24 maja 2009, 22:27:54 - prof
Klub Wasilewskiego wicemistrzem Belgii

RSC Anderlecht z Marcinem Wasilewskim w składzie przegrał 0-1 (0-1) w rewanżowym meczu o mistrzostwo Belgii i zdobył tytuł wicemistrza kraju. W pierwszym meczu w Brukseli padł remis 1-1 (0-0). Wasilewski w rewanżu grał przez pełne 90 minut, został ukarany żółtą kartką.

24 maja 2009, 20:30 - Liège
Royal Standard Club de Liège 1-0 RSC Anderlecht
Axel Witsel 39 (k)

żółte kartki: Steven Defour, Landry Mulemo, Axel Witsel - Olivier Deschacht, Lucas Rodrigo Biglia, Roland Juhász, Jelle Van Damme, Romeo Lukaku, Marcin Wasilewski.

sędziował: Paul Allaerts.
widzów: 30000.

kuba - 24 maja 2009, 22:28:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda tego karnego.Mógł byc remis...

Lambo - 24 maja 2009, 22:29:30 - *.adsl.inetia.pl
szkoda że nei mistrzem
ale kartka jest nareszcie , bo ostatnio w 2 meczach nei dostał ;))

qju - 24 maja 2009, 22:30:37 - *.acn.waw.pl
heh, powinien dostać czerwoną, i to dwie w samej końcówce za dwa łokcie

Bolo - 24 maja 2009, 22:31:46 - *.wroclaw.dialog.net.pl
Super Standard najlesza drużyna w Belgii. Witsel i Dufour!!

ss - 24 maja 2009, 22:31:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda ale jeszce większa że Legia utrzymała sie w ekstraklasie a było tak blisko

Johnny - 24 maja 2009, 22:34:17 - *.connecta.pl
I bardzo dobrze się stało. Standard przynajmniej nie przyniósł wstydu w Europie, a Anderlecht skompromitował się na całego. Taka zbieranina nie powinna być mistrzem Belgii. Nie wyciągnęli żadnych wniosków i nie dokupili żadnych konkretnych piłkarzy, tylko dalej ściągają jakieś odpady z Ameryki Południowej. W przyszłym sezonie Anderlecht będzie musiał się napocić, żeby w ogóle w pierwszej szóstce się znaleźć.

manfred - 24 maja 2009, 22:37:01 - *.pr1-nat.espol.com.pl
dobrze

rajan - 24 maja 2009, 22:39:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
przegrali mimo tego ze mieli w skladzie Van Damme, az sie boje kto byl w skladzie Standardu ;O

tedyŁKS - 24 maja 2009, 22:44:04 - *.toya.net.pl
szkoda ! pozdro dla RSC!
ŁKS & RSC

Maro - 24 maja 2009, 22:49:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Kuba:
Pewnie, ze szkoda tego karnego. Ale i tak remis niewiele by pomogl, bo w Brukseli bylo 1-1, wiec i tak mitrzem zostalby RSC

Maro - 24 maja 2009, 22:54:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
RSC Liege oczywizda

max29 - 24 maja 2009, 23:04:06 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.200.73)
U nas walczący o tytuł Lech ma średnio jedną kartkę na mecz, a tam w pierwszym meczu osiem żółtych i czerwona, a teraz dziewięć żółtych. Pora oddzielić chłopców od mężczyzn ;-)

Polak - 24 maja 2009, 23:07:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oby na ten słaby Anderlecht trafiła Wisełka w LM .

Strain - 24 maja 2009, 23:22:42 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.10.2.61)
Polak:
Nie wiem czy ironicznie, ale zapomniałeś o nowym systemie eliminacyjnym. Mistrz Polski trafia wyłącznie na innych mistrzów. Standard w fazie grupowej LM, a Anderlecht w eliminacjach strefy nie-mistrzowskiej.

PanKleks - 25 maja 2009, 6:36:24 - *.toya.net.pl
Klub Boruca wicemistrzem Szkocji

realmarcin - 25 maja 2009, 11:14:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bez sensu grać takie dwumecze o mistrzostwo ! Drużyna, która wygrała ligę powinna być mistrzem !!!

kuba - 25 maja 2009, 15:27:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no ja wiem.Ae mogli wyrównac;) jak by nie prowadzili to nie grali by tak defensywnie;)

palec - 25 maja 2009, 15:48:34 - *.pl