2 maja 2009, 17:56:25 - Alkashpah
Spadek drużyny Tomasza Sajdaka

Zespół Tomasza Sajdaka AS Alkí (Larnaka) spadł z cypryjskiej ekstraklasy. W przedostatniej kolejce rozgrywek drużyna Polaka wygrała z AÉP (Pafos) 4-3 (0-1), lecz równocześnie korzystny wynik (1-0) osiągnął konkurent Alkí w walce o pozostanie w lidze - APÉP (Kyperoúnta). Klub z Larnaki ma cztery punkty straty do ostatniego bezpiecznego miejsca przed ostatnią kolejką. Polski napastnik wszedł na boisko w 55. minucie meczu.

2 maja 2009, 16:00 - Pafos
AÉP (Pafos) 3-4 AS Alkí (Larnaka)
Martin Kolář 35, Jefisley André Caldeira "André Caldeira" 81, 90 (k) - Fabrizio Cetraro Olaondo 51, Ferydoon Zandi 83, 85, Marcos Aguiar de Jesus "Pepe" 90 (k)

W 58. minucie Kyriákos Chailís (AÉP) nie wykorzystał rzutu karnego.
W 76. minucie Ferydoon Zandi (Alkí) nie wykorzystał rzutu karnego.

labol - 2 maja 2009, 17:59:27 - *.adsl.inetia.pl
2 karne strzelone, 2 niewykorzystane
fajny mecz

Macanga - 2 maja 2009, 18:01:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
4 rzuty karne, dwa przestrzelone, 5 bramek w samej koncowce, wygrana i spadek, a na dodatek pol godziny gry tego polskiego gwiazdora. Brzmi to smiesznie i komicznie, ale taki wlasnie jest poziom ligi cypryjskiej .

sierpc - 2 maja 2009, 18:06:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jaki piłkarz taki klub

Pavel - 2 maja 2009, 18:07:29 - *.tcz.vectranet.pl
Ferydoon Zandi niedawno w Klautern nieźle grał,teraz jego drużyna została zdegradowana.

Radomiak - 2 maja 2009, 18:15:08 - *.telia.com
a to było do przewidzenia napastnik Sajdak podkreślam słowo napastnik nie tak dawno występował w Radomiaku i strzelił jedna bramkę słownie jeden zresztą przez przypadek ,bo po strzale zawodnika piłka się od niego odbiła i wpadła do siatki ,ha,ha zostal przegoniony na 4 wiatry,szkoda tylko tej jego nowej druzyny ,ale taki anty-piłkarz jak Sajdak powinien mić dozywotni zakaz grania w piłkę na zawodowym poziomie

Karol1910 - 2 maja 2009, 18:16:52 - *.net.zeork.com.pl
sajdak buuaahahahah:D:D Pozdro z Radomia:d

dfsdfs - 2 maja 2009, 18:50:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no jak sie strzela na 20 meczy 1 bramke na wyspach owczych to pewnie jest cienki;p ale bez besztow ludzie;p

wt82 - 2 maja 2009, 19:15:43 - *.osiedle.net.pl
Może i słaby piłkarz ale grał już w 5 ligach zagranicznych, kasy zarobił pewnie sporo a ma dopiero 25 lat. A to zawód jak każdy inny No i mozna nie mieć wielkiego talentu, ale trzeba miec dobrego menagera

marcinek - 2 maja 2009, 19:16:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
niepotrzebnie zrobił odchodząc z Finlandii. HJK Helsinki. szkoda. był tam dobry, bodajże 6 bramek.

Artek - 2 maja 2009, 19:55:09 - *.radom.vectranet.pl
A ja powiem tylko tyle, jeżeli Sajdak wchodził na boisku, to kibice krzyczeli Tomek prosimy zejdź, tak to może meczu nie przegramy.. to świadczy o klasie tego napastnika.. Bez gry jego drużyna może wygrywać ;)

RR_1910_SA - 3 maja 2009, 10:13:11 - *.radom.vectranet.pl
Panowie, nie przesadzajcie. Gra Sajdaka w Radomiu to była jedna wielka porażka, ale patrząc na jego występy w Finlandii widać, że chłopak zmężniał, nabrał masy, no i ma trochę więcej umiejętności. Bramki strzelone dla HJK były niczego sobie.