[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


6 czerwca 2008, 13:20:18 - skalok
Tomasz Kuszczak trafił do szpitala

Bramkarz reprezentacji Polski Tomasz Kuszczak doznał drobnego urazu podczas dzisiejszego treningu.

Bramkarz Manchester United podczas interwencji upadł na ziemię i stłukł sobie mięsień pośladka. Ból był na tyle duży, że zabrano go do szpitala na badania rezonansem magnetycznym.


źródło: Interia.pl

sopel - 6 czerwca 2008, 13:23:59 - user56.167.udn.pl

Siniak tam gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę nie jest fajny :P

kulfon - 6 czerwca 2008, 13:24:35 - ba008.nj.pl (194.150.238.197)
Jakub Kafka z GKS-u Jastrzębie jest bardzo dobrym bramkarzem szkoda ze ma obywatelstwo czeskie

mck - 6 czerwca 2008, 13:26:25 - iec34.internetdsl.tpnet.pl
Dostał w tyłek...

AR - 6 czerwca 2008, 13:30:57 - ejj130.internetdsl.tpnet.pl
dobrze ze jest jeszcze wojtek szczęsny

muflon - 6 czerwca 2008, 13:33:00 - 91-145-135-13-net.cnb.com.pl
Obywatelstwo to ma Roger. Kafka jest Czechem.

Ruch1920 - 6 czerwca 2008, 13:38:41 - cvg228.internetdsl.tpnet.pl (192.168.8.154)
Tomek Kuszczak Tomek Kuszczak

asd - 6 czerwca 2008, 13:55:38 - fy122.internetdsl.tpnet.pl
jesli on doznalby kontuzji naprawde bylbym zaniepokojony, nie wiemn dlaczego wielka tragedia zriobiona była w mediach o blaszczykowskiego! wiekszosc sezonu leczy kontuzje, a przedstawiony został jako gwiazdor, bez ktorego reprezentacja nie poradzi sobie na mistrzostwach!!

blachy - 6 czerwca 2008, 14:11:40 - 87-205-142-192.adsl.inetia.pl
...przecież trzeba na coś zgonić nieudane mistrzostwa ... ale zeby zaczynać już przed ??...

jose - 6 czerwca 2008, 14:31:36 - ip-91-193-199-5.enterpol.pl
Może Wojtka Szczęsnego czeka większa kariera niż ojca; gdyby pojechał na ME. Kto wie.

pablo - 6 czerwca 2008, 14:47:28 - 62.69.212.134
szkoda, że w Polsce mamy tylu narzekających gamoni, wszyscy szukają tylko dziury w całym - więcej optymizmu!!! W niedziele wygramy!!!

TYLKO POLS - 6 czerwca 2008, 16:43:05 - host81-151-96-162.range81-151.btcentralplus.com
pablo nie przejmuj sie !!! My SWOJE POLSkA BIAŁOCZERWONI!!!! POLSKA!! Oni pewnie beda spali i mial swoje 2 minuty naa caafee

pkwart - 6 czerwca 2008, 16:55:36 - host-124.90.174.89.cable.satra.pl
To brzmi jak zart

lul - 6 czerwca 2008, 18:14:53 - dvs158.neoplus.adsl.tpnet.pl
dupa musi go boleć

Z-?ks - 6 czerwca 2008, 18:43:57 - iq162.internetdsl.tpnet.pl
Coraz głośniej mówi się, że te absencje i kontuzje to fikcja.
Kuszczak i Błaszczykowski opuścili kadrę ze względu na konflikt z Leo.

k - 6 czerwca 2008, 21:35:39 - ip-89-174-127-73.multimo.gtsenergis.pl
Z-?ks puknij sie w głowę zanim napiszesz takie głupoty

Fanatyk - 7 czerwca 2008, 1:46:46 - coq149.neoplus.adsl.tpnet.pl
No cóż...

daro - 9 czerwca 2008, 11:00:35 - p508b56d8.dip.t-dialin.net
kuszczak jest cienki i dobrze sie stalo ze wyjechal to najgorszy polski bramkarz w kadrze

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas