[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


6 lipca 2009, 15:26:11 - qmichal
Nowi piłkarze trenują z Unią Janikowo

Na dzisiejszym treningu Unii Janikowo pojawiło się czterech piłkarzy, którzy do tej pory nie uczestniczyli w przygotowaniach zespołu.

Mowa tutaj o bramkarzu juniorów Noteci Inowrocław Dawidzie Kożanowskim oraz dwójce graczy z Zawiszy Bydgoszcz - Pawle Ettingerze i Arturze Cielasińskim. Indywidualnie trenował natomiast wciąż kontuzjowany Tomasz Polehojko z juniorów starszych.

Jeżeli chodzi o graczy Zawiszy Bydgoszcz, to trener Zbigniew Kieżun widzi ich w swoim zespole. Obaj są wystawieni na liście transferowej. Dzisiaj do Janikowa mają przyjechać działacze z Bydgoszczy w sprawie dalszej przyszłości tych zawodników.

Na treningu z zawodników ze starej kadry nie było tylko Bartosza Wrzesińskiego i Jacka Łukomskiego. Dzisiaj ma zapaść decyzja w sprawie tego pierwszego. Na początku indywidualnie trenował tylko Mateusz Nowaczyk. W związku z tym, że drużyna nie pojedzie na zgrupowanie, to przez najbliższy tydzień piłkarze będą trenować bardzo intensywnie.

Na dzisiejszych zajęciach, które odbyły się w południe, zabrakło testowanych dotąd Emila Anusiewicza (pojechał na testy do innego klubu, ale niewykluczone, że wróci do Janikowa), Konrada Węglarza (ma być na popołudniowym treningu) i Daniela Kędziory (wróci po wczasach).

Dzisiaj do Janikowa być może dojedzie obrońca Chrobrego Głogów Marek Jabłoński. Pozostali zawodnicy, którzy mieli zasilić pierwszą drużynę, już do niej nie trafią, z wyjątkiem Szymona Pawlaka. Być może sprawdzony zostanie też Mateusz Biernacki. Jest to bramkarz juniorów Zawiszy Bydgoszcz, który jest wychowankiem Unii.

Ostatnio na testach w innych klubach przebywał Łukasz Kalinowski. Piłkarz, z którego zrezygnowano po zakończeniu sezonu, nie załapał się do KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i Olimpii Grudziądz i teraz chce wrócić do Unii. Jest to jednak mało prawdopodobne.


źródło: mlksunia.futbolowo.pl

kaszi - 6 lipca 2009, 15:29:32 - aefg173.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na dzisiejszych zajęciach, które odbyły się w południe, zabrakło testowanych...Daniela Kędziory (wróci po wczasach).
hahaha model dzien w dzien pije i ma wrocic po wczasach. Wkoncu Unia...;/

Remek8 - 6 lipca 2009, 16:14:13 - 217.96.60.3
Wy się najwięcej znacie na piłce nożnej!
Pewnie jesteście z Torunia lub Poznania! haha

Tomek - 6 lipca 2009, 16:14:38 - dqr187.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kali wracaj do Jezioraka u Nas zawsze będziesz mile widziany.

c.d.s. - 6 lipca 2009, 16:14:40 - 77-253-49-226.adsl.inetia.pl
Etti, Cielas powodzenia w Janikowie.

ryhu - 6 lipca 2009, 16:23:34 - 83-238-146-140.ip.netia.com.pl
czy ktoś wie kiedy będzie znany ostateczny skład drugiej ligi zachodniej w najbliższym sezonie?

unja - 6 lipca 2009, 21:06:28 - 92-55-206-217.net.pbthawe.eu
Tylko Turkowski MKS!

kaszi - 7 lipca 2009, 0:05:04 - aegb29.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do: Rymek8
nie nie jestemz poznania ani torunia. Jestem z janikowa.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas