[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


7 lipca 2009, 10:41:52 - qmichal
Nielba testuje nowych piłkarzy

Piłkarze drugoligowej Nielby Wągrowiec przygotowują się do sezonu na własnych obiektach. Z pierwszym zespołem trenują także zawodnicy, którzy wyrazili chęć występów w przyszłym sezonie w klubie.

A są to: Hubert Olszak (Polonia Leszno), Piotr Sarbinowski (Obra Kościan), Michał Niedźwiecki (Astra Ustronie Morskie), Mariusz Szyszka (Polonia Słubice), Radosław Modlibowski (rezerwy Nielby).

Do treningów powrócił także Artur Błażejewski, który wraca do formy, trenując indywidualnie pod okiem fizykoterapeuty. Także Mateusz Witomski po powrocie ze Szczecina formę swą szlifuje pod okiem trenera Krzysztofa Knychały. Ponieważ warunki, jakie zaoferowała Pogoń za ewentualny transfer Witomskiego, nie są satysfakcjonujące, wszystko wskazuje na to, że przyszły sezon jednak spędzi on w Nielbie.


źródło: nozna.nielba.pl

siwy - 7 lipca 2009, 10:50:44 - public28899.xdsl.centertel.pl
A Mateusz Olszak z Lecha Poznań?? Przyjdzie na wypożyczenie??

Gmoch - 7 lipca 2009, 10:53:49 - playnet.com.pl
nowym pilkarzem Nelby ma zostac la Buche !!

ss - 7 lipca 2009, 11:27:23 - dac234.neoplus.adsl.tpnet.pl
le, co??!! (kto)

kibol - 7 lipca 2009, 12:30:29 - dev69.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stary numer Knychały testuje dwa tygodnie a potem dziękuje i szukaj sobie klubu ,to jak musztarda po obiedzie.

nielba - 7 lipca 2009, 13:20:19 - ers48.neoplus.adsl.tpnet.pl
co ty Kibol za bzdury wypisujesz Knychale wystarczy jeden sparing żeby ocenić zawodnika chyba w Nielbie nikt nie był 2 tygodnie na testach i nie został w tym klubie

eNka - 7 lipca 2009, 13:23:58 - eqk21.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kto jak kto ale Knychała ma naprawdę talent do wyszukiwania nowych zdolnych grajków. Wystarczy tylko spojrzeć Mikołajczak - Lech Poznań, Roman Maciejak- Piast Gliwice, Witomski- być może Pogoń Szczecin.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas