mówią wynik idzie w świat a z gry to tylko możemy sie spytać Beenhakera jakie miał założenia w szatni na poszczególne warianty bo sam gram w klubie i wiem że jak skończy się mecz po naszym zwycięstwie to zawodnicy i trener są zadowoleni ale ludzie nie bo zawsze z boku się inaczej ocenia i tutaj tez jest ten przypadek tak jak Powiedział Leo Czesi stworzyli dużo sytuacji my tylko 4 w całym meczu z czego 2 brami brawo za taką skuteczność ale wszyscy wiedzą że jeszcze czeka ich dużo pracy sami nawet się wypowiadają zawodnicy i trener bo to nie był taki mecz w ich wykonaniu jak z Portugalią oby dwa spotkania. Ale za to to są mecze towarzyskie więc trzeba próbować .A nie jestem krytykiem jak niektórzy co zawsze obojętnie jak by Polska zagrała ją krytykują ale powiem że gra Czechów mi sie bardziej podobała ich sytuację ale za to Polski skuteczność i gra w defensywie oraz wyprowadzanie kontrataków szacun POLSKA GÓRĄ!! pozdro

jacek - 7 lutego 2008, 14:58:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Knedle zostały zjedzone.

jacek - 7 lutego 2008, 14:59:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oby tak było w eliminacjach.

damianos - 7 lutego 2008, 15:08:57 - *.centertel.pl
mecz w pierwszej polowie byl interesujacy ale druga polowa niezachwycala ogólnie 3+ za całe spotnie ty jedyna na zawsze WISLA PLOCK

MAMADO - 7 lutego 2008, 15:21:28 - *.adsl.inetia.pl
wczoraj byli tacy co prosili BOGA o jak najmiejszą przegraną ciekawe co teraz myślą liczy sie wynik.Polska już miała takie mecze ze grali pięknie a przegrali teraz czas wygrywać i czy będzie to ładny mecz czy mecz w ktory bedziemy się bronić a jedna kątra da nam gola na 1:0 i wygramy to wynik idzie w świat a nie styl

Ziom - 7 lutego 2008, 15:25:53 - *.adsl.inetia.pl
MAMADO: dokładnie zgadzam się z tobą to samo pisałem i masz rację ważne żeby wygrać nie ważny styl Grecja też tak grała i jakoś mieli ME :D

ser - 7 lutego 2008, 16:23:07 - *.dsl.bell.ca
a ja wam mowie ze ser jest bardzo smaczny

trufel - 7 lutego 2008, 16:54:42 - *.adsl.inetia.pl
Wygranych sie nie sadzi, ale:
Boruc przy karnym zawinil zahaczajac niepotrzebnie reka gdy pilka byla juz daleko, ale obrona karnego mowi sama za siebie,
Wichniarek nie szczegolnie sie pokazal ale zasluguje na jeszcze jedna szanse choc za nim nie przepadam,
Smolarek jak na lidera druzyny zmarnowal sytuacje ktorej nie powinien byl, takie zagrania pod publiczke sa fajne ale jak wchodza do bramki,
Lewandowski brawo za ladna brame ale za czesto go przewracali, ma warunki fizyczne takie ze to on powienien zwalac rywali a nie oni jego,
Lobo swietnie i wyjscie i bramka i zimna krew, lux
Wasyl moze wiecej,
Krzynio nie w formie,
Bak stary,
Zewlakow nawet nawet,
Brono moze byc,
Dudka dobrze ze podal a nie zastanawial sie czy byl faul czy nie i nie patrzyl na sedziego tylko instynktownie zagral,
Zuraw .. nie wiem sam

Emilian - 7 lutego 2008, 17:09:25 - *.centertel.pl
Dobra postawa Polaków. Oby tak dalej!!!

Widzew_Łód - 7 lutego 2008, 17:25:24 - *.4web.pl
Nawet dobry mecz ale trzeba zauwazyc ze nie bylo Rosickiego i Jankulovskiego ....
Karny obroniony przez Boruca ładny wyczuł go ale Koller to szczerze spieprzyl ....
Styl gry polaków mogło by lepiej xD

emeryt - 7 lutego 2008, 18:32:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hej malolaty!!!!to nie lekcja polskiego w waszej szkolce tylko boisko pilkarskie i nazwiska na koszulkach musza byc w alfabecie lacinskim albo wcale!!!ruszcie troche glowki chlopcy przeciez nie chcecie ogladac cyrylicy,chinskich czy arabskich szlaczkow na koszulkach naszych rywali!a co do meczu to popytajcie starszych kibicow to sie dowiecie ze druga polowa byla lepsza w naszym wykonaniu bo udalo nam sie nie stracic bramki i na dobra sprawe czesi nie stwarzali sobie tak dobrych okazji jak w pierwszej czesci meczu

nazgu(L) - 7 lutego 2008, 18:46:32 - *.spray.net.pl
eR: "Umarła" jest w pierwotnej wersji tekstu.

bobo - 7 lutego 2008, 20:05:37 - *.swi.vectranet.pl (*.27.228.235)
gratulacje;) brawo boruc;]

adik - 7 lutego 2008, 21:15:58 - *.pool1.manchester-gmn0901-bas0001.orangehomedsl.co.uk
The Best of Poland!!!!
Pozdro z Manchesteru od kibica najukochańszej drużyny!!! GKS KATOWICE FOREVER!!

Krzysiek - 7 lutego 2008, 22:18:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na miejscu Leo na jednym ze sparnigow przetestowalbym Seweryna Gancarczyka,uwazany jest za jednego z lepszych obroncow w ekstraklasie ukrinskiej i Celtic ostatnio testowal i chce za niego wylozyc nie male pieniadze wiec chlopak ma papiery na gre.Wiem ze trener wie co robi a to jest tylko moja sugestia;)pozdro

HYMN - 8 lutego 2008, 4:48:05 - *.gefco.net (*.0.0.1)
"umarła" jest w pierwotnej wersji, aktualnie mamy "zginęła" - tu wszystko się zgadza,
ale: większość kibiców _błędnie_śpiewa_ "póki", bo w tekscie jest "_kiedy_my_żyjemy_"
ale nie tylko kibice... 80% Polaków nie zna słów hymnu. Niestety.

TakToJa - 8 lutego 2008, 13:10:40 - *.113.udn.pl
Zastanawiam się tylko dlaczego nie zagrali tego meczu np. w Niemczech. Przecież tam nie mają problemów z utrzymaniem boisk w dobrym stanie... A ilu kibiców chciałoby ten mecz zobaczyć na żywo.

chiliozo - 8 lutego 2008, 21:35:29 - *.233.181.198
Dlaczego w reprezentacji Czech nie grał Nedved i Poborsky? noi najwazniejsze Pytanie: MOje uwagi to: brak Kłosa i Hajty, odczuwalny w środku defensywy, brak napastnika z prawdziwego zdarzenia, moze warto dac szanse Damianowi Ziemniakowi Z TURu Ozorków??

polskatom1 - 8 lutego 2008, 22:38:46 - *.hsd1.il.comcast.net
polska zagrala barzdz dobre spotkanie

miroC - 9 lutego 2008, 16:27:14 - *.azartsat.pl (*.16.3.89)
Brak kłosa i Hajty,a w ataku pewnie Bońka ? To przecież już przeszłość.A tak naprawdę, czy ject jeszcze czas spróbować Mięciela?

kRzYsIeK - 9 lutego 2008, 20:55:21 - *.echostar.pl
Polska mistrzem Europy??

rbk17 - 10 lutego 2008, 19:48:33 - *.199.251.11
To rewelacja, od kiedy pamiętam to zawsze po zimie dostawaliśmy BATY od średniaków (USA, Białoruś, Litwa), a tu zwycięstwo z jedną z najsilniejszych reprezentacji świata. Nie wiem co Ben Hakker ich tam uczy/trenuje/zacheca ale robi to nadzwyczaj dobrze i tak trzymać

lolek - 11 lutego 2008, 17:13:56 - *.internetdsl.tpnet.pl (unknown)
Pytanie.
Jaki klub reprezentował w tym meczu Żurawski? Lerisse? - podpisał kontrakt kilka dni wczesniej ale nie gral dla niej przed tym meczem ani sekundy, czy Celtic? dla którego grał poprzedni swój mecz ligowy? To jest pytanie? Może admin mi odpowie?

r5 - 11 lutego 2008, 23:37:49 - *.chello.pl