I liga: Flota 0-0 Tur

22 kwietnia 2009, 16:00 - Świnoujście
Flota Świnoujście 0-0 Tur Turek

Flota: Sergiusz Prusak - Sebastian Fechner, Omar Jarun, Krzysztof Hrymowicz, Przemysław Rygielski - Arkadiusz Sojka, Ireneusz Chrzanowski, Marek Niewiada (69 Łukasz Morawski), Przemysław Pietruszka - Paweł Buśkiewicz (82 Łukasz Burliga), Ihor Bykanow (34 Rafał Andraszak).

Tur: Sławomir Janicki - Patryk Lipiński, Sebastian Madera, Marcin Kiczyński, Petr Kaspřák - Piotr Bieniek, Radosław Pruchnik, Adam Łagiewka, Piotr Skokowski (63 Paweł Olszewski) - Rafał Bałecki (66 Damian Sędziak), Benjamin Imeh (86 Robert Hyży).

żółte kartki: Bykanow, Pietruszka, Buśkiewicz - Bałecki, Łagiewka, Lipiński, Bieniek.

sędziował: Michał Mularczyk (Skierniewice).

MKS - 22 kwietnia 2009, 17:59:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w 90 minucie Kasprak w poprzeczke.... szkoda mogly byc 3 punkty. Walczymy dalej Tur Turek !

hr - 22 kwietnia 2009, 18:02:51 - *.gprs.plus.pl
bujaj sie damol ma mnie bawić jakaś podrzędna drużyna z małej mieściny chyba kpisz

damol - 22 kwietnia 2009, 18:06:14 - *.mtvk.pl
to po co wchodzisz na info odnośnie tej " podrzędnej drużyny z małej mieściny" ?? wejdz sobie na żal.pl albo czaterie, tam możesz się popisywac

hr - 22 kwietnia 2009, 18:07:34 - *.gprs.plus.pl
damol może lepiej się stało, przecież nie można grać w ekstraklasie na kartoflisku jakie macie zamiast płyty boiska, wrzuć na luz do ekstraklasy powinny wejść tylko Widzew, Korona, Zagłebie lub ewentualnie Podbeskidzie

g - 22 kwietnia 2009, 18:08:08 - *.chello.pl
z tym Turkiem to lige niżej. cała druga połowa to tylko murowanie bramki. Czegoś takiego nie widziałem odkąd Nielba Wągrowiec gościła u nas ligę niżej

hr - 22 kwietnia 2009, 18:10:11 - *.gprs.plus.pl
interesuje mnie kto w przyszłym sezonie zagra w ekstraklasie i dlatego wchodzę na info dotyczące pierwszej ligi pozdr (bez urazy

. - 22 kwietnia 2009, 18:11:51 - *.chello.pl
PIERWSZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

damol - 22 kwietnia 2009, 18:12:28 - *.mtvk.pl
hr.. ja jestem ze śląska i nie kibicuje żadnej ze wspomnianych drużyn. a 90minut to jest portal o piłce a nie teleturniej kto pierwszy ten lepszy :> kumasz? a co do tego które drużyny powinny wejść a które nie to pokażą wyniki a nie internauci

davids - 22 kwietnia 2009, 18:24:27 - *.internetdsl.tpnet.pl
cieszy mnie ten remis jest niezle

hahah - 22 kwietnia 2009, 18:34:18 - *.bielskobiala.vectranet.pl
dzieki Tur bielsko klepie właśnie Gkp 2-0 jest dobrze

obiektywny - 22 kwietnia 2009, 18:42:45 - *.chello.pl
są jakieś nagrody za to kto wpisze pierwszy komentarz? Tylko nie mówcie, że siedzicie na 90minut.pl cały dzień i klikacie F5, żeby strona się odświeżyła :D macie pewnie też przygotowany szablon "pierwszy!!" i jak tylko po F5 pojawi się nowy news to szybko klik w niego, ctrl+v, dane tylko pierwsza litera (bo oczywiscie zapisane juz są xD) i enter

RTSLUBUSKI - 22 kwietnia 2009, 18:43:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo ładnie.. Flota i Korona powoli się wykruszają z walki o awans.

heh.pl - 22 kwietnia 2009, 19:34:49 - *.internetdsl.tpnet.pl
SKM - 0% napinki :D, szkoda słów na takie przypadki...

dolcan - 22 kwietnia 2009, 19:48:32 - *.chello.pl
teraz my do was przyjeżdzamy mo cóz następny mecz dolcanu o 6 pkt miejmy nadzieje że ten wygrany
ja kocham Dolcan - i to na życie całe
Ja kocham Dolcan - i wcale nie przestane
Ja kocham Dolcan - aż z moich całych sił
Ja kocham Dolcan - dopóki będę żył
lalalalalalalalala...

SKM - 22 kwietnia 2009, 19:56:16 - *.chello.pl
no wlasnie 0 napinki. kogos tu zazdrosc zzera ze Flota nieoczekiwanie jest tak wysoko!. usuwanie komentarzy tez o czyms swiadczy.

Piter - 22 kwietnia 2009, 20:01:46 - *.98.40.33
eMKaeS!!! Teraz 3 punkty z Dolcanem i utrzymamy się !!

SKM - 22 kwietnia 2009, 20:09:43 - *.chello.pl
albo 0 punktow i spotkamy sie w Policach...

nyrolo - 22 kwietnia 2009, 21:06:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Był ktoś z Tura?

rzezio - 22 kwietnia 2009, 22:06:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teoretycznie Flota powinna powieść Tura bez problemu.Tak samo było u Nas w Pruszkowie z Motorem,ale następny mecz chyba raczej zero problemów.

kibic^^ - 23 kwietnia 2009, 0:08:24 - *.eastwest.com.pl
Dobrze ze Tur nie maczał palcy w korupcjii Floty......^^^0-0 wystarczy brawo TUR TUREK

flota - 24 kwietnia 2009, 19:02:52 - *.uznam.net.pl
czy któryś geniusz z tura or innych drużyn widział skrót?? Proponuje obejrzeć popisy sędziego liniowego i głównego poza tym jak flota miała by wbić bramkę skoro tur przy każdej trudniejszej sytuacji bronił się w 11 we własnym polu karnym śmiech mam nadzieje ze Dolcan z wami wygra i spadniecie