25 kwietnia 2009, 17:58:22 - Matti
Bramka i asysta Grzegorza Rasiaka

Grzegorz Rasiak zdobył bramkę w meczu 45. kolejki angielskiej Championship, w którym jego Watford FC wygrał na wyjeździe 3-2 (0-1) z Coventry City FC. Rasiak przebywał na boisku przez pełne 90 minut. Był to jego szósty gol w sezonie. Polski napastnik zaliczył także asystę przy trzecim golu dla Watfordu, a także wywalczył dla swojej drużyny rzut karny.

25 kwietnia 2009, 16:00 - Coventry
Coventry City FC 2-3 Watford FC
Freddy Eastwood 10, Robert Simpson 53 - Thomas Smith 58, Grzegorz Rasiak 61, Tomáš Priškin 74

żółte kartki: Ben Turner, Marcus Hall (Coventry).
czerwona kartka: Daniel Fox (81. minuta, Coventry, za faul).

sędziował: Russell Booth (Mansfield).
widzów: 17 195.

W 57. minucie spotkania Thomas Smith (Watford) nie wykorzystał rzutu karnego (Keiren Westwood obronił).

m4tr1x - 25 kwietnia 2009, 18:39:46 - *.big4.pl
WOW czytałem w tygodniu, że Watford jednak chce Grega wykupić, to chłopak się od razu rozszalał... wszystkie bramki z jego udziałem:D brawo!

lesiu - 25 kwietnia 2009, 19:49:33 - *.gprs.plus.pl
brawo Rasialdo!!!!!

R.FORBRICH - 25 kwietnia 2009, 20:30:44 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Do ataku!

giga - 25 kwietnia 2009, 22:03:23 - *.xdsl.centertel.pl
Szacun dla ciebie Grzesiu. Zbyt często nie ma wiadomości o Rasiaku więc sie trzeba cieszyc że strzelił.

lika - 25 kwietnia 2009, 22:11:52 - *.chello.pl
m4tr1x: współudział przy tylko dwóch bramkach. Zauważ, iż karny który wywalczył został niewykorzystany przez Smitha.
Mimo wszystko szacun dla gościa, jak zawsze zresztą

zks - 25 kwietnia 2009, 22:36:02 - *.tvkdiana.pl
Bravo Grzesiu. Wracaj do naszej ekstraklasy

SSS - 25 kwietnia 2009, 22:38:42 - *.csk.pl
W kadrze mu nie wychodzi,bo zaprzesascil pare szans, zurawski tak samo a dostawal duzo szans..:/
W klubie Grzesiek rządzi

m4tr1x - 25 kwietnia 2009, 22:59:34 - *.big4.pl
@lika - a jakie to ma znaczenie czy został wykorzystany czy nie? Bramka padła po dobitce karnego podyktowanego na Gregu. Co więcej dobitce strzelca tego karnego. Ja nie mówię, że zaliczył 2 asysty...

Ocelot - 26 kwietnia 2009, 0:04:05 - *.dip0.t-ipconnect.de
No super super strzelil znowu Rasiak ale co z tego? Gdyby tak w sezonie nastrzelal tych bramek ze 20 to by byl wyczyn. A tak to okazjonalnie bramki strzelic to Matusiak tez potrafi a kazdy wie gdzie on skonczyl. Na repre oba sie po prostu nie nadaja

Cola - 26 kwietnia 2009, 0:46:20 - *.belchatow.msk.pl
Które jest Coventry w tabeli?

Cola - 26 kwietnia 2009, 0:47:49 - *.belchatow.msk.pl
Sorry, chodziło mi o Watford ;)

Pawel - 26 kwietnia 2009, 1:28:16 - *.teledisnet.be
Grzesiu, wracaj do Dyskobolii! Przydasz sie w III lidze!

hejter - 26 kwietnia 2009, 13:00:19 - *.punkt.pl (*.20.0.12)
Big Greg!

wwe - 26 kwietnia 2009, 16:33:21 - *.227.126.66
Tylu pjest nasmiiewców Rasiaka nawet w rodzinnej mozna by rzecz Dyskobolii a on nadal gra i strzela w lidze , której wyniki śledzi się nie tylko u nas ale także w Grecjii czy Niemczech . strzela bramkę za bramką i nie zważa na tych małomiasteczkowych krytyków .

ultras - 26 kwietnia 2009, 20:07:00 - *.poczesna.netcominternet.pl
kurcze Grzesiu jaki playmaker pozdro z Grodziska !

tomek - 27 kwietnia 2009, 0:09:55 - *.nrth.cable.ntl.com
Tak sie sklada, ze bylem na tym meczu. Zrozumialem skad wziely sie wszystkie pseudonimy pana Grega Rasiaka, typu Rasialdo, Rasialdinho. Ok. 70 min. p. Greg zaczal podbijac futbolowke w "brazylijskim stylu" a potem usilowal uderzyc z tzw przewrotki, by w efekcie... trafic w glowe partnera z ataku, Tamasa Priskina :-) wspanialy mecz Grega :-D polecam szczegolnie strzal w strone linii bocznej w 15 minucie :-D Gdybym wiedzial gdzie Greg zagra w nastepnym sezonie, kupilbym bilet na caly sezon. WARTO!!!

tomek - 27 kwietnia 2009, 0:13:28 - *.nrth.cable.ntl.com
czytam ten komentarz: kibic256 - 25 kwietnia 2009, 17:59:51 - abgx39.neoplus.adsl.tpnet.pl
"pięknie grzesiu tak trzymaj w tym momencie jeden z najlepszych polskich napaściorów lecz już widze te komentarza napinaczy ze to drewno sami nimi jeśteście" i mysle sobie, ze zyjemy na 2 roznych planetach. Dobrej nocy, kibicu :-D

tomek - 27 kwietnia 2009, 0:30:29 - *.nrth.cable.ntl.com
Uh, informacja dla fanow Grega-gol na 2:2 padl po dosrodkowaniu z rzutu roznego, ktory sprokurowal sam "almighty Greg". Uderzyl glowa, bramkarz wybil na rzut rozny. Gdyby polaczyc Priskina (swietny w grze "pietka"-tak tez strzelil na 3:2 ;-)z Gregiem (swietna glowka-serio), wyszedlby z tego niezly napastnik :-)

Lones - 27 kwietnia 2009, 7:12:21 - *.sta.asta-net.com.pl
I co się produkujesz? Grześ biega sobie po boisku strzela bramki, asystuje, a jego prześmiewcy do końca życia na zmywaku. Tacy jak Ty.