[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


22 lipca 2009, 0:00:00 - maciejko
ŁKS bez licencji

Komisja Odwoławcza do Spraw Licencji Polskiego Związku Piłki Nożnej nie przyznała we wtorek licencji na grę w ekstraklasie drużynie ŁKS. Komisja uznała, że nie ma podstaw prawnych, by dać ŁKS prawo do gry w ekstraklasie. Członkowie komisji uznali, że nadal obowiązuje decyzja z 28 maja, gdy ŁKS, ich zdaniem, ostatecznie nie otrzymał licencji.



źródło: Dziennik Łódzki

paweł - 22 lipca 2009, 20:00:21 - chello089079092120.chello.pl
Bardzo dobrze. Nie należała im się. A Komisji wielkie brawa za odwagę i mądrość.

Tomek - 22 lipca 2009, 20:19:26 - wschodnia.net (10.0.0.230)
Może po dzisiejszym wyniku Wisły dajdaje zrozumieja dlaczego nie maja licencji,chyba ze uwazacie ze obie sprawy nie ze soba powiazane.Jest jeszcze kilka klubow ktore nie powinny dostac licencji.

pb - 22 lipca 2009, 20:26:10 - public-gprs32974.centertel.pl
Straszne.... buhahahahaha! nARKA! Tylko Craxa w Krakowie!! Polonia 1920 Bytom!

plotrik - 22 lipca 2009, 20:31:46 - systemy9.toya.net.pl
a ja współczuje twojej starej, ze ma takie dziecko ;/

Lodz - 22 lipca 2009, 20:32:58 - terminal-4-216.retsat1.com.pl
to ile Lewicki dostał kasy od filipiaka?
TYLKO ŁKS

gks - 22 lipca 2009, 20:39:34 - h-220-83.belchatow.msk.pl
lewicki poszedł na emeryturke jak filipiak mu konto zailił!!!!! dziady z krakowa..szkoda ze bełchatow tylko bedzie reprezentowac nasze wojewodztwo

Stryjek15 - 22 lipca 2009, 21:15:24 - 91-90-59-164.sttb.pl
W swoim piśmie UEFA zwróciła także uwagę na wyrok Trybunału Arbitrażowego do spraw Sportu (dalej: „CAS”) w sprawie PAOK Saloniki przeciwko UEFA (sygnatura CAS 2006/A/1110), w której CAS rozstrzygał kwestię zasadności nieprzyznania przez UEFA licencji na rzecz PAOK Saloniki na grę w rozgrywkach europejskich. Pragniemy zwrócić szczególną uwagę na uzasadnienie decyzji CAS, która uznała, że PAOK Saloniki został słusznie pozbawiony prawa udziału w rozgrywkach europejskich, ponieważ spóźnił się z przedłożeniem właściwych dokumentów licencyjnych w rodzimym związku piłki nożnej

Stryjek15 - 22 lipca 2009, 21:16:26 - 91-90-59-164.sttb.pl
Mianowicie podstawowa różnica jest taka, że grecki związek piłki nożnej przyznał PAOK Saloniki prawo gry w pierwszej lidze greckiej piłki nożnej, a jedynie kwestionowane było prawo udziału tego klubu w rozgrywkach międzynarodowych organizowanych przez UEFA. W takim przypadku faktycznie uzasadnione było twierdzenie, że przyznanie PAOK Saloniki prawa gry w rozgrywkach międzynarodowych, pomimo upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń, mogłoby być uznane za nierówne traktowanie klubów ubiegających się o udział w tych rozgrywkach. Wyraźnie wskazuje na to w swoim piśmie UEFA, rozgraniczając kompetencje licencyjne w rozgrywkach wewnątrz krajowych a rozgrywkach międzynarodowych.

Stryjek15 - 22 lipca 2009, 21:18:26 - 91-90-59-164.sttb.pl
Całe uzasadnienie jest napisane na stronie: http://www.kibice.net/forum/viewtopic.php?p=210436
&sid=547a503d02a1e4b5200b907cde905ad4 Należy podkreślić że w czasie wydania decyzji przez TA w Lozanie klub NADAL nie spełniał wymogów.. Natomiast ŁKS spełnia..

Ortis - 22 lipca 2009, 23:26:06 - staticline50069.toya.net.pl
Może i komisja jest mądra bo widzew zdegradowała za korupcje. Nie ma nic gorszego niż sprzedawać mecze...

kamilos - 23 lipca 2009, 10:39:25 - chello089079245105.chello.pl
CRACOVIA,ale ale bez licencji powinny być inne kluby szkoda mi Łodzi Widzewa i Łks, ale za to CRACOVIA skorzystała z aktualnej sytuacji

ter - 23 lipca 2009, 11:22:28 - acox157.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Ortis (i innych):
To prawda nie ma nic gorszego niz sprzedawać mecze, ale dlaczego karane są wybrane kluby. Co z Lechem, Ełkaesem (kupionione mistrzostwo w 1998 o czym otwarcie opowiada Cebula) od kogo to mistrzostwo było kupione? Od świętego Mikołaja? Każdy klub był w to umoczony a znalazło się kilka kozłów ofarych. Podniecajcie się dalej kolejnmi degradacjami i cieszcie się że jeszcze jesteście na powierzchni.

Grubenz - 23 lipca 2009, 11:31:33 - 77-254-126-8.adsl.inetia.pl
Je...> PZPN- w polsce przechodza pieniazki pod stołem tylko to sie liczy!!! oni tego nie przezyli jako kibice ,siedza i w stołki pierdza,trzeba cos przezyc by móc w to uwierzyc!!!ŁKS POLSKA

Total - 23 lipca 2009, 13:50:10 - 87-205-246-2.adsl.inetia.pl
grubenz ty sie bój jak się wezmą za korupcję w łksie od pamiętnego sezonu 92/93 non stop kupczą

zygi - 23 lipca 2009, 14:03:47 - Dawid-PC.dhcp.studentenwerk-bielefeld.de
Brawo dla Komisji!!
W koncu nasza liga ma szanse byc profesjonalna, bo jesli organizacja klubu jest dobra (oczywiscie nie w przypadku LKS-u), to nie tylko zespol jest dobrze prowadzony, lecz takze ekonomicznie, zgodnie z prawem, a wiec tak jak powinno byc! Mam nadzieje, ze wiekszosc tez tak mysli, chociaz oczywiscie najbardziej szkoda kibicow..

M_72 - 23 lipca 2009, 22:05:54 - 088156038254.olsztyn.vectranet.pl
Najpierw spójrzmy na ręce włodarzy z PZPN-u i ich rozliczmy! Niech się wezmą za siebie i swoje skorumpowane łapy! Ręce precz od LIGI! PIŁKA NOŻNA dla KIBICÓW!!
Po(S)dro z Olsztyna

Majaksc - 24 lipca 2009, 0:27:01 - chello089074216219.chello.pl
dokładnie Kamilos Ja jeszcze raz napiszę do tych co się tu tak parę dni temu napinali że to nasza wina >CRACOVII> i w ogóle całego świata i powtórze po raz kolejny miejcie pretensje tylko i wyłącznie do swoich działaczy nawet na waszej stronie jest artykuł,aby najpierw patrzyć na siebie a potem na innych

wieśniak - 24 lipca 2009, 8:32:10 - cache.zep.com.pl (10.73.4.37)
Cracowia do ligi mistrzów.

szutek - 25 lipca 2009, 16:58:44 - host-89-231-54-115.wroclaw.mm.pl
carcovia to dziady korpczyki na dodatek stadionu nie mają i licencje maja w kieszeni.

Szczecinia - 27 lipca 2009, 10:10:39 - nr137.slowianin.pl
Ostatni wpis glupi!Ten sie smieje....Skandal z licencja Crakowi.Oszustwo!Kurator do PZPN!

Szczecinia - 27 lipca 2009, 10:14:57 - nr137.slowianin.pl
Przepraszam chodzilo o wpis pierwszy.Oszustwo komisji!Skandal!Crakowia 2 liga!

e-LKS-a - 27 lipca 2009, 11:40:00 - achw27.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak by zmienili komisie to LKS mial by licencje. Tylko LKS- my walczymy do konca.

Stryjek15 - 27 lipca 2009, 21:31:42 - 91-90-59-164.sttb.pl
http://lkslodz.pl/news_full.php?id=12885

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas