I liga: Tur 1-1 Odra O.

22 marca 2009, 11:00 - Turek
Tur Turek 1-1 Odra Opole
Rafał Bałecki 1 - Piotr Adamczyk 78

Tur: Sławomir Janicki - Bartosz Grabowski, Sebastian Madera, Marcin Kiczyński, Petr Kaspřák - Paweł Olszewski, Robert Hyży (73 Dawid Bartos), Adam Łagiewka, Dariusz Stachowiak (80 Damian Sędziak) - Rafał Bałecki (63 Radosław Pruchnik), Benjamin Imeh.

Odra: Mateusz Sławik - Adam Orłowicz, Maciej Kiciński, Paweł Odrzywolski, Paweł Król - Marcin Rogowski, Krystian Kalinowski (62 Piotr Adamczyk), Artur Monasterski, Filipe - Mateusz Cieluch (82 Mateusz Szwarga), Charles Uchenna Nwaogu.

żółte kartki: Imeh, Grabowski, Kiczyński - Cieluch.
czerwona kartka: Benjamin Imeh (51. minuta, Tur, za drugą żółtą).

sędziował: Marcin Roguski (Warszawa).
widzów: 1400.

źródło: własne / lajfy.pl

gryfik - 22 marca 2009, 15:50:15 - *.156.124.8
brawo Oderko! piłka to nie tylko pieniądze. my nadal wierzymy! nigdy nie spadnie... brawo panie trenerze!

Adam - 22 marca 2009, 15:59:36 - *.89.185.70
Podobno Tur Strzelił Bramke w 24 Sekundzie?To Chyba Rekord.Pewnie Szybko Zaczeli Mecz Szybkie Podanie i Bramka?
P.S.
Dobrze,że Stronka Działa

jam - 22 marca 2009, 15:59:53 - *.53.11.251
Panie Cecharz z kim wygrywać mamy jak nie z Odrą?
Gra beznadziejna.Pajacować przy linii to i ja potrafię.Weź się Pan do roboty.

bogdan - 22 marca 2009, 18:41:36 - *.153.255.10
Początek wiosny taki sobie dla TURa.Chłopaki muszą się zgrać i oby nie było podobnego dreszczowca z ubiegłego sezonu. Pozdrawiam i życzę zwycięstw.

Adam - 22 marca 2009, 18:43:17 - *.21.17.110
Imeh dostał później jeszcze jedną czerwoną. W szatni!

zigi - 23 marca 2009, 0:34:50 - *.20.169.51
Ceherz pakować czas zacząć!!!

zibi - 23 marca 2009, 5:29:08 - *.7.34.208
pozdrowienia z zamoscia pusci was z torbami jak hetmana poblaznuje troche i pojdzie dalej u niego nie ma taktyki zadnej pozdrawiam

iglo - 23 marca 2009, 10:23:17 - *.206.105.120
bravo papi

Arczi - 23 marca 2009, 11:12:29 - *.27.49.189
Sędzia Roguski - pożal sie Boze co to za arbiter... czerwona dla Imeha to sobie wymyslil juz przed meczem.
PS. Byla jeszcze jedna zolta kartka w tym meczu - Cieluch z Odry

asd - 23 marca 2009, 12:36:17 - *.23.20.136
IMEH dostal 2 czerwone kartki (1 dostal jeszcze po meczu ) :D:D:D wg gazeta.pl/sport

tomasz - 23 marca 2009, 12:55:20 - *.112.35.45
do ZIGI i JAM :
dzieci jak zwolnimy teraz Cecherza to skąd weźmimy nowego trenera ? Ej Jam rzeczywiście jak umiesz pajacować przy lini to możesz też zostać trenerem Tur-a . a co do Zigi to Ty się chłopczyku pakuj i do szkoły a nie na forum się wypowiadasz . gratki dla odry za wynik . Ale kibiców to macie RASISTÓW przynajmniej tych co przyjechali do Turku . Troche mnie to dziwi bo przecież macie czarnoskórych zawodników ? MKS TUR TUREK!!!!!!!!! teraz Warta Poznań DERBY WIELKOPOLSKI

Bury - 23 marca 2009, 16:39:46 - *.160.186.170
ODRA grała 12 zawodnikami 11 + sędzia, jak Imecha wywalił było 12 na 10 ciężko się gra w takich okolicznościach.

BURY - 23 marca 2009, 16:46:39 - *.160.186.170
ODRA grała 12 zawodnikami 11 + sędzia jak wyrzucił Imecha było 12 na 10 ciężko się gra przeciwko takiej ekipie.

j23 - 23 marca 2009, 17:11:48 - *.229.178.123
Turek do spadku.
Bury, nie ciężko się gra przeciwko takiej ekipie, tylko ciężko się gra taką ekipą (czytaj. drużyna Tura). Fuksem strzeliliście w pierwszej minucie a potem 90 minut NIC!!!

filip - 23 marca 2009, 17:12:58 - *.189.175.146
odra to cieniasy

YareCKi - 23 marca 2009, 23:23:02 - *.139.10.33
Jak się zaprezentował zaciąg z Korony (Kiciński, Król) ?
Pozdrowienia dla Odry!

kikut - 24 marca 2009, 9:27:16 - *.160.202.40
Po czerwonej kartce Imeh na pewno wydarł ryja że w Polsce są sami rasiści. To nie jest pierwsza jego czerowna kartka. W swoim pierwszym meczu w barwach Arki wszedł w chłopa z Legii korkami w twarz. W Śląsku w meczu z Wisłą Płock tańczył z dzidą i też dostał czerwoną kartkę. A zawsze winni są biali, polscy rasiści.

Bono - 24 marca 2009, 12:15:39 - *.54.178.35
Rekord jeśli chodzi o czas zdobycia pierwszego gola na zapleczu ekstraklasy i myślę że w ekstraklasie, to 9 sekund. Dokonał tego Piotr Piechniak grając w Stalówce, we wrześniu 1999 roku, w meczu Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna. Rozpoczęliśmy i Piechniak od razu pobiegł do przodu, poszło podanie i przejął je, minął gościa i przed polem karnym walnął w długi róg. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Bono - 24 marca 2009, 12:21:39 - *.54.178.35
A jeśli chodzi o rekord w ogóle, to wynosi on 3 sekundy, szybciej już się nie da. W 2000 roku, w rundzie wiosennej sezonu 1999/2000 w Bundeslidze gola w 3 sekundzie meczu zdobyła drużyna Unterhaching. Miało to miejsce w meczu Hertha Berlin - Spvgg Unterhaching. Równo z gwizdkiem piłkarz Unterhaching dotknął piłki a drugi(będąc już w rozbiegu podczas gwizdka) kopnął do przodu, bramkarz stał na piątce i tylko lekko podskoczył będąc w szoku i piłka wpadła do bramki. Minęło tyle czasu ile potrzebowała piłka aby przelecieć przez pół boiska, plus jakieś pół sekundy od gwizdka do kopnięcia. Szybciej już się nie da.

Monter - 24 marca 2009, 15:45:12 - *.30.101.31
24 sekundy to czas na akcję z paroma podaniami. Całkiem sporo czasu. San Marino strzeliło Anglii kiedyś w 7. sekundzie. 24.08.1957 Górnik Zabrze - Stal Sosnowiec w I lidze - bramka Romana Lentnera w 6. sekundzie. To może być ewentualnie nasz rekord.