22 marca 2009, 20:52:07 - mlaud
Gol Macieja Żurawskiego

Maciej Żurawski strzelił bramkę dla AÉ Lárissas w wyjazdowym meczu 27. kolejki greckiej ekstraklasy z AÓ Iraklís. Klub Polaka wygrał spotkanie 2-0. Żurawski wpisał się na listę strzelców w 73. minucie, było to jego ósme trafienie w obecnym sezonie ligowym. Po tym meczu AÉ Lárissas zajmuje piąte miejsce w tabeli z 42 punktami na koncie.

22 marca 2009, 19:00 - Saloniki
AÓ Iraklís (Saloniki) 0-2 AÉ Lárissas
Maciej Żurawski 73, Tümer Metin 83

żółte kartki: Serge Dié - Walter Matías Iglesias, Geórgios Fotákis, Marcelo Sarmiento.

sędziował: Vassílios Pamporidís (Kilkis).

W drużynie Iraklísu całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział polski bramkarz Wojciech Kowalewski.

babol - 22 marca 2009, 23:22:34 - *.141.104.5
niemozliwe!!!nie to ze Zurawski strzela ale to ze 90minut dziala!!!

cope - 22 marca 2009, 23:26:46 - *.100.32.242
dziala. huraaaaaa!

jakubek - 23 marca 2009, 0:00:46 - *.238.240.2
wow ajednak nie jest platne
caly tydzien smutny chodzilem
P.S. do redakcji ? co sie stalo ze nie dzialalo?

jakubek - 23 marca 2009, 0:10:31 - *.238.240.2
chcialem dodac ze brakuje mi danych o pucharach okregowych .czy zostana te dane przywrocone? i wychodza bledy jeszcze jak klikam na przyklad na 2 liga grupe wschodnia to wychodzi mi pilka nozna kobiet

KKS - 23 marca 2009, 0:50:51 - *.173.30.236
Zwrocilem uwage na maly szczegol mianowicie ze nie ma starych artykułów(archiwum) czyli wychodzi na to ze musiala byc powazna awaria i zostaly utracone wszystkie zaktualizowane dane przed ta awaria a teraz wszystko jest uzupelniane od nowa z jakis zrodel.No dosc duza strata i troche roboty ale wazne ze dziala
PS.Szybkiego powrotu do zdrowia 90min

jarni - 23 marca 2009, 1:24:35 - *.14.239.34
brawo Maciek

tomek - 23 marca 2009, 10:38:47 - *.76.37.170
Brawo Maciek Ciągniesz te Larisę jak możesz oby tak dalej.

coachbiedr - 23 marca 2009, 13:10:16 - *.48.180.162
cały tydzień bez 90 minut,stronka sie sprawdza o czym świadczy zainteresowanie, oby jak najdłużej z nami.

kacper77 - 23 marca 2009, 13:21:44 - *.197.155.10 (*.22.4.11)
Żuraw w gazie, szkoda że na kadre się nie załapał.

kibic - 23 marca 2009, 14:19:37 - *.10.203.55