27 czerwca 2009, 14:57:02 - slady
Ryszard Jankowski trenerem bramkarzy w Jagiellonii

49-letni Ryszard Jankowski od 1 lipca będzie szkolił bramkarzy w Jagiellonii Białystok.

Jankowski przebywał ostatnio w Warszawie, gdzie trenował bramkarzy Polonii. W przeszłości Jankowski pracował w Białymstoku wspólnie z trenerem Jurijem Szatałowem, doprowadzając drugoligowy zespół Jagiellonii do baraży (przegranych z Arką 0-2 i 1-2).

źródło: Jagiellonia Białystok

Yeah - 27 czerwca 2009, 15:22:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie przegrane , tylko sprzedane!

;o - 27 czerwca 2009, 15:27:06 - *.winn.cable.ntl.com
A nie 39-letni?

Dziniu - 27 czerwca 2009, 17:03:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dobry wybór Jagielloni to właśnie za czasów tego trenera Dolha stał się podstawowym bramkarzem i jednym z najlepszych zawodników Wisły również Przyrowski za czasów jego pracy w Polonii trafił ponownie do reprezentacji pozdro dla kibiców Jagielloni braci się nie traci!

adr - 27 czerwca 2009, 17:30:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Witamy!

wf - 27 czerwca 2009, 18:20:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pamiętam Jankowskiego z czasów gry w Lechu Poznań. Jeden z najgorszych bramkarzy w historii Kolejorza. Był znany z okrzyku do własnych obrońców: "Moja, moja", po czym mijał się z piłką i po dośrodkowaniu przeciwnik zdobywał gole.
Oby był lepszym trenerem niż był bramkarzem

Narvany - 27 czerwca 2009, 19:27:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wiedziałem ,że Pan Ryszard jest takim canionym trenerem bramkarzy w Polsce.
PS. Pamiętam pański duet z Jurkiem Kasalikiem w Koninie. To były czasy... Pozdrawiam!

M07 - 27 czerwca 2009, 22:26:18 - *.89-161.tel.tkb.net.pl
A w Bialymstoku nie mamy zadnego trenera co mogby szkolic bramkarzy?

(jankes) - 27 czerwca 2009, 23:57:56 - *.bielskpodlaski.mm.pl
Są: Kopczewski w MOSPie, Dymek w Sokółce, Trudnos w Bielsku, Szerszenowicz wolny...

brodo - 28 czerwca 2009, 13:00:54 - *.33.80.226
Liczyłem, że trenerem bramkarzy zostanie Piotrek Lech, ale ten wybór też jest dobry.
Witamy ponownie w Jadze, panie Ryszardzie.

jan - 28 czerwca 2009, 17:53:05 - *.centertel.pl
widze że jaga zbiera ludzi od "zakładu fryzjerskiego"?