13 kwietnia 2009, 17:51:44 - qmichal
Gol Przemysława Kaźmierczaka

Zawodnik Derby County Przemysław Kaźmierczak strzelił gola w spotkaniu 43. kolejki angielskiej Championship przegranym na własnym stadionie z Wolverhampton Wanderers 2-3 (1-1). 26-letni pomocnik rozegrał 45 minut i został zmieniony w przerwie przez Johna Eustace'a. Był to drugi gol Polaka w barwach drużyny z Derby.

13 kwietnia 2009, 16:00 - Derby
Derby County FC 2-3 Wolverhampton Wanderers FC
Przemysław Kaźmierczak 29, Mile Sterjovski 54 - Andrew Declan Keogh 7, 87, Matthew Thomas Jarvis 73

sędziował: Paul Taylor (Hertfordshire).
widzów: 33.079.

Klub Kaźmierczaka zajmuje obecnie 17. miejsce z 51 punktami na koncie.

adam - 13 kwietnia 2009, 17:55:52 - *.7.10.226
no. w 2 lidze angielskiej potrafia znalezc czas na rozegranie 46 kolejek a u nas problem z 30toma :>

jim - 13 kwietnia 2009, 17:57:54 - *.108.227.103
tam jest o wiele wyzszy poziom niz w naszej extraklasie...gratki..

Tomek - 13 kwietnia 2009, 18:10:09 - *.205.202.55
Brawo !!!

maly - 13 kwietnia 2009, 18:12:46 - *.74.171.237
Leo odrazu do kadry z chlopina moze bedzie lepiej

FUTBOLfan - 13 kwietnia 2009, 18:26:14 - *.89.175.60
Miał być liderem naszej drugiej linii. 26lat i moim zdaniem gość stoi w miejscu o ile nie idzie wstecz.

G - 13 kwietnia 2009, 18:32:49 - *.221.212.209

Jack - 13 kwietnia 2009, 18:35:18 - *.191.14.59
do G
Na Lechu też jest podgrzewana murawa a z Udinesse co było?

shawn - 13 kwietnia 2009, 19:21:39 - *.52.181.162 (*.16.0.72)
Podobno bardzo ładny gol z rzutu wolnego.

:) - 13 kwietnia 2009, 19:27:04 - *.105.239.190
Widzów: 33.079 w odpowiedniku naszej 1. ligi.

g - 13 kwietnia 2009, 19:28:33 - *.220.87.115
"Wyższy poziom, ale i więcej terminów - można grać w styczniu i lutym. Swoją drogą czas najwyższy, żeby przynajmniej tzw. Ekstraklasa miała zimą przerwę góra 2-3 tygodnie. Skoro są podgrzewane boiska..."
Nie lepiej grac Wiosna-Jesien z krotka przerwa w lecie i dluga przerwa w zimie?

czogori - 13 kwietnia 2009, 19:29:30 - *.158.196.100
ale ciekawego ma trenera strzelił gola a on go w przerwie zmienił i ... przegrali

mietek - 13 kwietnia 2009, 19:39:03 - *.186.224.2
g: Z ust mi to wyjąłeś. Dlaczego wszystkie kraje w Europie nie mogą być traktowane równo. Niech każda liga gra systemem wiosna-jesień i wtedy nie będzie sytuacji, że w lutym cała Europa Wschodnia ma problem z "wejściem" w sezon.

10 znaków - 13 kwietnia 2009, 19:40:53 - *.14.127.82 (*.168.7.72)
W systemie jesień-wiosna gra się na jesień i na wiosnę, natomiast w systemie wiosna-jesień gra się na wiosne i na jesień ? Po co więc robić bałagan w rozgrywkach skoro różnica polega tylko na okresie naliczania punktów ?

erw3rw3` - 13 kwietnia 2009, 20:16:03 - *.185.101.184
wiosna-jesien to jest syf... moze trdno sie bedzie przyzwyczaic ale moim zdaniem wszystkie ligi skupione w uefa powinny miec taki sam terminarz taka sama ilosc druzyn w lidze itd jakas rownomiernosc by byla...

Fanatyk - 13 kwietnia 2009, 20:21:14 - *.204.241.27
Brawo Przemek!!! Wreszcie sie udało przebić do składu. Cierpliwość nagrodzona i po 3 miesiącach znów wyszedł chłopak w I składzie!!! Teraz powrót do Porto i walka w LM!!!

jeszo - 13 kwietnia 2009, 20:26:21 - *.75.87.16