10 maja 2009, 16:24:42 - mlaud
Drużyna Tytonia zagra w barażach o utrzymanie w Eredivisie

Drużyna Przemysława Tytonia Roda JC Kerkrade wygrała 3-2 (2-0) z SC Feyenoord w wyjazdowym meczu ostatniej kolejki Eredivisie. Polski bramkarz znalazł się poza kadrą na to spotkanie. Po tym spotkaniu klub z Kerkrade zajmuje 16. miejsce w tabeli ligowej, a to oznacza, że będzie musiał grać w barażach o utrzymanie w lidze.

10 maja 2009, 14:30 - Rotterdam
SC Feyenoord 2-3 Roda JC Kerkrade
Rudolphus Antonius "Roy" Makaay 58, 77 (k) - Sekou Cissé 14, Marcel Meeuwis 21 (k), Anouar Hadouir 72

żółta kartka: Vincent Lachambre (Roda JC Kerkrade).
czerwone kartki: Dwight Marciano Tiendalli (19. minuta, SC Feyenoord), Kevin Keegan Hofland (85. minuta, SC Feyenoord).

sędziował: Bernie Raymond "Kevin" Blom.
widzów: 45000.

Michał Janota znalazł się poza kadrą SC Feyenoord na to spotkanie.

Roda JC Kerkrade zagra w barażach ze zwycięzcą dwumeczu Telstar - MVV Maastricht. W kadrze drużyny z Maastricht znajduje się Błażej Karasiak. Jeśli wygra w meczach z jedną z tych drużyn, w decydujących spotkaniach zagra ze zwycięzcą meczów Excelsior - RKC Waalwijk. Mecze drugiej i trzeciej rundy baraży są rozgrywane systemem "best of three" - do trzeciego meczu dochodzi tylko wtedy, jeśli dwa poprzednie zakończą się remisami lub każdy z nich wygra inna drużyna.

tytoń - 10 maja 2009, 16:28:40 - *.dip0.t-ipconnect.de
palenie zabija

wks - 10 maja 2009, 16:39:41 - *.ssp.dialog.net.pl
tylko 45000 ludzi haha nie zasługują na ekstraklase

dziwak - 10 maja 2009, 16:43:34 - *.chello.pl
podobno na Legie ma chodzic 15 tys po remoncie stadionu, wtedy pokaza wioskom na co stac stolice

marcinek - 10 maja 2009, 16:52:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rudolphus Antonius "Roy" Makaay - buhahahahaah

konilla - 10 maja 2009, 16:53:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rudolphus Antonius....

Pizza - 10 maja 2009, 17:29:20 - *.nplay.net.pl
Kevin Keegan Hofland. : )

hejter - 10 maja 2009, 17:59:07 - *.punkt.pl (*.20.0.12)
Sympatyczna informacja do kawki i podwieczoreczka. Mily wieczorek sie zapowiada.

boikot - 10 maja 2009, 19:06:28 - *.toya.net.pl
5,83 w fortunie,wiedziałem że wały kręci się nie tylko u nas...

Laska - 10 maja 2009, 19:14:07 - *.netia.com.pl
hejter to chyba cały dzień kawkę spija:D

berbeluch - 10 maja 2009, 21:15:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rudolphus Antonius - normalnie jak z podręcznika do historii o starożytnym Rzymie ;)

Griffin - 11 maja 2009, 7:24:17 - *.internetdsl.tpnet.pl
@boikot a na Dolcan bylo 7,2! ktos chyba nie chce awansu wiec pomogl chlopakom z "sasiedztwa"

fusel - 11 maja 2009, 11:18:07 - *.pools.arcor-ip.net
czaji ktos o co chodzi w play offach miedzy pierwszo i drugoligowcami.bo niby wszystko jest czytelne na stronie drugiej ligi holenderskiej ale jakim cudem znalazly sie tam zespoly z 14-stego i 17-stego miejsca odpowiednio top oss i telstar a nie ma np. 7-mego go ahead eagles to troche dziwne.
a poza tym to male sprostowanie bo wedlug owej strony roda zagra ze zwyciesca meczu fc dordrecht vs. top oss, a nie mvv mastricht vs. telstar.