8 czerwca 2008, 19:51:58 - MichalMKS
ME: Austria 0-1 Chorwacja

Chorwacja pokonała Austrię 1-0 (1-0) w pierwszym spotkaniu grupy B podczas mistrzostw Europy rozgrywanych na boiskach Austrii i Szwajcarii. Obie reprezentacje są grupowymi rywalami "biało-czerwonych".

8 czerwca 2008, 18:00 - Wiedeń (Ernst-Happel-Stadion)
Austria 0-1 Chorwacja
Luka Modrić 4 (k)

Austria: 21. Jürgen Macho - 15. Sebastian Prödl, 3. Martin Stranzl, 4. Emanuel Pogatetz - 2. Joachim Standfest, 6. René Aufhauser, 19. Jürgen Säumel (61, 7. Ivica Vastić), 10. Andreas Ivanschitz, 12. Ronald Gërçaliu (69, 11. Ümit Korkmaz) - 20. Martin Harnik, 9. Roland Linz (73, 18. Roman Kienast).

Chorwacja: 1. Stipe Pletikosa - 5. Vedran Ćorluka, 4. Robert Kovač, 3. Josip Šimunić, 22. Danijel Pranjić - 11. Darijo Srna, 10. Niko Kovač, 14. Luka Modrić, 19. Niko Kranjčar (62, 15. Dario Knežević) - 21. Mladen Petrić (72, 20. Igor Budan), 18. Ivica Olić (83, 8. Ognjen Vukojević).

żółte kartki: Pogatetz, Säumel, Prödl - Robert Kovač.

sędziował: Pieter Vink (Holandia).
widzów: 51.428.

Michalczuk - 8 czerwca 2008, 19:52:56 - *.nasze.pl
No... nie ciekawie... było blisko remisu..

sac - 8 czerwca 2008, 19:54:52 - *.bielsko.dialog.net.pl
szkoda chyba remis byłby dla nas korzystniejszy...

antypzpn - 8 czerwca 2008, 19:56:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1.Niemcy b.b +13
2.Chorwacja b.b +3
3.Austria b.b +1
4.Polska b.b -15

PanKleks - 8 czerwca 2008, 19:57:36 - *.toya.net.pl
jeszcze remis do 1p. naszych i 600 do przodu ;p... mogl wejsc remis tutaj korzystniej dla nas

19Widzew10 - 8 czerwca 2008, 20:02:03 - *.toya.net.pl
Austriacy zasługiwali na remis, ale liczy się to co jest, czyli 0-1 dla Chorwatów. Dzisiaj jeżeli zremisujemy z Niemcami a następnie jeszcze ich Chorwaci ograją, a my zwyciężymy z Austrią (co może być ciężką przeprawą) to wyjście z grupy jest w kieszeni. No ale jeszcze trzeba to zrealizować Pożyjemy - zobaczymy, jedno już jest pewne, Chorwaci 3 pkt do przodu co chyba nikogo nie zaskoczyło, więc jak narazie wszystko układa się tak jak założyli sobie kibice Z Niemcami będzie z tego wychodzi najważniejsze spotkanie, a zatem, KTO WYGRA MECZ??

polska - 8 czerwca 2008, 20:06:14 - *.cable.smsnet.pl
POLSKA
pytanie trochę głupie

WAFLON - 8 czerwca 2008, 20:15:39 - *.chello.pl
Pogatetz powinien wylecieć z boiska za ten faul na Ivicy Olić!! Sędzia wyraźnie pomógł gospodarzom!!

młody - 8 czerwca 2008, 20:20:21 - *.lublin.enterpol.pl
@WAFLON - zgoda, bo karta, ewidentnie sie należała, z kolei Austria zasłużyła co najmniej na remis, ale taka jest piłka i wygrywa ten to strzeli..szkoda z naszej perspektywy

WAFLON - 8 czerwca 2008, 22:28:49 - *.chello.pl
Szczęście sprzyja lepszym. Ja tam się nie martwię kupon mi wszedł ;)

Lenin - 8 czerwca 2008, 23:32:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wygramy i z Austrią i z Chorwacją - szkoda tylko straconych punktów z Niemcami...

Stalin - 9 czerwca 2008, 0:58:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niestety, ale nie wygramy raczej z nikim!

kaladze - 9 czerwca 2008, 12:17:55 - *.106.191.81
Mi też nie wszedł kupon przez mecz Niemcy-Polska!
Trzeba wierzyć...

Ar - 9 czerwca 2008, 12:20:28 - *.internetdsl.tpnet.pl
Chorwaci bez sił po kilkudziesięciu minutach, efektowne upadki w polu karnym i przed - to ich domena, Austriacy ambitni ale to nie była dobra piłka.

wichura - 9 czerwca 2008, 15:23:55 - *.internetdsl.tpnet.pl