|
|
|
30 lipca 2009, 20:14:33 - MichalMKS
Marcin Juszczyk przedłużył kontrakt z AS Néa Salamís Ammochóstos
Marcin Juszczyk przedłużył swój kontrakt z AS Néa Salamís Ammochóstos. Obecna umowa będzie obowiązywała przez najbliższy rok.
Zawodnik jest wychowankiem Wisły Kraków, w której spędził większość dotychczasowej kariery. Z krakowskim zespołem zdobył trzy mistrzostwa Polski, w barwach "Białej Gwiazdy" rozegrał także pięć spotkań w ekstraklasie.
|



osiek - 30 lipca 2009, 20:36:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oni w ekstraklasie grają czy 2 lidze??

popcornzdw - 30 lipca 2009, 20:49:10 - *.xdsl.centertel.pl
jaka to liga??

baki - 30 lipca 2009, 20:53:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1 liga

marjanp - 30 lipca 2009, 21:06:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeśli się nie mylę to chyba awansowali do ekstraklasy..


kibic - 30 lipca 2009, 21:07:51 - *.internetdsl.tpnet.pl
Pierwsza liga , ta sama w której będą grać Kosowski , Zurawski , Zewłakow i Sikora , awansowali.

kris - 30 lipca 2009, 21:59:32 - *.olsztyn.vectranet.pl
niezły typ. 5 razy grał w lidze i ma 3 medale za mistrzostwo Polski. respekt

Lenin - 30 lipca 2009, 23:14:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oby cypryjskie kluby odpadły jak najszybciej z pucharów - szwedzkie , serbskie i austriackie też - przestaną wtedy zbierać punkty do rankingu co byłoby nam na rękę

do Lenina - 31 lipca 2009, 1:49:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a dzięki tym patałachom z wisły to szwedzi ,serbowie ,austriacy i cypryjczycy cieszą się że my im punktów nie zabieramy

ciastkowy - 31 lipca 2009, 11:44:19 - *.98.53.222
ale naszczescie jest lech i legia

|
|