[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


20 marca 2009, 17:10:59 - Matti
Sebastian Iwanicki testowany w Jezioraku

We wtorek i w środę w treningach II-ligowego Jezioraka Iława uczestniczył 23-letni pomocnik Sebastian Iwanicki. Dziś już wiadomo, że występy tego piłkarza w brawach iławskiego klubu są mało prawdopodobne.

Urodzony 3 września 1985 roku w Warszawie Iwanicki jest wolnym zawodnikiem. Trener Andrzej Błaszkowski miał okazję obserwować go we wczorajszym treningu biegowym oraz dzisiejszej wewnętrznej gierce rozegranej na iławskim stadionie.

Po treningu iławski szkoleniowiec przekazał władzom klubu swoje spostrzeżenia na temat zawodnika. Ostatecznie podjęto decyzję o nie zatrudnianiu Iwanickiego. Powód? Zbyt duże zaległości treningowe piłkarza oraz nieadekwatne oczekiwania finansowe do etapu przygotowań do rozgrywek, na jakim jest zawodnik.

Sebastian Iwanicki swoją przygodę z piłką nożną rozpoczynał we francuskim Perpignan FC. W Polsce grał w Agrykoli Warszawa, rezerwach stołecznej Legii, Świcie Nowy Dwór Mazowiecki, Górniku Zabrze (jeden mecz na najwyższym poziomie rozgrywek), GLKS-ie Nadarzyn, Unii Janikowo, Łódzkim KS oraz Stali Głowno. Ostatnie pół roku piłkarz nie występował w meczach mistrzowskich.

Jest synem znanego piłkarza Krzysztofa Iwanickiego i bratankiem byłego reprezentanta Polski Leszka Iwanickiego.


źródło: własne / Jeziorak Iława

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas