13 maja 2009, 20:51:23 - mlaud
Dwa gole Ireneusza Jelenia

Ireneusz Jeleń strzelił dwa gole dla AJ Auxerre w wygranym 2-0 (1-0) meczu 35. kolejki Ligue 1 przeciwko FC Grenoble. Polak zdobył bramki w 37. i 73. minucie. Jeleń przebywał na boisku do 88. minuty, kiedy został zmieniony przez Daniela George Niculae. Dla polskiego napastnika było to jedenaste i dwunaste trafienie w tym sezonie.

13 maja 2009, 19:00 - Auxerre
AJ Auxerre 2-0 FC Grenoble
Ireneusz Jeleń 37, 73

żółte kartki: Ireneusz Jeleń, Valter Birsa - Boštjan Cesar.

sędziował: Ruddy Buquet (Pikardia).

Zawodnik AJ Auxerre Dariusz Dudka rozegrał całe spotkanie.

poss - 13 maja 2009, 20:51:50 - *.as43234.net
Brawo Iras! Extra!

kowal - 13 maja 2009, 20:52:33 - *.ksiezyc.pl
brawo irek;))

odlot - 13 maja 2009, 20:52:41 - *.1.16.51 (*.4.10.9)
jeah rządzisz Irek! Żurawie odlatują xD

BasE - 13 maja 2009, 20:52:42 - *.153.234.58
Brawo IruŚŚŚ tak 3 mać ;DDDD

Lambo - 13 maja 2009, 20:52:51 - *.adsl.inetia.pl
Dzis cos pózno o 2 minuty
ale brawa dla Irka - najlepszego chyab jak na razie polskeigo grajka za granicą (no obok Blaszczykowskiego)

Lopec - 13 maja 2009, 20:53:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ładny mecz w wykonaniu Irka To bodajże 9 bramka w 14 spotkaniach

Irek !! - 13 maja 2009, 20:54:10 - *.elpos.net
brawo brawo brawo !! tak trzymaj !!
fajnie by było gdyby po sezonie wyrwał się z Auxerre do jakiegoś mocniejszego klubu.

hesus - 13 maja 2009, 20:54:20 - *.eimg.pl
Wyrownal rekord :D

Poss - 13 maja 2009, 20:54:47 - *.as43234.net
Od przyszłego sezonu na 100% w lepszym klubie wyląduje Irek, tego mu życzę. Byle tylko nie Olympique Lyonnais, jak już to Marsylia - najlepsza francuska drużyna!

Brawo IREK. Brawo za brameczki CIESZYN z TOBĄ!!!!! Gratulacje

gojas - 13 maja 2009, 21:16:28 - *.160.92.98 (*.0.1.190)
brawo irek

zks petra - 13 maja 2009, 21:27:34 - *.216.c73.petrotel.pl
brawo Irek tak dalej

barots - 13 maja 2009, 21:49:33 - *.chello.pl (*.168.105.229)

cyruseq - 14 maja 2009, 12:08:14 - *.w81-50.abo.wanadoo.fr
jelen strzelil 12 bramka w sezonie, a co do jego wyjazdu do innej druzyny narazie w prasie cicho auxerre bedzie probowac grac o cos w przyszlym roku, a jezeli to sie sprawdzi za wszelka cene beda chcieli go zatrzymac. wczoraj mogl strzelic z 4 bramki ale no nikt nie ma 100% wydajnosci
pozdrowienia z Nancy
RTS !

trevor - 14 maja 2009, 12:39:18 - *.pz3-nat.espol.com.pl
Na którym miejscu w tabeli strzelców ligue 1 jest Irek?

Axel - 14 maja 2009, 15:06:14 - *.adsl.inetia.pl
To Jeleń pewnie zmieni latem klub.

green - 14 maja 2009, 17:30:10 - *.telsten.com (*.238.197.60)
Jeleń jest debeściak... Do Barcy go:p Na prawej Messi, lewa - Henryk i na środku - Żelęęę. Myślę, że byłoby fajnie:]

Majo - 14 maja 2009, 21:21:32 - *.icpnet.pl
Żeli papą

Bolo ZKS - 15 maja 2009, 15:09:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Irek jest obecnie na 6 miejsców wśród strzelców francuskiej ekstraklasy Jelonek cały Płock, cała Wisła trzyma kciuki za najlepszego piłkarza jaki kolwiek grał w naszym klubie...