10 maja 2009, 16:47:26 - mlaud
Spadek drużyny Nalepy

FK Charków przegrał 0-3 (0-2) w wyjazdowym spotkaniu 27. kolejki ukraińskiej ekstraklasy z Szachtarem Donieck. Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek FK Charków zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ligowej z 15 punktami na koncie ze stratą 10 punktów do 14. miejsca, które zapewnia pozostanie w lidze. Bramkarz drużyny z Charkowa Maciej Nalepa znalazł się poza kadrą meczową.

10 maja 2009, 15:00 - Donieck
Szachtar Donieck 3-0 FK Charków
Jewhen Sełezniow 28, Willian 33, Igor Duljaj 77

sędziował: Jewhen Wenger (Kijów).

Zawodnik Szachtara Donieck Mariusz Lewandowski przebywał na boisku do 58. minuty, kiedy zmienił go Ołeksij Polanskyj.

Przemooo - 10 maja 2009, 17:37:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Kadry Go!

hejter - 10 maja 2009, 18:00:34 - *.punkt.pl (*.20.0.12)
Bardzo symaptyczna wiadomosc do kawusi. Milusienki wieczoreczek sie zapowiada.

molik - 10 maja 2009, 18:00:35 - *.230.41.187
Dokładnie to nie onet, nie zaśmiecać tego szacownego portalu.

Optias - 10 maja 2009, 19:05:19 - *.kielce.vectranet.pl
wracaj do Polski

Laska - 10 maja 2009, 19:12:15 - *.netia.com.pl
Szkoda Maćka, bo swego czasu nawet o kadrę się ocierał, ale jak to się mówi- rozmienił karierę na drobniaki...
i zacytuję: "pozdro dla normalnych"

M - 10 maja 2009, 19:17:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nalepę brać do Korony musi być rywalizacja z Cierzniakiem, bo ten kołek Misztal to tragedia

Kamil - 10 maja 2009, 19:19:59 - *.nott.cable.ntl.com
Z tego co pamiętam to grał w kadrze Bońka? Nich wraca do Polski.

lalka - 10 maja 2009, 20:06:14 - *.ssp.dialog.net.pl
Tak grał w kadrze bońka

berbeluch - 10 maja 2009, 21:11:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Myśle że dobrze byłoby aby wrócił do naszej Ekstraklasy.

Kamil - 10 maja 2009, 21:13:51 - *.nott.cable.ntl.com
@berbeluch
On nigdy nie grał w Ekstraklasie ;)

Draża - 10 maja 2009, 21:59:22 - *.tktelekom.pl
Fajny herb mają...

messi - 11 maja 2009, 19:13:31 - *.ibd.gtsenergis.pl
Ja nie wiem, po co on w takim klubie gra, zarobki marne, ponieważ nie jest to liga rosyjska tylko ukraińska, gdzie pieniądze są mniejsze, a jeżeli bramkarz znajduje się poza kadrą meczową, tzn. że kokosów nie zarabia. Jeżeli przeszedłby do takiego klubu jak np. Cracovia miałby miejsce w pierwszym składzie.

Lenin - 11 maja 2009, 22:45:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dokładnie messi miałem to samo napisać ? nie rozumiem niektórych poczynań naszych piłkarzy