8 lipca 2009, 0:32:13 - slady
Janusz Jedynak trenerem bramkarzy w Miedzi

Janusz Jedynak będzie nowym trenerem bramkarzy drugoligowej Miedzi Legnica.

Janusz Jedynak pochodzi z Wrocławia. W swojej karierze piłkarskiej występował m.in. w Śląsku Wrocław, VfB Mödling, Olimpii Poznań. Przez wiele lat strzegł bramki Śląska Wrocław, z którym w sezonie 1986/87 zdobył Puchar Polski. Jeszcze do niedawna szkolił bramkarzy Jagiellonii Białystok, a wcześniej Śląska Wrocław.

Cygan - 8 lipca 2009, 0:46:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W ogóle dziwnie wyszło w tej Jagiellonii. Najpierw pracował tam Jedynak, potem była mowa, że trenerem bramkarzy ma zostać Piotr Lech, a tu nagle ściągnęli Jankowskiego z Polonii.

Legniczani - 8 lipca 2009, 0:59:04 - *.ssp.dialog.net.pl
Ktoś w końcu zauważył po latach że trzeba zatrudnić fachowca od szkolenia młodych bramkarzy, bo z tego co mi wiadomo od lat ta funkcja nie była obsadzona... Brawo !!

hejter - 8 lipca 2009, 1:20:09 - *.punkt.pl (*.20.0.12)
Pamietam mecz reprezentacji przeciwko Grecji, w ktorym bronil Jedynak. Nie widze wzmianek o jego wystepach w w pierwszej reprezentacji, wiec mozliwe, ze byl to mecz druzyn olimpijskich. Tak czy owak, Polska wygrala wtedy z Grecja bodajze 5-1.

hejter - 8 lipca 2009, 1:24:31 - *.punkt.pl (*.20.0.12)
Znalazlem, to byl mecz na Igrzyskach Olimpijskich w Seulu w 88 roku

as - 8 lipca 2009, 2:34:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jedynak? a ma brata, nawet tez ex-pilkarza....

kicker75 - 8 lipca 2009, 6:19:10 - *.chello.pl
Super!!!Macie super gościa. ŚLĄSK-MIEDZIANKA !!!

edi - 8 lipca 2009, 8:24:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
fajne zdrowe porządki w klubie pana Kudyby (nota bene rewelacyjny fachowiec !!)

MJO - 8 lipca 2009, 9:33:35 - *.38.210.39
jeszcze wczoraj miał trening z bramkarzami w Oławie

totti - 8 lipca 2009, 10:06:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spiker safanduła trenerem miedzianki :-)

Alpivdm99 - 8 lipca 2009, 10:12:36 - *.kimsufi.com
Ciekawe czy lubi kabanosy "Jedynak"?

kibic - 8 lipca 2009, 10:54:05 - *.icpnet.pl
"Znalazlem, to byl mecz na Igrzyskach Olimpijskich w Seulu w 88 roku" - toś źle szukał. Polska nie wystąpiła na IO w Seulu, bo odpadła w eliminachach z Republiką Federalną Niemiec. Najpierw przegraliśmy w Osnabrucku 0-5, a na Stadionie Śląskim w rewanżu był remis 1-1. Bramke dla Niemców zdobył Frank Mull, w doliczonym czasie gry. To nas wyeliminowało. W każdej sytuacji Jedynaka warto mieć.

hejter - 8 lipca 2009, 11:08:34 - *.punkt.pl (*.20.0.12)
No to widocznie byl to mecz w eliminacjach.

delo - 8 lipca 2009, 12:39:19 - *.33.64.133
to ten z reklamy parówki?

budrys - 8 lipca 2009, 12:57:56 - *.internetdsl.tpnet.pl
mecz życia Jedynak rozegrał w 1987 roku w San Sebastian(Real Sociedad-Śląsk 0:0). Bronił nie gorzej niż Tomaszewski na Wembley ratując Śląskowi remis.Powodzenia ,panie