26 lipca 2009, 17:55:26 - slady
II liga: Jarota 2-2 Tychy

Dzisiaj rozegrano mecz kończący 1. kolejkę II ligi, grupy zachodniej. W Jarocinie miejscowy Jarota zmierzył się z GKS-em Tychy, a więc 12. z 9. zespołem ubiegłego sezonu. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2 (1-0).

Raków Częstochowa 1-2 Zawisza Bydgoszcz

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Ślęza Wrocław został przełożony na 5 sierpnia (20:00) z powodu remontu murawy na stadionie w Sosnowcu.

II liga 2009/2010, grupa: zachodnia - wyniki, strzelcy, terminarz

kibic21 - 26 lipca 2009, 17:58:37 - *.191.147.128
moze ktos opisac kto przeważł i ile Tychow na meczu? z gory dziekuje

Micho1983 - 26 lipca 2009, 17:59:10 - *.tsi.tychy.pl
Wielka szkoda, 90 minuta... GKS GKS GKS

Jarna1908 - 26 lipca 2009, 17:59:44 - *.adsl.inetia.pl
Łódzki ŁKS, Tyski GKS, nasza zgoda najlepsza w Polsce jest !!!
Pozdrowienia z Biało-Czerwono-Białej Łodzi !!

ktokokolwi - 26 lipca 2009, 18:02:28 - *.glfd.cable.ntl.com
Wie ktos ile Tyskich w Jarocinie ijak wygladal mecz i doping kibicow gosci jesli byli

andrzeju - 26 lipca 2009, 18:03:16 - *.rev.masterkom.pl
około 40 kibicó gości, cienko jak na pierwszy wyjazd

s-c - 26 lipca 2009, 18:03:25 - *.chello.pl
Pierwsza strata punktowa..... przykre i to w 90 minucie

juras - 26 lipca 2009, 18:07:12 - *.insat.net.pl
jestem z sącza panowie i szykuje sie na mecz w tarnowie na bank tam bede sandecja i gks tychy na zawsze

Feranzo - 26 lipca 2009, 18:09:58 - *.adsl.inetia.pl
JAROTA!! Ładnie panowie, powtórzcie co najmniej wynik na koniec sezonu sprzed 2 lat

JksFan - 26 lipca 2009, 18:12:12 - *.adsl.inetia.pl
Wynik bardzo sprawiedliwy.. powodzenia dla gosci. DO PRZODU JAROTA!

zaglebie - 26 lipca 2009, 18:14:57 - *.chello.pl
Brawo Zawisza tak trzymać dalej pozdro od Zagłębia

Adi - 26 lipca 2009, 18:20:36 - *.125.16.65 (*.115.235.212,77.115.235.212)
bedzie lepiej! TYCHY & ZAWISZA BRACI SIE NIE TRACI! Zawsze razem!

Max - 26 lipca 2009, 18:22:56 - *.netia.com.pl
Do kibic 21. GKS nie schodził z pola karnego Jaroty. 2 bramki dla Jaroty z wykopu bramkarza

były - 26 lipca 2009, 18:28:02 - *.adsl.inetia.pl
No nie przesadzajmy ze GKS mial taka przewagę.. jedna i druga druzyna stworzyła po 3 bardzo dobre okazje.. dobrze zaprezentowali sie bramkarze

Tiszer52 - 26 lipca 2009, 18:31:10 - *.tsi.tychy.pl
Smutne są bramki stracone w 92 minucie, ale taka jest piłka. Brawo GKS, tylko tyski GKS.

dawid - 26 lipca 2009, 18:34:05 - *.chello.pl
panie Andrzeju na ten mecz nie był organizowany wyjazd. Jechały tylko osoby prywatne!

Antonio - 26 lipca 2009, 19:03:04 - *.pz3-nat.espol.com.p.106.168.83.in-addr.arpa
andrzej: haha nalpierw patrz na swoich a potem oceniaj innych... Jarota wogle jeździ na wyjazdy? :P

Tomy - 26 lipca 2009, 19:31:19 - *.chello.pl
Jesli z takim rywalem sobie nie radzimy, to znowu nie będzie 1 ligi w Tychach

maxi - 26 lipca 2009, 19:43:17 - *.net.inotel.pl
mecz żenada,kibice jks i gks żenada wszystko do dupy żal to było oglądac,ale jak tu nie iść na nasz jks

Chorzowian - 26 lipca 2009, 19:59:39 - *.adsl.alicedsl.de
Sporzadzilem mala liste klubow, ktore albo z powodu bankructwa, braku licencji, dobrowolnego spadku czy tez niecheci darmowego awansu nie chcialy grac na szczeblu centralnym, czyli minimum 2. Liga:
1 GKS Jastrzebie (licencja)
2 Odra Opole (bankructwo)
3 Kmita Zabierzow (bankructwo)
4 Kotwica Kolobrzeg (dobrowolna degrad.)
5 Victoria Koronowo (dobrowolny spadek)
6 Chemik Police (dobrowolny spadek)
7 Gornik Wieliczka (dobrowolna degrad.)
8 Nida Pinczow (dobrowolny spadek)
9 Stal Poniatowa (dobrowolny spadek)
10 LKS Lomza (dobrowolny spadek, licencja)
11 Hutnik Krakow (niechec awansu)
12 Huragan Morag (niechec awansu)
Zaden z tych klubow nie byl konfrontowany ze sportowym spadkiem bez mozliwosci "zaproszenia" ze strony PZPN do pozostania w lidze.
To jest 12 klubow ktore moglyby zagrac w 2. czy tez 1. lidze ale z roznych powodow nie zgraja.
Zjawisko masowe w tym roku.
O takim czyms nie slyszalem jeszcze dotad nigdzie na swiecie.
Czyja to wina? PZPN, kryzys gosp., czy co?
Powiedzcie mi czy to tak ma isc dalej i czy to normalne?
Po co grac o utrzymanie w tej 2. lidze? No po co?

LUKAS - 26 lipca 2009, 20:51:00 - *.tktelekom.pl
Pierwsza połowa dla Jaroty.W drugiej lepsze wrażenie zrobił GKS (strzał Bizackiego w poprzeczkę).Tyskich około 30-40 osób.Bez barw i flag na płocie.Ożywiali się tylko po bramkach dla nich.Jarota bez młyna i dopingu.

maxxx - 26 lipca 2009, 20:57:10 - *.ttcomm.net