17 maja 2009, 20:45:57 - Alkashpah
Klub Wojciechowskiego zdobywcą Pucharu Holandii

Zespół sc Heerenveen pokonał FC Twente w finałowym spotkaniu Pucharu Holandii. W regulaminowym czasie gry było 1-1, dogrywka zakończona wynikiem 2-2 również nie przyniosła rozstrzygnięcia. Rzuty karne lepiej wykonywali zawodnicy Heerenveen i wygrali 5-4. Piłkarzem zwycięskiej drużyny jest polski napastnik Paweł Wojciechowski. Polak znalazł się poza kadrą na ten mecz.

17 maja 2009, 18:00 - Rotterdam
sc Heerenveen 2-2 pd. k. 5-4 FC Twente
Goran Popov 27, Bonaventure Kalou 112 - Eljero Elia 54, Youssouf Hersi 118

karne: 0-1 Theo Janssen, 1-1 Viktor Sebastian Elm, 1-2 Blaise Isetsima Kufo, 2-2 Michael Dingsdag, (2-2 Youssouf Hersi - nie trafił), 3-2 Michel Breuer, 3-3 Edson Rene Braafheid, 4-3 Bonaventure Kalou, 4-4 Douglas Franco Teixeira "Douglas", 5-4 Gerald Sibon.

żółte kartki: Michal Švec, Gerald Sibon, Goran Popov, Geert Arend Roorda - Theo Janssen, Eljero Elia.

sędziował: Jan Wegereef.
widzów: 45000.

ziblo - 17 maja 2009, 20:48:40 - *.nette.pl
ilośc widzów robi wrazenie

Strain - 17 maja 2009, 20:50:08 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.10.2.61)
Ziblo:
W końcu grali krajowy finał na De Kuip w Rotterdamie.

co z tego - 17 maja 2009, 20:50:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co z tego że to jego klub jak ani razu w nim nie wystapił? Jakieś kpiny.

ja Alan - 17 maja 2009, 20:52:31 - *.eth0.raptor-cl-annet.lubman.net.pl
do co z tego: zagrał kilka meczy w lidze i nawet gola strzelił

jasiek - 17 maja 2009, 20:53:38 - *.128.33.219.static.crowley.pl
I tu się mylisz, wystąpił w kilku meczach i nawet bramkę strzelił.

wuj - 17 maja 2009, 20:54:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Youssouf Hersi fajny pokemon.

mRokol - 17 maja 2009, 20:54:51 - *.172.178.174
wtorek 20.00 pikniki telewizor tvn i patrzcie jak puchar polski wygrywa - Ruch Chorzów! Pokonamy ITI co chcialo legie wsadzis do finału i Lecha co ma sponsora tytularnego Pucharu

thebill - 17 maja 2009, 21:16:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wszyscy sie mylicie! Wystapil tylko w 1 meczu przeciwko AZ Alkmaar i strzelil w nim bramke.W Eurogolu nawet ja pokazywali

robi - 17 maja 2009, 21:21:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A nie w jednym, bo w 3 :-)
ski_(pi%C5%82karz_ur._1990)

ja - 17 maja 2009, 21:24:30 - *.gdynia.mm.pl
Goran Popov ? Ten, który grał w Odrze Wodzisław ?

Pat - 17 maja 2009, 21:27:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak ten sam Goran Popov. PSV go chciało w przerwie zimowej za 2 mln ojro ale Heerenveen odmówiło.

Daro - 17 maja 2009, 22:25:59 - *.flashnet.pl