13 lipca 2009, 14:23:44 - maciejko
Debiut braci Pyrków w MFK Zemplín Michalovce

Daniel Pyrka i Mateusz Pyrka zadebiutowali w zespole MFK Zemplín Michalovce w wygranym 1-0 (0-0) meczu pierwszej kolejki II ligi słowackiej z FK LAFC Lučenec. Daniel rozpoczął spotkanie w podstawowym składzie - w 73. minucie zmienił go Mateusz.

11 lipca 2009, 17:30 - Lučenec
FK LAFC Lučenec 0-1 MFK Zemplín Michalovce
Artem Żewłanow 49

żółte kartki: Karol Šlavka, Lukáš Pelegrini, Roman Balaško, Andrej Kamendy - Martin Hreško, Róbert Mižík, Daniel Pyrka, Artem Żewłanow, Dominik Kunca.

sędziował: Gabriel Michlian.
widzów: 600.

W 81. minucie na boisko w drużynie gości wszedł były gracz Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski - Dušan Sninský (zmienił Artema Żewłanowa).

Pizza - 13 lipca 2009, 14:25:50 - *.nplay.net.pl
A trzeci został w Humenne?

tybor - 13 lipca 2009, 14:27:11 - *.osiedle.net.pl
Po nazwisku wnioskuje, że przeszli z Amiki Poznań?

balec - 13 lipca 2009, 14:27:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zewłakow strzelił gola? Wrócił z Cypru?

znawca - 13 lipca 2009, 14:33:49 - *.chello.pl
Pizza, trzeci wyjechał ze Słowacji już w zeszłym roku.

VS - 13 lipca 2009, 14:49:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Znawca a gdzie on teraz gra ???

pzpn - 13 lipca 2009, 14:50:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do balec, jak bys umial dobrze czytac to bys wiedzial

znawca - 13 lipca 2009, 14:57:50 - *.chello.pl
VS, właśnie nie wiadomo. Szukałem na kilku stronach ze składami i nigdzie go nie ma.

Marcin - 13 lipca 2009, 15:06:01 - *.internetdsl.tpnet.pl
Byłem w Michalovcach w 1996 roku. Wtedy to było najbrzydsze miasto w Europie. Bez kitu! Wie ktoś jak jest teraz ? Był ktoś nie dawno ?

Jose - 13 lipca 2009, 15:10:58 - *.netia.com.pl
Trzeciego na wiosnę (marzec?kwiecień?)widziałem jak kopał futsal amatorsko w Husarii Konstancin, ale wątpię czy to było jego jedyne zajęcie. Na pewno nie było go już na Słowacji, bo mecze były co tydzień...

Lenin - 13 lipca 2009, 16:24:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl