6 maja 2009, 18:56:54 - mlaud
II liga, gr. zachodnia: mecze zaległe i awansem

Dzisiaj zostały rozegrane dwa spotkania II ligi grupy zachodniej. W zaległym meczu 22. kolejki Ślęza Wrocław pokonała Kotwicę Kołobrzeg 1-0 (0-0), a w rozegranym awansem spotkaniu 30. kolejki Miedź Legnica wygrała z Elaną Toruń 2-1 (0-1).

do Elana:
Kotwica od 30 minuty grała w 10 co ustawiło cały mecz... Ślęza potrafi wygrać tylko jak sędzia im pomoże

pasibrzuch - 6 maja 2009, 19:03:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ślęza awansuje do 1ligi tam,gdzie jest jej miejsce. Śleza to najstarszy klub na Dolnym Slasku.Mam nadzieje,ze znow bedzie mlyn i wyjazdy kibicow na mecze.

marekot - 6 maja 2009, 19:04:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Ślęza!!! 3 pkt, może nawet o awans się pobiją :-)) Miedzianka też nieźle i bramka byłego gracza Śląska w 90 min. SUPER!! 3 punkty nareszcie zostają w Legnicy. Zaległe mecze dla dolnoślązaków!!. Kibic Śląska Wrocław. Pozdro dla normalnych.

banana - 6 maja 2009, 19:07:09 - *.slo.csk.pl
Po coś zatrudnili Zbigniewa W. Jest kasa na sedziów to i awans może będzie.

szpadelek - 6 maja 2009, 19:18:56 - *.chello.pl
Ślęza awansuje ahahaha dobry zart;p

xev - 6 maja 2009, 19:28:53 - *.legnica.vectranet.pl
Miedź słabo zaczęła, ale świetnie skończyła. Zwycięstwo w pełni zasłużone, bo grali bardzo dobrze w drugiej połowie, szkoda niewykorzystanych szans, powinno być co najmniej 4:1, ale zwycięstwo to zwycięstwo:D

ja - 6 maja 2009, 19:29:47 - *.wroclaw.dialog.net.pl
od 30 min kotwica grala w 10 a i tak stworzyla kilka znakomitych sytuacji. aa i sleza na pewno nie mysli o awansie ;]

marekot - 6 maja 2009, 19:35:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Moim zdaniem lepiej awansować jak jest szansa i później powalczyć o utrzymanie w I lidze, a taka okazja może sie już nie powtórzyć. Pozdrawiam

nsx - 6 maja 2009, 19:35:39 - *.ssp.dialog.net.pl
mam nadzieje ze i tak miedz spadnie

Kiero - 6 maja 2009, 19:38:23 - *.ztpnet.pl
Nadzieja - matka głupich...

do miedzio - 6 maja 2009, 19:41:30 - *.chello.pl
Zapraszamy w sobote do mekki ZAGLEBIAtam nie pujdzie tak gladko. Tak wogule to ilu sie was wybiera do Sosnowca?

ks - 6 maja 2009, 19:44:08 - *.ssp.dialog.net.pl
Przechwyciłem gryps fryzjera, na temat 2 ligi.
Awans-Mks i Paprykarze.
Spadek:Polonia,Czarni Chemik i Victoria

asd - 6 maja 2009, 19:45:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polonia W 1;1 Lech 2 polowa dogrywki!

janekkibic - 6 maja 2009, 19:53:19 - *.chello.pl
bylem na meczu;))) mecz nudny , padajacy deszcze zniszczyl gre;)) Kotwica madra gra ustawila Sleze w obronie;) niestety zawodnik slezy wyszedl na lysko i stoper zlapal go za koszulke i czerwo;) w 90minucie nie jaki Sasza z Kotwicy nie trafil z 3 metrow do pustej bramki duza przewaga Kotwicy nawet w grze w 10;)) pozdr;)

flota - 6 maja 2009, 20:08:25 - *.chello.pl
Ja myślę że kotwa podłożyła się Pogoni. Wygrywając zajmowali by wtedy 2 pozycje w tabeli, a kotwica chyba nie ma kasy na grę w I lidze i nie chcą awansować.

do ZS - 6 maja 2009, 20:22:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miedzianka do was nie przyjedzie bo w sobote gra Ślask a oni bez nich sie nigdzie nie ruszają ....strach ma za wielkie oczy !

luke - 6 maja 2009, 20:26:39 - *.ssp.dialog.net.pl
@pasibrzuch
twoja wypowiedź to chyba prowokacja. na meczu z kotwicą było 50 osób. więcej u mnie stoi na przystanku w oczekiwaniu na poranny autobus do pracy. tak to jest jak się tworzy sztuczne twory piłkarskie
miedź wygrała, ale z tą grą się na pewno nie utrzyma. pierwszy raz widziałem jak się nie trafia z linii bramkowej do pustej bramki

alk - 6 maja 2009, 20:41:09 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Miedzianka.Zasłużone zwycięstwo,choć mogło być zdecydowanie wyżej.Walka trwa do końca a zwycięstwo jest zielono-niebiesko-czerwone.Teraz po punkty do Sosnowca gdzie bez obaw napewno będziemy

do miedzio - 6 maja 2009, 20:42:09 - *.chello.pl
To oni sa az tak daremni .Bylo jest i bedzie zawsze ZAGLEBIE

Pretorian - 6 maja 2009, 20:43:28 - *.ssp.dialog.net.pl
DO ZS co pisal o tym strachu gosciu wes otrzezwiej chłopie bo jak wiesniak sie zachowujesz zaloze sie ze nie masz pojecia o Miedzi a w sosnowcu napewno zawitaja fanatycy Miedzi

do miedzio - 6 maja 2009, 20:46:30 - *.chello.pl
No zobaczymy.Jak sie ta wasza miedz wykaze.Bylo jest i bedzie zawsze ZAGLEBIE

Robak - 6 maja 2009, 21:07:02 - *.18.17.116.tmi.telenormobil.no
do miedzio ty naucz się gramatyki, bo inni pomaślą że kibice Zagłębia to same prostaki

papaprnd - 6 maja 2009, 22:06:13 - *.ssp.dialog.net.pl

ze strony Ślęzy:
Trener Kotwicy Tomasz Arteniuk w ostrych słowach ocenił postawę swojej drużyny
- "To co graliśmy zakrawało o idiotyzm połączony z brakiem jakiegokolwiek zastanowienia nad tym o co gramy."
To jest trener!!! Awans w takiej atmosferze poszedł się .......!!!!

R.FORBRICH - 6 maja 2009, 22:46:36 - *.cable-modem.tkk.net.pl
brawo kotwiczka

abdul - 6 maja 2009, 23:28:16 - *.internetdsl.tpnet.pl
Kto wierzy ze Sleza osiagnie 1 ligę jest naiwny po serii nieudanych meczy w których ostanio zawsze szczelali bramkę przyszedł w końcu mecz zwycięski.
Elana
czy ty myslaleś ze Sleza bedzie wszystko przegrywać w tym sezonie?

leon - 6 maja 2009, 23:32:26 - *.homenett.pl
Gawin Wrocław, a nie Sleza to chyba pomyłka, pozatym kazdy wie,że we Wrocławiu TYLKO POLAR, podobnie jak w LUBLINIE TYLKO LUBLINIANKA

abdul - 6 maja 2009, 23:34:07 - *.internetdsl.tpnet.pl
jakiem Dolnoslazak te zwyciestko niewiele pomoze w utrzyniu szkoda bo Miedz zagra w nastepnym sezonie
lidze......

abdul - 6 maja 2009, 23:36:05 - *.internetdsl.tpnet.pl
Polar? Leonku przypomnij w jakiej lidze gra?

leon - 6 maja 2009, 23:48:45 - *.homenett.pl
@Abdul- jako człowiek kulturalny chce Ci szybko odpowiedziec, niewiem w tej chwili w jakiej lidze gra teraz Polar Wrocław, ale skoro niema już Ślęzy to co Wam we Wrocławiu zostsało?? Ja się zastanowie gdzie teraz gra Polar a Ty moze mnie oswiecisz gdzie graja: Amica i Groclin A no i Olimpia Gdańsk - mam bilet z meczu Stomil Olsztyn - Olimpia Gdańsk z 1996

weasd - 7 maja 2009, 0:40:39 - *.33.93.3
Balicki jest swietny. Skrzydlowi do wymiany zamiast dosrodkowan kiwaja sie tracac pilki

Okropny - 7 maja 2009, 6:31:19 - *.lubin.dialog.net.pl
Brawo Miedz! Mimo, ze jedna jaskolka wiosny nie czyni my wierzymy...!

dde - 7 maja 2009, 8:03:59 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ślęza zagrała nieźle, ale skuteczność fatalna - mogli to wygrać spokojnie 3:0, mieli jeszcze 2 100% okazje. Kotwica miała kilka okazji, ale wynikały głównie z zamieszania pod bramką Ślęzy niż z klarownych akcji. Brawo Ślęza!

KSG - 7 maja 2009, 11:39:11 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ślęza jedyny klub we Wrocławiu !!Duma Dolnego Śląska !!!!

ziom - 7 maja 2009, 12:28:14 - *.siec.alfa.pl