1 czerwca 2008, 18:01:33 - qmichal
Upalne pożegnanie

W ostatnim sprawdzianie przed Euro 2008 reprezentacja Polski zremisowała na Stadionie Śląskim w Chorzowie z Danią 1-1 (1-1). Mimo że Duńczycy w 28. minucie jako pierwsi strzelili gola, Polacy zdołali odrobić straty jeszcze przed przerwą. Bramkę dla "biało-czerwonych" zdobył w 43. minucie Jacek Krzynówek.

Pierwsza groźna akcja Duńczków zakończyła się golem. W 28. minucie piłkę odbitą przez Artura Boruca po strzale Nicklasa Bendtnera do bramki skierował Martin Vingaard. Osiem minut później Maciej Żurawski nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego za faul Larsa Martina Jørgensena na Euzebiuszu Smolarku. Strzał kapitana reprezentacji Polski pewnie obronił Thomas Løvendahl Sørensen. W 43. minucie Żurawski wbiegł w pole karne, podał do Smolarka, który odegrał do Jacka Krzynówka, a ten doprowadził do wyrównania. Piłka po strzale polskiego pomocnika zanim wpadła do bramki odbiła się jeszcze od Larsa Christiana Jacobsena.

1 czerwca 2008, 16:00 - Chorzów (Stadion Śląski)
Polska 1-1 Dania
Jacek Krzynówek 43 - Martin Vingaard 28

Polska: 1. Artur Boruc - 13. Marcin Wasilewski, 2. Mariusz Jop, 6. Jacek Bąk, 3. Jakub Wawrzyniak (46, 4. Paweł Golański) - 21. Tomasz Zahorski (46, 17. Wojciech Łobodziński), 5. Dariusz Dudka, 18. Mariusz Lewandowski, 8. Jacek Krzynówek (78, 10. Łukasz Garguła), 7. Euzebiusz Smolarek (77, 11. Marek Saganowski) - 9. Maciej Żurawski (46, 20. Roger).

Dania: 1. Thomas Løvendahl Sørensen - 7. Lars Christian Jacobsen, 3. Anders Møller Christensen, 4. Per Billeskov Krøldrup, 10. Lars Martin Jørgensen (46, 12. Thomas Rasmussen) - 9. Dennis Rommedahl, 5. Martin Retov (64, 15. Thomas Fauerskov Kristensen), 2. Christian Bager Poulsen (78, 20. Thomas Augustinussen), 8. Morten Nordstrand Nielsen (46, 14. Kenneth Perez Dahl Jensen), 6. Martin Vingaard (68, 21. William Kvist Jørgensen) - 11. Nicklas Bendtner (90, 18. Dennis Dechmann Sørensen).

żółta kartka: Poulsen.

sędziował: Philippe Kalt (Francja).

W 36. minucie Maciej Żurawski nie wykorzystał rzutu karnego (Thomas Løvendahl Sørensen obronił).

Diego - 1 czerwca 2008, 18:03:06 - *.ztpnet.pl
sekunda po gwizdku i od razu wynik i relacja

hehehe - 1 czerwca 2008, 18:04:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak zwykle 90 minut najszybiciej:D

10 znaków - 1 czerwca 2008, 18:05:12 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.7.72)
Kurski do reprezentacji

zibi - 1 czerwca 2008, 18:06:13 - *.dip.t-dialin.net
Jestem teraz w Niemczech i tu bedę ogladał mecz z Niemcami. Oni myślą że z nami wygrają... Główny typ to 2-1 ( tyle wygrali ostatnio z Serbią). Ja myślę że spoko wygramy 2-0. Co wy na to? Jakie macie typy?

sędzia - 1 czerwca 2008, 18:06:45 - *.191.47.11
szkoda, że Bąk nie strzelił w ostatniej minucie bramki; wtedy byście swój wcześniej napisany artykulik musieli wyrzucić,a nowy byłby 5 minut później;]

Arkowiec - 1 czerwca 2008, 18:09:26 - *.laczpol.net.pl
mecz nawet dobry kilka sytuacji Roger pokazał sie z dobrej strony Łobo też zmartwił mnie ten gwiazdorski karny ;pp

czesio92 - 1 czerwca 2008, 18:10:01 - *.piekary.net
Polacy zagrali ten mecz średnio ale Żurawski niech już nie wykonuje rzutów karnych bo strzelił beznadziejnie.

bach. - 1 czerwca 2008, 18:11:50 - *.chello.pl
Brawo roger i lobo. Ale szczególnie Rogerski naprawdę zrobił 5x więcej niż Żuraw i jeszcze ta przerzutka kilkunastometrowa do Smolarka, palce lizać.

rtsiak - 1 czerwca 2008, 18:12:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz tak sobie. Super zagrał jedynie Boruc, natomiast trochę słąbo obrona. faktycznie z grającymi niezle ofensywnie Niemcami mozey byc ciezko. Ładnie wypadli jeszcze Wawrzyniak i Łobodziński. Mysle ze remis ze szwabami całkiem realny.

karis - 1 czerwca 2008, 18:13:26 - *.wro.vectranet.pl
karis , takie cos juz mialo keidys tu miejsce komentarze przypominajace otym byly potem szybko kasowane

adam81w - 1 czerwca 2008, 18:14:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Upał.
PS 90minut moglibyście w końcu zaliczyć Krzynówkowi bramkę przeciwko Portugalii na 2:2. Uefa, Fifa, pzpn tak tę bramkę uznają. Tylko wy inaczej. Powinna być zgoda w danych. Przez to wg jednych Krzynówek ma dziś 15 bramek a wg was 14.
PS 2 Kurski piękny gol dziś. hehe. Brawo

Mati - 1 czerwca 2008, 18:16:26 - *.adsl.inetia.pl
Boruc jak zwykle, klasa sama dla siebie.
Zurawski anemicznie, Saganowski niewidoczny, gra naszych nudna jak flaki z olejem. Mój optymizm przed EURO nieco spadł.

mx - 1 czerwca 2008, 18:16:57 - *.199.205.193
Mecz słaby, ale kto wymyślił granie o tej godzinie. Przynajmniej o 18 jeśli już nie o 20. Mecze na euro zaczynają się o 18 i o tej godzinie powinien być mecz. wystarczyło zobaczyć, że nikt nie miał siły biegać cały czas. Paranoja.

FajnyZiom - 1 czerwca 2008, 18:17:53 - *.opt2.point.ne.jp
Gra średnia, ale damy radę. Dania co jak co jest silna.
Do zibi:
Niemcy wygrały z Serbią 2:1? Oni te zwycięstwo wymęczyli! Calutki mecz ich oglądałem. Serbia grala przepięknie. Dziś Polcacy grali przyzwoicie. Podoba mi sie bardziej Rodżerski. Jeśli z dojczlandami zremisujemy to wychodzimy z grupy. Chorwacja i Austria jest do przejscia.

darq - 1 czerwca 2008, 18:20:59 - *.3.pl
Ja uważam,że Polacy zagrali całkiem dobry mecz.Trzeba wziąć pod uwagę,że nie graliśmy z Macedonią czy Albanią a silną Danią,która niedawno zremisowała z Holenrami 1:1.Świetnie zaprezentował się Boruc,przy straconej bramce zabrakło mu szczęścia.Z dobrej strony pokazał się Wasilewski,który dobrze podłączał się pod akcje ofensywne.Bardzo dobry mecz Rogera - z jego gry mamy co raz więcej pożytku.Smolarek również zaliczył dobry mecz,ładnie wywalczył karnego,tak się dzisiaj gra.Troszkę gorzej w obronie..za łatawo dopuszczamy do groźnych sytuacji dla rywali.Mimo wszystko uważam,że i Wawrzyniak(który miał b. dobry początek) i Golański zagrali dzisiaj w miarę dobre mecze.Słabo troszkę idą nam stałe fragmenty gry,w ogóle Garguła zatracił chyba już tą umiejętność,zdecydowanie groźniej pod polem karnym Duńczyków było wtedy,gdy piłkę dośrodkowywał Roger.Uważam,że jeżeli poprawimy grę obronną,to mamy szansę pokonać Niemców.Myślę,ze szybko strzelone bramki(tak jak z Portugalią)załatwiły by sprawę.Mimo ,że serce podpowiada typoważ 2:1 dla Polski to rozum mówi remis 1:1 lub 2:2

zamojski - 1 czerwca 2008, 18:20:59 - *.zamosc.mm.pl
Polska to Krzynówek i ... kilka koszulek. sorry ale dobrze że Szpakowski mnie uspokoił ze to tylko sparing.

darq - 1 czerwca 2008, 18:21:27 - *.3.pl

buła - 1 czerwca 2008, 18:29:02 - *.50.237.34
mecz byłnie najlepszy ???? z niemcami bedzie leoiej czemu siwy niebył na meczu

zamosjki - 1 czerwca 2008, 18:30:12 - *.zamosc.mm.pl
rozumie cie

pezet - 1 czerwca 2008, 18:30:20 - *.range86-150.btcentralplus.com
Wiadomo ze skład bedzie troche inny na Euro... kilka zmian.Mam nadzieje ze zmieni Jopa bo nie radzi sobie i co bramka to Jop sie spoznia ...To juz nie pierwszy mecz !!!

japa - 1 czerwca 2008, 18:34:13 - *.50.237.34
polska ok

kibic - 1 czerwca 2008, 18:51:09 - *.internetdsl.tpnet.pl
Nie wiem tylko co Leo widzi w Żurawskim. Gość jest cienki że szkoda gadać...Bramek nie strzela, ja przyjmie to prawie każde jego odegranie jest do tyłu. Nie umie grać przodem do bramki. Zero kiwki. Biega tylko bezproduktywnie, wraca się niepotrzebnie tak daleko, a jak przyjmie to odegranie zaraz do tyłu. Smolarek nie ma z kim grać. Zero lewej nogi, jest schematyczny, przewidywalny dla przeciwników. Roger, Garguła i Murawski - każdy z nich jest lepszy od "Żurawia". Tylko ja tak myśle? Jakie są wasze opinie?

black - 1 czerwca 2008, 18:56:28 - *.242.134.52
Ale "Szpaku" dał porównanie:Żurawski-Ronaldo.Każdy wie że przepasć jest wielka między nimi,no ale chodziło mu o karnego :P Ps. Maciek-plisss zostaw te karne lepiej innym.

ja - 1 czerwca 2008, 18:56:43 - *.adsl.inetia.pl
"adam81w - 1 czerwca 2008, 18:14:56 - aapx123.neoplus.adsl.tpnet.pl
Upał.
PS 2 Kurski piękny gol dziś. hehe. Brawo"
.....
Dokładnie!!!
Idąc typem myślenie 90minut to dzisiejsza bramka też powinna być samobójcza bo gdyby nie odbicie obrońcy to bramki by nie było!!!
.....
I większość szczałów z wolnych gdzie piłka odbije się od obrońcy w murze i poleci w drugą stronę myląc bramkarza.
.....
A Krzynówek dokładnie tak chciał wtedy uderzyć żeby odbiło się od słupka i od bramkarza (bo lubi bilard)

nunhio - 1 czerwca 2008, 19:03:35 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.1.30)
Polacy zagrali dobrze,dobra gra Smolarka,Rogera, Boruca, przyzwoita Wasilewskiego,Krzynówka,Dudki, przeciętnie grała obrona.Według mnie cza będzie poćwiczyć wolne,dośrodkowania.. Kuba niech wraca bo on sie przyda na skrzydle.

PF - 1 czerwca 2008, 19:03:48 - *.160.195.251
kibic - 1 czerwca 2008, 18:51:09 - iee10.internetdsl.tpnet.pl
Gościu ale smuty pierdzielisz, chyba że po pijaku oglądałeś mecz. Żurawski non stop walczy, wraca sie po piłki rozgrywa akcje. Non-stop podaje do tyłu ?? Bzdura kompletna. Poza tym, to on obok Smolarka i Krzynówka uczestniczył w akcji dającej naszym wyrównanie. Nie strzelił karnego? Nie on pierwszy, nie ostatni - zdarza się. To chyba nasz jedyny napastnik w tej kadrze, który wraca się na swoją połowę by pomóc w przejęciu piłki i rozegraniu akcji.

Radek - 1 czerwca 2008, 19:14:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie mówcie mi że Roger czuję się Polakiem. Gdyby Polska grała z Brazylią to Roger a raczej Rodżer kibicowałby Brazylii. Reprezentacja powinna być narodowa a nie obywatelska. Nie mówcie mi że skoro Niemcy i Francja przywłaszczają sobie piłkarzy z innych krajów, to my też możemy, bo to tylko pokazuje, że nie potraficie samodzielnie myśleć. Do tej pory lubiłem Rodżera, ale to się zmieniło.

rozsądny - 1 czerwca 2008, 19:28:05 - *.internetdsl.tpnet.pl
Zgadzam się z laziale,również jestem przeciwny naturalizacji piłkarzy.Zresztą nie pozostaje sam w tym stwierdzeniu,podobnie uważa chociażby trener Chorwatów Slaven Bilic,który zrezygnował z usług Brazylijczyka z chorwackim paszportem,a do tego gracza Arsenalu- Eduardo Silvy na rzecz rdzennych Chorwatów.
Jestem również przeciwnikiem powoływania piłkarzy słabych lub przeciętnych jak Pazdan,Kokoszka,Zahorski przy rezygnacji z Jelenia,Wichniarka!
Nasz występ na Euro widzę słabo,choć na miejscu Niemców nie cieszyłbym się z sukcesów,jakie może osiągnąć ta ekipa,wystarczy spojrzeć na ich pożal się Boże kadrę...

adinho - 1 czerwca 2008, 19:43:09 - *.internetdsl.tpnet.pl
chciałbym powiedzieć do tej skali przecież było 20-40 stopni Celcjusza

kibic - 1 czerwca 2008, 19:47:04 - *.internetdsl.tpnet.pl
do PF:
Super Żurawski sie wraca, tylko on jest od strzelania bramek bo ile wiem to jest napastnik, a napastnik ma strzelac bramki. A to że ma zadania defensywne nie powinno tłumaczyc jego fatalnej statystyki bramek w kadrze. Napastnik co strzela bramke raz na 10-13 meczów, w dodatku co drugą z karnego to słabeusz a nie kapitan drużyny narodowej. Gość w meczu nawet strzalu nie potrafi oddać, bo biega z tą piłką w strone swojej bramki 40 metrów od bramki rywali. Nie potrafi przyjąć piłke i odwrócic się do bramki(rywal na nim siedzi a kiwniecie go jest za trudne). A że biega to żaden plus, bo biegać to każdy potrafi (lub prawie każdy). Wiem że ktoś może sobie pomysleć że się pastwię na Żurawiu lub mam jego kompleks, ale ja jego grę obserwuję od dawna i tylko utwierdzam się w swojej opinii. Nie było żadnego meczu w jego wykonaniu, w którym by mnie przekonał o swojej wartości. Jak mu mecz wyjdzie to jest najwyżej przeciętnym piłkarzem na boisku

Słubice - 1 czerwca 2008, 20:09:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po Meczu ze szwabami zapewnie w słubicach beda chodzili kibole po miescie DOŁANCZAC SIE KTO MOZE... POLSKA POLSKA --- SZKOPY 3:1

asd - 1 czerwca 2008, 20:16:00 - *.adsl.inetia.pl
132.html skrót meczu!

FajnyZiom - 1 czerwca 2008, 20:34:14 - *.opt2.point.ne.jp
Do "ja": szczałów?
Do Słubice: DOLANCZAC?
Nie to żebym się czepiał, ale dzieciaki w Ugandzie poprawniej piszą.
Z Niemcami wygramy 1:0.

Adam1981 - 1 czerwca 2008, 20:42:59 - *.chello.pl
Ja swoich typów na mecz z Niemcami nie mam. Życie pokaże, aczkolwiek napewno jestem dobrej myśli i większej wiary, jeżeli chodzi o przygotowania przez Leo niż przez Janasa. Co do meczu ... napewno mógł się podobać, aczkolwiek plamę dał Żurawski przy wykonywaniu "11"-stki. Ja rozumiem, że można nie strzelić, ale żeby podać bramkarzowi ?
Tak marginesie ... nie żebym się czepiał, ale czy Wy również wyłapaliście to samo co ja ? Odniosłem wrażenie, że Pan Szpakowski przez 90 minut zamiast Rommedahl`a widział na boisku Rommendahl`a .

master - 1 czerwca 2008, 21:10:22 - *.chello.pl
mi sie gra podobala, obrona moze spiąco ale ofensywnie z czasem coraz lepiej;) ci co sadza ze saganowski nic nie zrobil to chyba inne mecze ogladalismy w porownaniu z poprzednimi mistrzostwami widac bylo walke i chec pokazania sie przed euro tego w polsce brakowalo gratulacje dla LEO z niemcami nie powinno byc klopotow. Ci co austrie lekcewaza moga sie ostro przejechac;) w pilce nie graja nazwiska tylko zespoly

ej - 1 czerwca 2008, 21:46:54 - *.mmpnet251.tnp.pl
sorry ale Roger w wywiadzie powiedział że śnił mu się mecz Polski z Brazylią i strzela gola Brazylii więc chyba z tą jego POLSKOŚCIĄ nie polonizujmy... może poprostu za to że go Rodzimy kraj nie docenił woli teraz Polskę i tyle

m - 1 czerwca 2008, 21:54:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Martwi to, że przegraliśmy niemal wszystkie pojedynki główkowe. Oczywiście, każdy dbał, by nie było kontuzji i oszczędzał się przed Euro, dlatego sporo niespodzianek w innych meczach, więc nie dziwi mnie taka gra Polaków.
Oglądałem wczoraj mecz Niemców i grali podobnie jak dzisiał Duńczycy. Myślę, że gra naszych, daje podstawy do optymizmu. Nie liczę na zwycięztwo ze szkopami, ale remis jest całkiem realny, a będzie dobrym punktem wyjścia.
Super dzień, piłkarze niezły wynik, siatkarze awansowali na Olimpiadę a w ich ślady idą piłkarze ręczni. Szkoda, że nie będzie koszykarek i piłkarzy nożnych.
Tylko Widzew

lukialex - 1 czerwca 2008, 21:59:46 - *.gl.digi.pl
Ekstraklasa dla Polonii Bytom!!!

cockallwie - 1 czerwca 2008, 22:36:22 - *.chello.pl
do ej - "woli teraz Polskę" - ROTFL
to jutro może woleć np. Słowację, Rosję lub Izrael?
i co to "nie polonizować"?
"powiedział w wywaidzie że śnił mu się mecz", pff..
bia(L)y - on ma faszystowsko-rasistowski nick! aresztować go lub bana mu dać! no co za bandytyzm, sam innym wrzuca a sam rasista jak się patrzy! co na to Rafął Stec,l nasz niedościgniony wzór dzinnikarstwa obiekaywnego? dowiemy się o tym już w następnym odcinku...

Kudłaty PB - 1 czerwca 2008, 22:45:19 - *.internetdsl.tpnet.pl (unknown)
Właśnie wróciłem z meczu. Co do meczu to grali sobie sparing i tyle. Zresztą wida było że nie chce im sie w taki upał biega pod koniec. Ale chciałem powiedziec coś innego. Piłkarze mogliby tylko przejsc sie wokoło po liniach końcowych, aż tak duzo by ich to kosztowało???
A po drugie to to ze pod koniec skorpion wylazł i obstawił wokoło, oczywiście vipów nie.
a tak na koniec jeszcze dodam:
Panie Listkiewicz, tylko do września, a POLONIA będzie trwac i walczyc.
EKSTRAKLASA DLA BYTOMIA

RYBNiK - 1 czerwca 2008, 23:03:53 - *.leon.com.pl
Sektor 18-19 najlepiej sie bawił dzieki tym dziewczynom co stały przed naszymi sektorem.!heh
pozdROWienia dla tych ludzi co tam byli i rowniez dla tych fajnych dziołch.

Zaqgłębie - 1 czerwca 2008, 23:09:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bylem widzialem nie wazny teraz poziom stylgry liczy sie co bedzie na ME a szczegolnie z Niemcami bo ich najberdziej nie trawie Podro Dla Wszystkich Kiboli z Polski Ktorzy byli na Slaski :D:D

lopez - 1 czerwca 2008, 23:17:03 - *.3s.pl
do kibic: zgadzam się w 100%, Żuraw jest bezproduktywny, słaby techniczny i zabiera miejsce. Bramki strzela leszom lub z karnych.

G - 1 czerwca 2008, 23:34:22 - *.icpnet.pl
ej: a co miał powiedzieć, że strzela Polsce? Głupi chyba nie jest.

Zorro - 1 czerwca 2008, 23:41:39 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.8.34)
Oddajcie Polonii Bytom Ekstraklasę !!!!!!!

prorok. - 1 czerwca 2008, 23:53:36 - *.chello.pl
mógłby pojechać wichniarek, jeleń, brożek... jedzie zahorski, żurawski, pazdan... :/ nigdy tego nie zrozumiem.

Johny - 2 czerwca 2008, 0:12:02 - *.t3.ds.pwr.wroc.pl
Niestety, ale tego nie dało się oglądać...poruta i beznadzieja Straszna słabizna ludzie, czemu ten Leo oszukuje Polaków, grają dużo gorzej niż w el. ME. Powtarza się sytuacja z poprzednich imprez. Niestety ale Niemcom nie damy rady. Wymęczą z nami zwycięstwo ale jednak wymeczą...może lepiej skupić się na siatkówce

BLUNT - 2 czerwca 2008, 0:27:57 - *.chello.pl
Johny - 2 czerwca 2008, 0:12:02 - rakieta.t3.ds.pwr.wroc.pl
Tak,Johny skup sie lepiej na siatkówce i nie marnuj miejsca i naszego czasu na czytanie twoich komentarzy dotyczących piłki.....co ty jesteś jakiś niemiecki wysłannik prowokator?..jaki gość w ogóle...hehe

killerbee - 2 czerwca 2008, 0:37:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Johny jesli uwazasz, ze Polska gra gorzej niz w eliminacjach to moze zmien sport, bo na tym sie ewidentnie nie znasz. przede wszystkim Polska grala atak pozycyjny, czego nie grala od... nawet najstarsi górale nie pamietaja. jest to ewidentny krok do przodu. nie mozna oczekiwac, ze od razu beda wypelniali zadania w 100%, nawet na euro. ale kazdy sie chyba zgodzi, ze grajac z kontry z niemcami mozemy w ogole nie wychodzic na boisko. fakt nie wszyscy zawodnicy sa w wysokiej formie: Bak porusza sie jak kloc, Lewandowski i Zurawski nie maja ustawionych nog ale nie mozna mowic, ze nie ma postepu. a tak abstrachujac to niestamowite wrazenie w ataku robia Rosjanie. niesamowicie maja nogi ulozone, a jaka sila strzalu!!! chyba cale dwa tygonie tylko silka i strzaly/ jak dla mnie czarny kon tych mistrzostw, szkoda tylko, ze slaba maja defensywe

kibic - 2 czerwca 2008, 1:00:57 - *.cable.mindspring.com
calkiem calkiem ale jak wiecie wszyscy graja a niemcy wygrywaja

Johny - 2 czerwca 2008, 2:04:42 - *.t3.ds.pwr.wroc.pl
Dajcie spokój ludzie jaki postęp wy widzieliście w tym meczu? Tego się nie dało oglądać. Z nich nic nie będzie! Przegrają i z Niemcami i z Chorwacją, może z Austrią też...nawet karnego nie potrafią strzelić. Nie łudźcie się. Lepiej postawić na dyscypliny gdzie coś osiągamy i jako tako gramy. Nie wiem jak wy, ale ja nie mogłem spokojnie oglądać tego meczu z taką kiepską grą. Trzeba mieć cierpliwość. Leo stara się uspokojić kibiców, ale przeciez oni dzisiaj nawet poważnie bramce Danii nie zagrozili! Bezporoduktywnie podawali piłkę sobie, a obrona to wogóle takie błedy popełniała jakby pierwszy raz ze sobą grali. 3 mecze i do domu...

Jako - 2 czerwca 2008, 7:48:04 - *.internetdsl.tpnet.pl
Rybnik, laski faktycznie niezłe, fala meksykańska w ich wykonaniu - stadion szaleje

brodo - 2 czerwca 2008, 9:16:05 - *.89-161.tel.tkb.net.pl
Dobry mecz to i dobry wynik. Przed Euro jestem optymistą. Zaskoczenie in plus: gra Jasia Rogerskiego.

Lolek - 2 czerwca 2008, 10:45:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żenada! Nie chciało im się w ogóle biegać. Całe szczęście duńczycy także nie biegali za szybko. Podejrzewam, że przed meczem przygotowywali się z duńczykami na tej samej imprezie. Z taką grą po 3 meczach szybciutko wrócą do domu i zacznie się standardowe szukanie winnych.

PL - 2 czerwca 2008, 11:15:22 - *.pu.kielce.pl
Polska zapowiedź meczu Polska-Niemcy:

mirek - 2 czerwca 2008, 11:37:17 - *.ssp.dialog.net.pl
ostatni mecz słaba obrona brak ataku patrzmy realnie

Do "Rozsą - 2 czerwca 2008, 12:52:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ty się chyba z małpą na łby pozamieniałeś... Trener Chorwatów nie bierze na ME Eduardo TYLKo i wwyłącoznei ze względu na jego kontuzje :/

fifi - 2 czerwca 2008, 13:19:22 - *.internetdsl.tpnet.pl
Cienizna, Beenhaker wielce prawdopodobne przegra z niemcami i chorwacją-wział nie tych piłkarzy co trzeba, cudotworcą nie jest raczej ma dobre ,,public relations" troche umiejetnosci,ale i tyle samo miał szczescia. Przegra i zabierze ze soba Rogera, kolejnego ,,cudotwórcę" jak sie okazuje na ławkę rezerwowych najwyżej.Kwestie pozasportowe z tym związane juz pominę...

bartek - 2 czerwca 2008, 14:48:20 - *.as.kn.pl
dzieki fifi skoro wszystko nam juz powiedziales to nie trzeba nawet ogladac mistrzostw :P

cockallwie - 2 czerwca 2008, 14:53:45 - *.chello.pl
Rozsądny dobrze pisze
i kto to jest ten Rogerski?
chyba Ryszard Gerejrowski, jak już jesteście tacy 'kąsekfętni'

Zagłębie S - 2 czerwca 2008, 15:04:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wygrana ze szkopami uszczesliwi mnie i reszta sie nie liczy. Grali całkiem całkiem odjac ten karny wykonywany przez Zurawskiego ;/
Pozdro Dla kibicow z Calej Polski co byli :D

artur 35 - 3 czerwca 2008, 10:09:18 - *.onecik.pl (*.0.0.46)
dopóki piłka jest w grze kazdy qwynik jest możliwy i nie mozna osądzac luzi pogrze konterolnej ,,pozdrawiam Artur z Ostrowca sw

brazylijka - 3 czerwca 2008, 17:18:18 - *.icpnet.pl
Polska Niemcy 1-0 bedzie zobaczycie smolarek albo krzynowek strzeli

marcinw13 - 3 czerwca 2008, 17:58:32 - *.chello.pl
O żesz! Meczu nie widziałem,ale taki wynik z przeciwnikiem tej klasy jest dobrym prognostykiem przed Euro. A Roger? ...Eh jakoś tak dziwnie się z tym czuję, że w reprezentacji mojego kraju gra facet, który ledwo mówi po polsku... Żeby jeszcze mieszkał tu parę lat...Dziwne to...

19Widzew10 - 3 czerwca 2008, 21:47:20 - *.toya.net.pl
Z Danią to nie jest zły wynik. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że do tej pory w planach były tylko treningi fizyczne, a gra w piłkę i taktyka zaczyna sie dopiero teraz na zgrupowaniu przed Euro. A co do wypowiedzi Lolka udzielę retorycznego pytania: A jak Ty byś biegał w 30 stopniowym upale?
Pozdrawiam kibiców z całej Polski!
Polska 1-0 Niemcy
Polska 2-1 Austria
Polska 1-1 Chorwacja

PolaK - 4 czerwca 2008, 18:01:05 - *.51.jawnet.pl (*.168.30.83)
zwyciestwo z niemcami...to byloby piekne...TRZYMAJMY KCIUKI!!!!

unix - 4 czerwca 2008, 18:41:14 - *.ds3.agh.edu.pl
Wszyscy filozofują i zakłdaja jakieś wyniki hehe...Wchodźcie na www.bet-online.pl i typujcie mecze Euro2008 i sie wykażcie!!Zobaczymy kto będzie najlepszy!!

krsone - 4 czerwca 2008, 20:13:09 - *.ssp.dialog.net.pl
niestety ale Polska ma małe szanse z Niemcami. wśród piłkarzy którzy prawdopodobnie wyjdą 8 czerwca na murawe aż 7 grało z Niemcami na Mundialu 2006 (Boruc, Bąk, Żewłakow, Dudka, Krzynówek, Smolarek, Żurawski). a bądźmy szczerzy piłkarsko przez 2 lata oni raczej sie dużo nie zmienili ani na dobre ani na złe, więc czego oczekiwać tym razem? wiemy że Leo jest dobrym motywatorem, ale chyba zdajecie sobie sprawe że w 2006 byli oni równie super zmotywowani. no i wtedy mieliśmy jeszcze świetnego Jelenia, teraz być może będzie Błaszczykowski, ale raczej na to nie licze. pozostaje sie łudzić że Polacy wzniosą się na wyżyny, których jeszcze nie osiagneli nawet w meczu z Portugalią, albo że Niemcom ten mecz kompletnie nie wyjdzie. ostatnio mi sie śnił wynik 0:0, chyba wziałbym go w ciemno przed meczem.

asd - 9 czerwca 2008, 5:11:03 - *.internetdsl.tpnet.pl
Moim zdaniem sędzia sprzyjał niemcom. Jeśli przy pierwszej bramce dla niemców nie było spalonego, to przy bramce Smolarka też nie powinno być - właściwie to nie wiem jak oni mogli spalonego tam się dopatrzeć, przecież Ebi stał w jednej linii z niemieckim obrońcą. Mam nadzieje, że ta łysa pała nie będzie już sędziowała nigdy żadnego meczu z udziałem Polski. A podolski jest żałosny - gość daje teksty, że ma polskie serce itp. i wielce się wzrusza strzelając bramki Polakom. Jeśli rzeczywiście czułby się Polakiem to nigdy w życiu nie poszedłby grać dla niemców. Niech więc skończy tę żenadę raz na zawsze, bo żal patrzeć na tego pajaca.