[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


14 czerwca 2009, 14:39:45 - elenril
Jakub Kisiel odchodzi z Rakowa

Jakub Kisiel jest trzecim po Krzysztofie Pyskatym i Maksymilianie Rogalskim zawodnikiem, który w przerwie letniej opuści drugoligowy Raków Częstochowa.

Środkowy obrońca Rakowa, który był wypożyczony z Widzewa, powróci do łódzkiego klubu i o jego przyszłości zadecydują szkoleniowcy triumfatora I ligi.

Na początku lipca kontrakt z Pogonią Szczecin ma podpisać Krzysztof Pyskaty.

Natomiast w poniedziałek rozstrzygnie się piłkarska przyszłość Artura Lenartowskiego. Pomocnik otrzymał bardzo intratną propozycję z klubu polskiej ekstraklasy, którego przedstawiciele jutro zawitają do Częstochowy na rozmowy w sprawie pozyskania tego zawodnika.


źródło: Częstochowski Portal Sportowy

morfi - 14 czerwca 2009, 14:45:56 - 82-46-230-182.cable.ubr03.dudl.blueyonder.co.uk
Jak gra ten Kisiel?Bo mimo przejscia do Pogoni nadal bedzie zawodnikiem Widzewa...ciekaw jestem co prezentuje na chwile obecna.W Widzewie szybko stracil miejsce w pierwszym skladzie i zostal wypozyczony do Rakowa.

Pogoniarz - 14 czerwca 2009, 15:03:08 - ip-79-175-198-191.cable.smsnet.pl
No właśnie kto coś o nim wie... Bo słyszałem o nim za czasów Widzewa... ale jakos potem nicc... Proszem o jakies inf. na jego temat...

jhh - 14 czerwca 2009, 15:09:49 - host-89-230-29-170.ostrowmaz.mm.pl
Chłopak o świetnych warunkach fizycznych, dobry do czyszczenia gry...może się jeszcze rozwinąć jak będzie regularnie grał.

Messi10 - 14 czerwca 2009, 15:10:12 - smrw-91-193-86-99.smrw.lodz.pl
Do poprzedników Kisiel to całkiem ciekawy zawodnik lecz brakuje mu ogrania i dlatego Widzew go postanowił jedynie na wypożyczenie przeznaczyć po czym za rok ma wrócić i walczyć o miejsce w "11"
Powodzenia Pogoń i oby nikt pokroju Ptaka nie mieszał się w wasz klub...

Akwilon - 14 czerwca 2009, 15:16:03 - acvf251.neoplus.adsl.tpnet.pl
W zasadzie to sam Kuba chciał - powiedział, że musi grać by się rozwijać i poprosił o wypożyczenie.

Krzysiek - 14 czerwca 2009, 15:28:32 - eeg85.neoplus.adsl.tpnet.pl
O widze , ze Portowcy jak zawsze z transferami . We Flocie trzon zespolu bez kontraktow, z Kotwicy tez mozna wyjac kogos ciekawego . ALe szukamy na poludniu , bo do Swionoujscia czy Kolobrzegu za daleko.Prusak bez kontraktu , Sobanski pewnie nie kosztuje wiele , a sa o 2 klast lepsi niz Pyskaty.

rty - 14 czerwca 2009, 15:33:48 - 77-253-169-30.adsl.inetia.pl
co do Pyskatego to chyba go niedoceniasz

Rooney - 14 czerwca 2009, 15:37:47 - ayf74.internetdsl.tpnet.pl
Raków zamiast się osłabiać powinien wzmacniać kadrę.Za rok musi być 1 liga!!! Pozdro ze Stalowej Woli!

klloster - 14 czerwca 2009, 15:38:51 - aauu73.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lenartowski ma iść do Widzewa

M - 14 czerwca 2009, 15:51:17 - dynamic-78-8-103-106.ssp.dialog.net.pl
Może mi ktoś napisać jak w tym sezonie grał Maksymilian Rogalski, bo wiem że wraca do Płocka i ciekawy jestem czy jest w formie.

kaszi - 14 czerwca 2009, 16:00:30 - aege172.neoplus.adsl.tpnet.pl
do klloster:
Nie do widzewa, a do bełchatowa tak wspominał w ostatnim wywiadzie po meczowym ze ma nie bedzie miał daleko w rodzinne strony.

nik - 14 czerwca 2009, 16:01:31 - 195.69.80.8
kisiel zostal sprowadzony dlatego do widzewa, bo zub pracowal z nim wczesniej w belcie, cienias i tyle, widze szybko sie kapnal, ze koles sie nie nadaje, raz zagra z zaglebiem to zawalil polowe bramek i skonczlo sie 3:4

RedTower - 14 czerwca 2009, 16:48:12 - staticline18724.toya.net.pl
kisiel grywał w u-bocie w rezerwach i ME, Widzew go wykupił bo Zub go znał i widzial w nim talent...szczerze Wam powiem że w meczach w których grał w Widzewie niczego (dosłownie NICZEGO) nie pokazał... ale, dopuki piłka w grze jak poszukujecie stopera to wypożyczcie z Widzewa MADERE... o klase leprzy

ta yhy - 14 czerwca 2009, 17:00:34 - ip-93.159.15.90.static.crowley.pl (10.1.0.155)
Po Lenartowskiego jedzie Jagiellonia.

Gregovv - 14 czerwca 2009, 17:44:00 - 193.138.241.180
pewnie Siwy będzie bronił w Rakowie t.z. Spadek w przyszłym sezonie

Gregovv - 14 czerwca 2009, 17:46:56 - 193.138.241.180
A co do Rogalskiego to całą rundę wiosenną leczenie kontuzji, nic nie grał

leon - 14 czerwca 2009, 17:47:00 - 8.homenett.pl
Lenartowski dawaj do Jagiellonii, za rok- dwa gramy w Europejskich pucharach.

Pif paf - 14 czerwca 2009, 18:37:59 - 9-140-251-94.net.stream.pl
Pyskaty super bramkarz dobra runda na Rakowie Kisiel grać nie umie i chyba jest homoseksualistą Rogalski do czasu kontuzji bardzo dobra forma chyba najlepszy gracz Rakowa obok Pyskatego

erykson - 14 czerwca 2009, 20:23:34 - 77-254-3-33.adsl.inetia.pl
W Rakowie bronił będzie Michał Bruś ... Ojrzyński coś nie bardzo lubi Siwego

ukitake - 14 czerwca 2009, 20:51:11 - public-gprs8318.centertel.pl
kisiel nie jest homo, ma jakas blondi. A co do gry to mlody, perspektywiczny, jesli nie beda go trapic kontuzje to beda z niego ludzie, musi sie ogrywac, ma jeszcze brata. Dominika, bramkarz, 19 lat, warunki fizyczne swietne, kilka meczow w ekstraklasie, szuka klubu.

złomańczuk - 14 czerwca 2009, 20:58:33 - public-gprs8318.centertel.pl
biore obu w ciemno, beda z nich ludzie, niedlugo o Dominiku bedzie glosno.

Sparki - 15 czerwca 2009, 9:33:37 - 212.87.245.33
Artur Lenartowski przejdzie albo do Piasta Gliwice,albo do Polonii Bytom.Znam go więc wiem co mówię

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas