11 czerwca 2009, 23:16:59 - euzi
Drużyna Salamona w finale baraży o awans do Serie A

Brescia Calcio, w kadrze której znajduje się Bartosz Salamon, zagra w finale baraży o awans do włoskiej Serie A. Jego drużyna pokonała w rewanżu na własnym terenie Empoli FC 3-0 (0-0). W pierwszym meczu padł wynik 1-1. Salamon znalazł się poza kadrą na ten mecz. Adam Kokoszka, który jest zawodnikiem Empoli FC, wszedł na boisko w 70. minucie, zmieniając Davide Moro.

11 czerwca 2009, 21:25 - Brescia
Brescia Calcio 3-0 Empoli FC
Davide Zoboli 53, Ádám Vass 90, Andrea Rispoli 90

żółte kartki: Marco Zambelli, Francesco Bega - Davide Moro, Gianluca Musacci, Rocco Sabato, Mirko Valdifiori.
czerwona kartka: Rocco Sabato (68. minuta, Empoli FC, za drugą żółtą).

sędziował: Antonio Damato.
widzów: 16000.

W dwumeczu finałowym Brescia Calcio spotka się z AS Livorno Calcio. Pierwszy mecz zostanie rozegrany 14 czerwca, a rewanż 20 czerwca.

Mecz rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem z powodu problemów z rozmieszczeniem kibiców na trybunach.

54t - 11 czerwca 2009, 23:33:00 - *.augustow.mm.pl
3

elohim - 11 czerwca 2009, 23:33:30 - *.aster.pl
Kokoszka wszedł to i 2 brameczki stracili w ostatniej minucie :P!!

kola - 11 czerwca 2009, 23:37:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
miejmy nadzieje ze druzyna salamona wygra nast dwu-mecz a sam bartosz wywalczy w przyszly sezonie miejsce w pierwszej 11, ale paradoksalnie b.mozliwe jest ze korzystniejsze dla samego salamona byla by przegrana bresci, bo jak wszyscy wiedza salamon w wiekszosci wchodzil juz na wygrane mecze, a w serie A brescia napewno nie bedzie potega i do ost minuty bedzie walczyc o punkty i nie wiem czy trener w takiej sytuacji pozwoli sobie na wejscie zoltodzioba.

ss - 12 czerwca 2009, 0:02:46 - *.slo.csk.pl
Lepiej żeby wchodził z ławy w serie A niż B, a chłopak widac, że się nie pi***oli tylko walczy o miejsce w składzie, więc w serie A też sobie poradzi, mam nadzieję.

takityp - 12 czerwca 2009, 0:22:33 - *.adsl.inetia.pl
Mecz rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem z powodu problemów z rozmieszczeniem kibiców na trybunach - jak dzieci w kinie hehehe

Lenin - 12 czerwca 2009, 0:23:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kajko i Kokoszka

miastowy z - 12 czerwca 2009, 0:24:55 - *.adsl.inetia.pl
emjot - kompleks wislacki wychodzi, Adam przynajmniej robi kariere a ne siedzi na ławie przy bandzie złomu zza granicy

takityp - 12 czerwca 2009, 0:27:57 - *.adsl.inetia.pl
A w drugim meczu livorno-grosseto 4 czerwone kartki dla gości.Przez ostatnich 15 minut Livorno grało 11 na 7 i...nie strzeliło już żadnego gola:P.Chciałbym zobaczyć tą końcówkę:P

asd - 12 czerwca 2009, 0:53:58 - *.chello.pl