24 lipca 2009, 22:21:52 - slady
Bramka Jacka Bąka

Były reprezentant Polski Jacek Bąk strzelił bramkę dla Austrii Wiedeń w wygranym meczu 2. kolejki austriackiej ekstraklasy przeciwko Linzer ASK 5-4 (3-4). 36-letni obrońca wpisał się na listę strzelców w 26. minucie, zdobywając gola po uderzeniu głową. Polak rozegrał całe spotkanie oraz został ukarany żółtą kartką.

24 lipca 2009, 20:30 - Linz
Linzer ASK 4-5 FK Austria Wiedeń
Thomas Prager 31, Christian Mayrleb 35, 45, Florian Metz 42 - Florian Klein 13, Jacek Bąk 26, Rubin Rafael Okotie 29, 86, Manuel Ortlechner 64

żółte kartki: Roman Wallner, Christian Mayrleb - Manuel Ortlechner, Jacek Bąk, Rubin Rafael Okotie.

sędziował: Thomas Einwaller.
widzów: 9400.

Austria Wiedeń z dorobkiem 3 punktów zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli.

as - 24 lipca 2009, 22:24:27 - *.chello.pl
Nie no, tam to mają mecze...

hejter - 24 lipca 2009, 22:24:51 - *.punkt.pl (*.20.0.12)
Jacek wracaj do kadry w miejsce obcokrajowcow. Nie dla obcokrajowcow w reprezentacji Polski!

Viorne - 24 lipca 2009, 22:25:20 - *.adsl.inetia.pl
Może idąc wzorem Austrii, warto byłoby rzopocząc sezon u nas w połowie lipca, skorzystałyby na tym zwłaszcza kluny, które rywalizują w Europie, nie mozna byłoby wtedy niepowodzeń zrzucać na okres przygotowawczy...

do hejter - 24 lipca 2009, 22:27:05 - *.adsl.inetia.pl
Obcokrajowcy nie mogą grać w reprezentacji Polski, coś Ci się pomyliło.

mar - 24 lipca 2009, 22:27:16 - *.internetdsl.tpnet.pl

znawca - 24 lipca 2009, 22:31:07 - *.toya.net.pl
Obrona obu drużyn musiała zagrać fatalnie, skoro tyle bramek padło.

ginus - 24 lipca 2009, 22:33:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Viorne
na pewno masz duzo racji, ale znajac pzpn i afery korupcyjne liga i tak by sie przesunela ;)

as - 24 lipca 2009, 23:41:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ze tez sedzia niczego nie strzelil :P
a swoja droga to z 0-3 zrobilo sie 4-3

mc - 25 lipca 2009, 0:14:50 - *.189.36.34
0-1 0-2 0-3 1-3 2-3 3-3 4-3 4-4 4-5 no ladnie ladie z 0-3 na 4-3 i tak przegrac. szacun za walke

jankowalsk - 25 lipca 2009, 0:36:19 - *.speed-transfer.mm.pl
opowiem wam cos
sledzilem ten mecz na bwinie
i postawilem 1100 zl. na zwyciestwo AW jak bylo juz 3do 0 dla AW po 30 min meczu