6 lipca 2009, 9:53:02 - koofel
Konrad Forenc piłkarzem Zagłębia Lubin

Nowym bramkarzem Zagłębia Lubin został Konrad Forenc. Golkiper, który ostatnio grał w MKS-ie Oława, podpisał kontrakt do końca 2012 roku.

W Zagłębiu Lubin Konrad Forenc będzie rywalizował o miejsce w składzie z Aleksandrem Ptakiem i Jewhenem Kopyłem.

źródło: Zagłębie Lubin

mati - 6 lipca 2009, 10:00:40 - *.internetdsl.tpnet.pl
Dobry ruch Zagłębia, niech ogrywa się w ME.

s - 6 lipca 2009, 10:04:52 - *.adsl.inetia.pl
w ME? (mistrzostwach europy) ??

mati - 6 lipca 2009, 10:07:10 - *.internetdsl.tpnet.pl
Młodej Ekstraklasie ;)

siwy - 6 lipca 2009, 10:08:53 - *.xdsl.centertel.pl
To co z Kubą Jesionkowskim?? Przecież to dobry bramkarz o wielkim talencie.. Wypożyczą go??

pretender - 6 lipca 2009, 10:14:54 - *.ssp.dialog.net.pl
Kubie skończył się kontrakt. Pewnie poszuka sobie innego klubu

Jerry - 6 lipca 2009, 11:29:29 - *.wro-com.net
Bardzo dobry ruch Zaglebia. Niezwykle utalentowany to chlopak. W wieku juniora mlodszego bardzo dobrze spisywal sie broniac w spotkaniach MKS Oława w III lidze. Material na naprawde klasowego goalkeepera.

jasiu - 6 lipca 2009, 11:55:30 - *.ssp.dialog.net.pl
Hehehe, ale lipa... on sie dobrze spisywał?? To chyba jakiś żart. Przypomnijcie sobie mecz MKSu z Polonią Świdnica zakończony wynikiem 1-2 po dwóch ewidentnych bramkach zawalonych przez ten "talent". Pierwszą bramkę strzelił sobie sam po rzucie rożnym , a druga wpadła z 40m.... hehe "talent" czystej wody ;)

kibic KS - 6 lipca 2009, 12:37:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
DO Jasiu... GOściu przeciez w meczu z Polonia swidnica bronil inny bramkarz.... Zobacz sobie na sklad z tamtego spotkania...FOrenc DOpiero po tym meczu zaczal bronic w seniorach...a wczesniej byl to Bichun... Bardzo dobry ruch ze strony Zagłebia oby tak dalej

jasiu - 6 lipca 2009, 13:33:39 - *.ssp.dialog.net.pl
Faktycznie racja , bronił Bihun... i dawał ciała aż wstyd było patrzeć..,

KS - 6 lipca 2009, 15:22:56 - *.adsl.inetia.pl
bardzo dobry chłopak

wzl1946! - 6 lipca 2009, 15:29:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kolejny jesionkowski beda go glaskali przez 3 lata wydadza z 500 tys. na szkolenie i pozniej powiedza ze nie zrobil postepow jak jesionkowski... to nie istotne bo juz ktos na tym zarobil. przecie jest gawron co z nim ?

:D - 6 lipca 2009, 18:30:31 - *.chello.pl
Jesion bierz Terenie i wyjezdzajcie hehe !!!!!!!!!!!!!

:D - 6 lipca 2009, 18:33:03 - *.chello.pl
bo tutaj to sie nie da grac marnuja talenty ... a szkoda dobrego bramkarza pozdro

zuo - 7 lipca 2009, 12:40:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zobaczymy - mam nadzieje , ze sie przebije jak najszybciej na miejsce nr 1 i pojdzie w swiat do jak najlepszej ligi. Ma talent ogromny - ogladalem jego mecze w MKS'ie