[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


6 sierpnia 2008, 16:08:07 - prof
Robert Kłos zagra w Odrze Wodzisław Śląski

Obrońca Widzewa Łódź Robert Kłos będzie zawodnikiem Odry Wodzisław.

- Jesteśmy już po rozmowach z Robertem Kłosem i jutro ma podpisać z nami dwuletni kontrakt - mówi o transferze dyrektor sportowy Odry Edward Socha.

Robert Kłos ma zagrać w dzisiejszym sparingu Odry z Cleareksem Chorzów. Do tej pory Robert Kłos rozegrał w barwach Zagłębia Lubin i Widzewa Łódź 85 spotkań w pierwszej lidze.


źródło: Odra Wodzisław Śląski

REKLAMA

19MKS22 - 6 sierpnia 2008, 16:19:59 - zs102.internetdsl.tpnet.pl (213.77.122.186)
kolejny dobry ruch transferowy. jest silna i wyruwnana kadra... teraz liczy sie mecz z lks-em
Pozdro mdla wszystkich kibicow oderki
Rydułtowy Zawsze Niebiesko-czerwone !!!

paczek - 6 sierpnia 2008, 16:24:06 - staticline781.toya.net.pl
Kłos to sredniak, przeplata dobre mecze fatalnymi. Ale to on jako jeden z nielicznych pierwszy podbiegał do Nas do kibicow z pod zegara i on na pewno najglosniej spiewał z nami piosenki

Kolek - 6 sierpnia 2008, 16:33:37 - efr218.internetdsl.tpnet.pl
Kłos miał grac w Arce Ale trener Michniewicz stwierdził ze jest za slaby i mu podziekowano.

zax - 6 sierpnia 2008, 16:46:56 - bjp19.neoplus.adsl.tpnet.pl
...obawiam się, że oni się utrzymają:/

REKLAMA

xavi Odra - 6 sierpnia 2008, 16:53:26 - cfq24.neoplus.adsl.tpnet.pl
Długo się Radler u nas nie nagrał.

kibol - 6 sierpnia 2008, 17:02:44 - cpc2-hudd6-0-0-cust734.hudd.cable.ntl.com
robert powodzonka w miare solidny obronca TYLKO WIDZEW RTS

sebax - 6 sierpnia 2008, 17:03:06 - apn-77-112-10-95.gprs.plus.pl
Kopacz sztywny.Lubi trzymac glowe nisko,prawie ze przy samych jajkach, ale za to poza boiskiem mily gosc.

mm - 6 sierpnia 2008, 17:39:55 - acmf3.neoplus.adsl.tpnet.pl
normalny kopacz w Widzewie łapał sie do składu tylko na zasadzie " na bez rybiu i rak ryba" zwróćcie uwagę jak gra zawsze daleko od akcji więc multum straconych bramek ale rzadko jego wina. sebex ma 100% racj. najlepsze co ma to CV a w nim Zagłębie i Widzew

lubin - 6 sierpnia 2008, 18:42:53 - apn-77-112-53-242.gprs.plus.pl
W Lubinie zawsze będziesz mile wspominany! Tylko Zagłębie Jedyne !!!

masa - 6 sierpnia 2008, 23:39:52 - gw.zb.lnet.pl
Kłos w Odrze?! A to oni planują spadek???

szymaxxx - 7 sierpnia 2008, 9:12:11 - 77-254-164-93.adsl.inetia.pl
(...) a i tak wygra ŁKS

wododo - 7 sierpnia 2008, 13:19:41 - cc.kcb.pl (192.168.2.149)
Mam nieodparte wrażenie, że kolega Robert w wielkiej piłce obniża loty (z całym szacunkiem dla wymienionych klubów i ich kibiców): zaczął od Zagłębia Lubin, potem Widzew, teraz Odra...
Nie wiem czy o odejściu z Widzewa zadecydował koniec poprzedniego kontraktu czy po prostu chęć gry w ekstraklasie. Odra w każdym razie tam gra i do tego jest szansa, że to będzie jego pierwszy duży klub, który nie utapla się w korupcji jak poprzednie dwa :D
Coś zastanawiające jest w komentarzach i jak się spojrzy na jego dotychczasową karierę można założyć, że za dwa lata zobaczymy Roberta w nowym klubie...
Powodzenia Robert!

biniu - 7 sierpnia 2008, 15:29:55 - staticline17480.toya.net.pl
powodzenia na meczu z lksem, odra musi wygrac

berenika - 19 października 2010, 20:42:12 - 195-238-164-1.luksus.net.pl
odra najlepsza^^^^^^^^^^^^^^^ Powodzenia;)

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: