8 lipca 2009, 22:46:42 - qmichal
Pelikan testuje zawodników

W środę Pelikan Łowicz rozegrał drugi mecz kontrolny w letnim okresie przygotowawczym oraz drugi mecz pod wodzą trenera Piotra Stacha. Łowiczanie pokonali Wartę Sieradz 1-0. Drugoligowiec testował kilku nowych zawodników.

Zespół Pelikana przebywa obecnie na obozie kondycyjnym, na którym znalazło się miejsce dla ośmiu testowanych piłkarzy. Oprócz tego na dzisiejszy mecz dojechało kilku zawodników. Na sparingu w Nieborowie zjawiło się dwóch obrońców z Nidy Pińczów: Dariusz Rolak oraz Michał Janowski. Oprócz tego pojawił się również obrońca GKS Katowice Marcin Krysiński i pomocnik Włókniarza Konstantynów Łódzki Piotr Bajdziak.

źródło: Pelikan Łowicz

Lwcee - 8 lipca 2009, 22:51:24 - *.internetdsl.tpnet.pl
Bramke strzelił Konrad Bolimowski. Po uderzeniu w słup oświtleniowy karetką do szpitala został odwieziony zawodnik Pelikana Przemysław Pomianowski....

szatan - 8 lipca 2009, 22:58:03 - *.pro-internet.pl
chyba lepiej nie montowac oswietlenia w nizszych ligach, beda straty w pilkarzach

łowicz - 9 lipca 2009, 9:46:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szatan, mecz nie był grany na stadionie KS Pelikan tylko w bazie treningowej w pobliskim Bolimowie gdzie maszty oświetleniowe znajdują sie około 1,5m od płyty boiska

Lwcee - 9 lipca 2009, 10:30:00 - *.internetdsl.tpnet.pl