WIDZEW PAN - 11 kwietnia 2009, 14:56:12 - *.89.183.130
brawo! Widzewie teraz musicie wygrać i będzie ok!!!

Kielczanin - 11 kwietnia 2009, 14:57:05 - *.28.226.178

123 - 11 kwietnia 2009, 14:57:28 - *.153.99.187

luksTSobie - 11 kwietnia 2009, 14:57:33 - *.8.96.46
Bravo 90minut równo z gwizdkiem.
Nie konstruujemy akcji nie gramy dobrej agresywnej piłki. Brosz przyzwyczaił nas do dobrej gry teraz nie potrafimy wymienić między sobą 3 4 szybkich podań. Górne piłki na Chrapka i Sikore i walka z rosłymi obrońcami Floty bez sensu. Wg mnie wysoka nota dla Żmudzińskiego widać ze doszedł do siebie po kontuzji i Jarosz jesteś nieoceniony.
TSP Bielsko Biała

Cygan(Znic - 11 kwietnia 2009, 14:57:39 - *.24.6.46
Kolejny świetny wynik, wszystko układa się pod Znicza. Teraz tylko wygrać w Poznaniu.

MKS Znicz - 11 kwietnia 2009, 14:58:11 - *.24.57.109
Brawo Flota!

mateuszfif - 11 kwietnia 2009, 14:58:20 - *.191.104.77
Szkoda w pierwszej połowie podbeskidzie grało, a w drugiej po prostu już im nie szło. Krzysia Chrapka całe spotkanie krył rosły obrońca floty i nie miał po prostu szans. Szkoda dwóch bramek, lecz widać, że flota też umie ładnie strzelić...

zart89 - 11 kwietnia 2009, 14:58:55 - *.253.174.120
Żal poprostu Flota grała wiejską piłke ale skuteczną Chrapek miał indywidualne krycie i to wystarczyło szkoda 1 połowy. Komentator na tvp jak zwykle żałosny... A co do kibiców Floty to myslałem ze są dobrzy w srodowisku kibicowskim... a tu tylko przescieradło rozwiesili jak na B klasachpozdro dla nielicznych kibiców co pojechali do Świnoujscia

marcin - 11 kwietnia 2009, 14:59:15 - *.37.225.149
Idzie idzie Podbeskidzie przyszla Flota i ich zgniotla hehe

truth - 11 kwietnia 2009, 14:59:36 - *.97.203.23
BRAWO Flota Pozdro z KIELC!!!

tig - 11 kwietnia 2009, 14:59:54 - *.74.111.9 (*.168.1.148)
gratulacje dla floty w bielsku tylko BKS STAL

Poss - 11 kwietnia 2009, 15:03:17 - *.11.188.181
@ zart89: Hahaha, nie no z kolei wy jak na 175 tys. miasto przestalo nawiedzacie w poteznej liczbie kibicow kazde miasto, a wasz stadion zapelniony 20 tysieczna widownia jest wzorem dla nasladowania dla wszystkich polskich klubow. Widac jak boli cie porazka, zal to twoj komentarz. TAG!

Bolo ZKS - 11 kwietnia 2009, 15:03:51 - *.24.246.156
Kurcze jakoś nie równo grają te zespoły z czołówki w tej rundzie ;/

kibic - 11 kwietnia 2009, 15:04:16 - *.200.36.86
niestety podbeskidzie poległa. Najlepsi na boiku z bielska to Cienciała Merda a Chrapekowi zycze formy bo jest ciezko. Gratulacje flota niestety ale trzeba zwyciezcy gratulowac szkoda ze nasi beda jechac z takim wynikiem

pawlix - 11 kwietnia 2009, 15:04:20 - *.168.168.132
Ladny wynik. Dzis Zagłębie wygra z Jastrzebiem 2-0 i wracamy do gry WZL!!!

miki - 11 kwietnia 2009, 15:04:30 - *.185.140.168
ja w drugiej połowie nie zauważyłem ani jednej akcji Podbeskidzia.. i przykro się robi bo jestem z Bielska ale czekając na te akcje..czekając aż sprawdzą co wart jest rezerwowy bramkarz Floty można czekać i czekać...ani jednej akcji w drugiej połowie za to w górnych piłkach to nie mamy sobie równych...

zart89 - 11 kwietnia 2009, 15:04:42 - *.253.174.120
A wy byliscie chociaż raz w Bielsku???

Ł - 11 kwietnia 2009, 15:05:12 - *.200.36.10
Dokładnie żal jak nie wiem w pierwszej polowie Flota nie istniala w ogole wygladalo to tak jak by to Podbeskidzie gralo u siebie.w 2 polowie wpadly dwa fuksy i po wszystkim.flota gra slabo bez pomyslu wiejska pilka i nic wiecej nie mogli wyjsc z wlasnego pola karnego.Kibice dno totalne nawet ich nie bylo slychac nawet na ta 1 lige nie zasluguja.Juz glosniej raz spiewalo Podbeskidzie pod koniec a bylo ich kilku.Pozdrowienia z Łecznej.

mati88 - 11 kwietnia 2009, 15:07:48 - *.18.71.90
FLOTA!!!!!!
Podbeskidzie na dno

mały pe - 11 kwietnia 2009, 15:08:37 - *.49.246.177
Ładny prezent urodzinowy dla trenera Brosza. Kardynalne błędy obrońców, obie bramki zdobyli niepilnowani zawodnicy. Brak klarownych sytuacji strzeleckich ( w drugiej połowie to chyba wogóle brak strzałów). Obiektywnie patrząc z taką grą ekstraklasa nie jest w zasięgu naszych kopaczy.
PODBESKIDZIE na wieki wieków amen.

lechu - 11 kwietnia 2009, 15:09:02 - *.200.36.10
Troche ich było słychac.Gratuluje Flocie ale nie zasłuzyła na ten wynik.Teraz tylko WZL 3:0 i uciekamy Podbeskidziu.

1906 - 11 kwietnia 2009, 15:09:18 - *.151.48.247
Brawo Flota ;)
Pozdro z Sosnowca !

k - 11 kwietnia 2009, 15:09:33 - *.200.36.86
Podbeskidzie miało wygrać , strzelic w pierszej polowie i ustalic wynik meczu. Stalo sie (przypadkiem)bo dziwnych prostych slabych akcjach inaczej. Macie farta. w bielsku mocni nie byliście, pamiętacie??? teraz podnieta bo sie udało cóz... gratulacje dla kilku waznych podstaw podbeskidzia, konieczny, merda, jarosz, cienciała i... reszta

asg - 11 kwietnia 2009, 15:11:08 - *.76.134.94
zart89:
A ile czasu kibicujesz swojemu klubowi , pół roku?
Ciekawe ile razy wy byliście w Gdyni.. Słownie - zero ?

kaziu - 11 kwietnia 2009, 15:14:07 - *.200.36.10
A ja mam to gdzieś.Flota to porazka udało im sie i tyle.Nie widzialem zeby tam bylo 2000 kibicow gora 1000.Ich kopacze nie graja nic a napewno nie zasluzyli na to zwyciestwo.Za rok beda grali o utrzymanie to jest pewne kolejna druzyna typu Drwęca NML i takie tam podobne typy 1-2 sezonowe.

Miedziowy - 11 kwietnia 2009, 15:14:19 - *.120.116.179
No to dzisiaj 3pkt z Jastrzebiem i wracamy do gry
Pozniej Turek i Katowice wiec jak uda sie zdobyc komplet to przy dobrych wiatrach mijamy Znicz a jak sie uda to nawet Rts.
Dzieki Flota!!

west - 11 kwietnia 2009, 15:14:22 - *.189.139.18
Brawo Flota pokazaliscie miejsce w szeregu slabiutkiemu Podbesk dziwi ich miejsce w tabeli

SZAKAL - 11 kwietnia 2009, 15:14:56 - *.229.84.10
szło szło szło i nie doszło. PODBESKIDZIE HEHEHE

kaziu - 11 kwietnia 2009, 15:15:57 - *.200.36.10
W Gdyni Podbeskidzie było za kazdym razem.Panu asg podziekujemy.

kibic - 11 kwietnia 2009, 15:16:37 - *.200.36.86
teraz sie cieszycie a w bielsku baty mieliscie

zart89 - 11 kwietnia 2009, 15:16:41 - *.253.174.120
Od 2002 roku a w Gdyni byłem tyle razy co ty w Bielsku

Kielczanin - 11 kwietnia 2009, 15:17:03 - *.28.226.178
Gorzów już wygrywa z Widzewem 1:0! Brawo!!! Oby taki wynik został do końca!Albo niech GKP wygra zdecydowanie wyżej!

mIEDZIAK - 11 kwietnia 2009, 15:17:27 - *.23.191.114
Podziękowania dla floty od Miedziowych!

KKS - 11 kwietnia 2009, 15:22:30 - *.173.30.236
Tak wszyscy gratuluja i dziekuja Flocie a na koniec sezonu wszyscy beda zyczyli im porazek bo bedzie wyprzedzac wszystkie te wasze druzyny

f - 11 kwietnia 2009, 15:22:39 - *.245.188.29
idzie idzie Podbeskidzie, sie potknęło, już nie idzie!

mks - 11 kwietnia 2009, 15:24:54 - *.42.119.106
Po pierwsze kamera była ustawiona na mniejszą trybunę, więc widziałeś mniej niż 1/2 stadionu. Po drugie poziom naszej ligi jest po prostu wiejski, więc nie gadaj mi że Flota gra wiejską piłkę. Skoro wygrała 2-0 i tworzyła klarowniejsze akcje, to znaczy że dziś była lepsza..
A nie pamiętasz jak w Bielsku prowadziła do 75-tej minuty? I co, też miała farta? Brawo Flota.

Bolo ZKS - 11 kwietnia 2009, 15:26:09 - *.24.246.156
i na dokładke widzew przegrywa xD 1:0

gregor - 11 kwietnia 2009, 15:27:49 - *.14.62.5
Widzę nawet gratulacje z Sosnowca i Bielska.Niestety panowie Flota nalezy do rodziny Pogoni.Jak szukacie trzeciego(bo samemu cięzko)to niestety żle trafiliscie

adam - 11 kwietnia 2009, 15:34:50 - *.5.41.232
lepiej niech chleją, bo tedy wygrywają....

a - 11 kwietnia 2009, 15:40:28 - *.97.193.145
kibicow floty nie bylo slychac bo byli po tej samej stronie co kamery i mikrofony.
A ty pogon nie pierdziel ze flota to nic, jak teraz kibice pogoni przyjezdzaja do scia na mecze. hahhaa/

aaa - 11 kwietnia 2009, 15:43:20 - *.253.174.120
ty jak wasze przescieradło pokazywali to pewnie dzwig z kamera jezdził

gamon - 11 kwietnia 2009, 15:45:00 - *.82.1.200
Flota niekoniecznie nalezy do "rodziny" Pogoni,jezdzilismy do Szczecina ogladzc mecze teraz ludzie ze Szczecina przyjezdzaja do nas na ciekawsze mecze,kibicowskie uklady malo nas interesuja,kto tu przyjedzie pokibicowac i sie dodrze bawic jest zawsze mile widziany.Jak narazie tylko Wisla Plock dala plame,wszyscy inni raczej byli bardzo zadowoleni z wyjazdu na wyspy.

RADEK - 11 kwietnia 2009, 15:48:27 - *.12.116.134
Bielsko ale wam zal dupe sciska

zdzichu - 11 kwietnia 2009, 15:56:32 - *.168.106.57
Gratulacje dla Floty od Pogoni Szczecin

BB - 11 kwietnia 2009, 15:57:48 - *.253.174.120
Dokładnie zal nam tej waszj"FANY" z przescieradła. Szacun Świnoujskiemy gronie kibiców za jej wykunanie. Dajcie namiary na studiograficzne bo Kibice A klasowej Zapory Wapienica chce podobna zrobić

Bodzio - 11 kwietnia 2009, 15:59:47 - *.238.227.54
Podbeskidzie zagrało taktycznie fatalnie. W ogóle nie było akcji oskrzydlających, wszystkie piłki były kierowane na niskich napastników Chrapka, Brzezinę,Sikorę, czy Żmudzińskiego.Druga linia praktycznie skupiała się na destrukcji.Drużyna, która myśli o awansie nie może tak grac / z pominięciem drugiej linii/ Zwrócił na to uwagę Chrapek w przerwie meczu i co .... w drugiej połowie było to samo!

TAG - 11 kwietnia 2009, 16:01:19 - *.210.10.190
Brawo Flota

Giziu - 11 kwietnia 2009, 16:02:23 - *.150.239.126
Do Pawlix. Nie dziel skóry na niedzwiedziu. Korona już przed meczem z GKS-em zapisywała Sobie 3 punkty. A wynik mógł być zupełnie inny niż remis.

emigrantTS - 11 kwietnia 2009, 16:03:14 - *.40.225.247
Dajcie sobie spokój z tą napinką z dwóch stron. Co tydzień to samo,raz pod wozem,raz na wozie.Co tydzień w zależności od tego kto kogo ogra płyną gratulacje z różnych stron Polski.Polegliśmy dziś bo Flota była lepsza i tyle. Koniec tematu.Gramy dalej aż do końca sezonu.

RDST1910 - 11 kwietnia 2009, 16:04:04 - *.89.183.209
ty Kielczanin-hehe bardzo smieszne? juz jest 1:1 bramka Robaka!!! Brawo Flota. "Tylko Widzew"

rzezio - 11 kwietnia 2009, 16:04:15 - *.24.31.12
Gratulacje z Pruszkowa.Ci którzy piszą że Flota jest słaba i gra wiejską piłkę,to samo opowiadali w zeszłym roku o Zniczu.Czas pokazał jacy z nich fachowcy od piłki

Znicz - 11 kwietnia 2009, 16:13:21 - *.1.16.27
Gratulacje z Pruszkowa! Ładny wyniki i Flota (przynajmniej teoretycznie) włącza się do walki o awans. A przynajmniej postraszy rywali. Najlepsze są komentarze "grali padake, wiejską piłkę i wygrali" Ja życzę Flocie takiej "padaki" cały czas! Pozdrowienia z Pruszkowa!

Wanzewiu - 11 kwietnia 2009, 16:17:06 - *.22.143.244
Brawo... Druga połowa była dla was !! (Kibic TS'u)

W-52 - 11 kwietnia 2009, 16:22:52 - *.42.118.145
Już niebawem wielkie derby pierwszoligowe Pogoń-
Flota!!!

mks1948 - 11 kwietnia 2009, 16:32:20 - *.229.93.98
dajcie spokój z bielskiem,co to jest?bylem w ta zime w tym czyms i zwariowalem jak zobaczylem na przystanku wielki napis'POGON SZCZECIN'.pozdro flota!

kk - 11 kwietnia 2009, 16:33:46 - *.168.106.29
ostatnio na Pogni w młynie wisiała flaga Floty. Kibice obu drużyn są przyjaźnie do siebie nastawieni, ale oficjalnej zgody nie ma. Flota i Falubaz bywają na meczach wyjazdowych Pogoni.

pop - 11 kwietnia 2009, 16:36:59 - *.189.138.138
Słaby poziom z jednej jak i z drugiej strony. Moje ukochane Podbeskidzie w II połowie nic nie zagrało. Niestety. Dwa błędy w obronie i 2-0 dla Floty. Pierwsza liga jest nieobliczalna co widać od początku rundy wiosennej. Do ludzi z Bielska - po cholerę się napinacie? Pozdro dla fanatyków Floty z Bielska-Białej!

Jack - 11 kwietnia 2009, 16:38:06 - *.185.168.92
1 liga ciekawsza od pierwszej...

Znicz - 11 kwietnia 2009, 16:42:35 - *.1.16.27
A 2 od drugiej ;-)

lechita - 11 kwietnia 2009, 16:52:49 - *.23.128.161
niech Warta klepnie Znicz bo nie wyobrazam sobie tej druzyny w OE podobnie zreszta jak Podbeskidzia-z czym do ludu !!

Tsowiec - 11 kwietnia 2009, 16:55:37 - *.21.172.101
tak właśnie Podbeskidzie grało i przegrało w 1 połowie druga była daremna ii 3pkt zostają na wyspach gratki dla Floty tylko TSP!!!

Znicz - 11 kwietnia 2009, 16:56:18 - *.1.16.27
Lechita, mam nadzieje, że nikt nie zniży się w rozmowie do Twojego poziomu. W razie czego nie musisz przyjeżdżać do Pruszkowa czy Bielska. I po kłopocie.

tig - 11 kwietnia 2009, 17:33:45 - *.74.111.9 (*.168.1.148)
tylko bks stal bielsko anty tsp

fox - 11 kwietnia 2009, 17:36:12 - *.202.209.21
idzie idzie i wdepło w g.... extraklasa beheheheheheheheheheheheh

fanTS - 11 kwietnia 2009, 18:02:35 - *.88.59.161
...durne wpisy dzieci neostrady z BKS-u,MKS1948 itp.bez komentarza - nie rozumiem jak można tak różnie grac w obu połowach,jakie wiejskie granie Floty,strzelili dwie bramki całkiem ładne więc nie bredzic...nic to,walczyc do końca KTO NIE WALCZY,TEN NIE ŻYJE ***BIELSKI TS*** dumni po zwycięstwie wierni po porażce!!!!!!!!!!!

XxamaxX - 11 kwietnia 2009, 18:10:51 - *.131.137.50
Komu awans komu
Moim zdaniem Zagłembie Lubin powinno awansować chyba że potkną się z GKS .
Widzew też pewny ale nie do końca ale raczej powinni awansować.
I SENSACJA
ZNICZ PRUSZKÓW , KORONA KIELCE i PODBESKIDZIE
I komu tu awans chyba raczej Znicz bo są w dobrej formie i maja dużą przewage nad Koroną .
Podbeskidzie nie w tym życiu.
FLOTA nie nie nie ! Tylko wyszedł im Mecz z Bielskiem a znowu potem przegrają lub wywiozą punkt tak jest z Flotą .

qduaty - 11 kwietnia 2009, 18:23:45 - *.42.114.226
XxamaxX. Nie każdy na tym forum rozumie po szwajcarsku. Czy mógłbyś jeszcze raz napisać o co Ci chodzi?

brodo - 11 kwietnia 2009, 18:49:45 - *.108.243.82
Wszystko układa się pod Znicza. I bardzo dobrze zresztą

fsf - 11 kwietnia 2009, 19:19:06 - *.204.37.26
za to bramki naprawde ladne, pierwsza a'la smolarek, druga z woleja tez niczego sobie. generalnie o tym meczu mozna powiedziec tyle, ze podbeskidzie staralo sie grac w pilke, a flota strzelala bramki

eldo - 11 kwietnia 2009, 19:41:21 - *.96.116.63
brawo mówiłem najsłabsze w tym sezonie to podbeskidzie zagłębie i dolcan ale nawett dolcan zaczoł wygrywac, żenada

fanTS - 11 kwietnia 2009, 19:49:37 - *.88.59.161
...tak tak oczywiście "eldo" twój BKS duma miasta,a jak dalej będziesz pisał takie głupoty to powiem matce ,żeby zabrała ci komputer,a spowrotem dostaniesz,jak przyniesiesz świadectwo w czerwcu ***WESOŁYCH ŚWIĄT***

eldo - 11 kwietnia 2009, 20:04:18 - *.96.116.63
prosze nic jej niemów, bo i konsole mi zabierze,hehe.... WZAJEMNIE I MOKREGO PONIEDZIAŁKU

PogońPapry - 11 kwietnia 2009, 20:59:05 - *.190.204.49
Ehh cielaki ze wsi gdzie świnie uchodzą wygrali... szkoda szkoda
flota kiedy zrobicie jakiś wyjazd chociaż na 50o sób?

maarcin - 11 kwietnia 2009, 21:52:23 - *.183.136.193 (*.95.120.177)
Szok! To co sie dzieje w tej rundzie to niepojęte zjawisko dla każdego kto śledzi grę naszego TSP od czasu przyjścia Brosza!! Ci sami grajkowie plus kilka wzmocnień ten sam trener - i w miejsce fantastycznej gry w wielkim stylu z zeszłego sezonu i nienajgorszej jesienie tego - mamy obecna padakę...Prosze o pomysły co sie stało? ps.Co z naszymi "mega" wzmocnienieniami (Matawu, Malinowski)?

Zorro - 11 kwietnia 2009, 23:27:52 - *.245.188.132
Eh...niektorych kibicow Bielska po prostu szkoda.Szydza z przeciwnika z ktorym przegrywaja.BKS stworzylo w calym meczu tylko 2 sytuacje bramkowe ale nie potrafilo ich wykorzystac.Gornik Leczna tez mial tylko 2 syt.bramkowe ale 100% skutecznosci i wywiozl 3 pkt.
Porazki tez trzba umiec przyjac z godnoscia...dla siebie i przeciwnika-tak jak to zrobil trener BKS-brawo.

fanTS - 12 kwietnia 2009, 0:17:01 - *.88.59.161
Panie "Zorro",aaaaa co Wy tam palicie?

szedzik - 12 kwietnia 2009, 0:24:51 - *.245.190.137
Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem optycznej przewagi Podbeskiedzia, które częściej atakowało i miało więcej z gry. Drugą połowę odmieniła pierwsza bramka dla MKS. Od tej pry Flota kontrolowała przebieg meczu okraszając grę świetnymi kontrami Dziuby. Podbeskidzia 7 osób - szacunek.

geniu - 12 kwietnia 2009, 9:04:12 - *.12.3.18

dandi - 12 kwietnia 2009, 9:20:34 - *.93.135.211
Szkoda,moznabyło przynajmniej zremisowac,ale trudno to jest sport.Podbeskidzie walczyło czego dowodem jest to,ze 4 zawodników ma wibite zeby.

Jernej123 - 12 kwietnia 2009, 10:50:26 - *.131.137.50
Ani Flota ani Podbeskidzie nie awansują !!!

Pruszków - 12 kwietnia 2009, 11:35:58 - *.77.53.72
Gratulacje dla Floty i Wesołych...

Patrycio - 13 kwietnia 2009, 9:51:09 - *.156.233.222
Panie Ł , jesteś poprostu żałosny i tyle powiem. Flota dobrze kibicowała ,a nie mogliśmy lepszej oprawy (np. z racami) bo jak ostatnio zrobiliśmy to Flota musiała płacić kary. Jeżeli sądzisz ,że Podbieskidzie głośniej śpiewało ( raz coś krzykneli) to jesteś jakiś niedorozwinięty.
Pozdrawiam.
W moim sercu tylko MKS Flota!

TSP chwdp - 13 kwietnia 2009, 10:43:26 - *.30.140.194
Sram na ten wasz bks. Popatrzcie na frekwencje. 100 osób na meczu u siebie. Jest u nich 100 czterdziestolatków, dziadów dobrze bijących sie, którzy za niedługo pójdą do piachu.
Nie jest sztuką pojechać na wyjazd w 200. Sztuką w 5 i to jeszcze na tak daleki. Tylko Bielski TS !!!!

andrewbb - 13 kwietnia 2009, 11:08:41 - *.88.60.12
kolego "TSP chwdp"-nie obrażaj czterdziestolatków,bo Ciebie też ten wiek czeka.Pozdrawiam wszystkich bielskich kibiców.

OLD Trafo - 13 kwietnia 2009, 14:40:22 - *.189.139.18