9 lipca 2009, 21:47:41 - slady
Gol Sosina w Lidze Europy

Łukasz Sosin zdobył bramkę dla AS Anórthossis Ammochóstou w wygranym 2-1 (1-0) meczu rewanżowym I rundy eliminacyjnej Ligi Europy przeciwko luksemburskiemu UN Käerjéng 97. Polak, który rozegrał całe spotkanie, wpisał się na listę strzelców w 44. minucie gry.

9 lipca 2009, 20:00 - Luksemburg
UN Käerjéng 97 1-2 AS Anórthossis Ammochóstou
Alessandro Fiorani 90 - Łukasz Sosin 44, Nikólaos Froússos 60

sędziował: Witalij Siewostjanik (Białoruś).

W pierwszym meczu Anórthossis wygrał 5-0 (2-0). Drużyna Polaka w II rundzie eliminacyjnej Ligi Europy zmierzy się z czarnogórskim OFK Petrovac.

mały - 9 lipca 2009, 21:49:34 - *.2.10.80.tvksmp.pl
Brawo Łukasz!!!!!!

przemek - 9 lipca 2009, 21:52:02 - *.brzesko.net.pl
troche mnie dziwi że drużyna grająca w zeszłym roku w LM, zaczyna gre w pucharach od I rundy eliminacyjnej ..

k - 9 lipca 2009, 21:55:08 - *.multimo.pl
Polonia przegrywa 0:1.

noi@wp.pl - 9 lipca 2009, 21:56:44 - *.toya.net.pl
liczy się liczba punktów jaki ma kraj i później to, z którego miejsca w tabeli awansuje do pucharów drużyna

joaquin - 9 lipca 2009, 21:57:36 - *.il.pw.edu.pl (*.7.35.7)
a mnie dziwi że jeszcze nie masz play fresh :|

vvcv - 9 lipca 2009, 22:00:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wracaj do poslki !!!!!!!!

K - 9 lipca 2009, 22:11:45 - *.toya.net.pl
za to polskie kluby znowu hańbią się ;)

Kowciu - 9 lipca 2009, 22:19:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
90 minuta Polonia nadal w plecy 0:1

sobolek - 9 lipca 2009, 22:23:26 - *.darnet.pl
brawo Sosin, a Polonia Warszawa przegrywa z Buducnostią, ale żal polonii

Ruggel - 9 lipca 2009, 22:39:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czym się zachwycać. Jak się jest napastnikiem i gra się z jednym z najsłabszych klubów w LE to grzechem jest nie strzelić bramki.
Stop dla spamu o Sosinie i Gruszczyńskim

Strain - 9 lipca 2009, 22:53:05 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.10.2.61)
Ruggel:
Gruszyczński gra w amatorskim Dudelange, Sosin w Famagusćie, która grała w Lidze Mistrzów.

styks - 9 lipca 2009, 23:04:08 - *.toya.net.pl
Lidze Europy? Europejskiej a nie Europy, jaki lol

chester - 9 lipca 2009, 23:15:03 - *.tktelekom.pl
@styks: dlaczego niby 'Europejskiej' ?
przecież te rozgrywki nazywają się - 'UEFA Europa League' !

amaral - 9 lipca 2009, 23:17:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak w Lidze Mistrzów grali to piłki nosił reszcie drużyny. A jak grają z jakimiś Wyspami Cooka to wtedy go wystawiają. ŻENADA

AłRI - 9 lipca 2009, 23:22:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
fajne jest to ze Nikólaos Froússos jest na niebiesko , a sosnin nie jakby byl jakism uzbekistanczykiem . pzdr 90 minut ;]

Kmicic - 9 lipca 2009, 23:37:19 - *.kwidzyn.mm.pl
Styks dzieciaku po 4 klasach podstawówki, UEFA Europa League to Liga Europy. Jakby było UEFA European League to wtedy bym Cię pochwalił, że jesteś błyskotliwy.

piotreckis - 10 lipca 2009, 8:44:09 - *.33.61.162