21 marca 2009, 21:53:39 - Matti
Bramka Dawida Janczyka

Dawid Janczyk zdobył bramkę w spotkaniu 27. kolejki Jupiler Pro League, w którym jego KSC Lokeren Oost-Vlaanderen wygrał na wyjeździe z RAEC Mons 2-0 (0-0). Polak wpisał się na listę strzelców w 79. minucie. 21-letni napastnik przebywał na boisku przez pełne 90. minut. Był to trzeci gol Janczyka w obecnym sezonie.

21 marca 2009, 20:00 - Mons
RAEC Mons 0-2 KSC Lokeren Oost-Vlaanderen
Yoav David Ziv 58, Dawid Janczyk 79

żółte kartki: Ali Bouabé, Mario Carević.
czerwona kartka: Ivica Džidić (49. minuta, RAEC Mons, za brutalny faul).

sędziował: Tim Pots.

KSC Lokeren zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli z 41 punktami na koncie.

pit - 23 marca 2009, 18:56:32 - *.163.234.234
a może powrót do sącza?? z nim awans do ekstraklasy pewny a na razie sandecja w dwóch meczach nie zachwyciła

Rhemks - 23 marca 2009, 22:13:06 - *.253.94.39
no i Dawid powoli odbudowuje formę. Pozdrawiam

Lenin - 24 marca 2009, 1:15:19 - *.6.244.133
całe szczęście że już nie gra u ruskich bo to niewątpliwie bardzo utalentowany zawodnik i jedyne co tam robił to się marnował - pozdrowienia i gratulacje - piłkarska kadra czeka