2 sierpnia 2009, 18:58:44 - MichalMKS
II liga, gr. zachodnia: niedzielne mecze

Dzisiaj dokończono 2. kolejkę drugiej ligi grupy zachodniej. Pięć bramek obejrzeli kibice w Tychach, gdzie miejscowy GKS wygrał z Zawiszą Bydgoszcz 3-2.

GKS Tychy 3-2 Zawisza Bydgoszcz
Tomasz Kasprzyk 29, Mateusz Żyła 48, Łukasz Wesecki 58 - Piotr Bajera 36, Jarosław Zadylak 61 (s)

pepe - 2 sierpnia 2009, 19:09:39 - *.33.66.107
panowie piłkarze wstyd,Mario weź się za nich na treningach,nie ma innej opcji jak w Żaganiu 3 p-kty.

tyszanin - 2 sierpnia 2009, 19:37:29 - *.tsi.tychy.pl
No to tyszanie atakują w tym sezonie 1 lige. Ciekawe czy nam sie uda?! Zawiszo nie gniewaj na nas się... GKS&WKS

assa - 2 sierpnia 2009, 19:48:17 - *.186.163.50
Górnik zagrał dobre spotkanie po fatalnym błędzie Bodnara. Żmudziński zagrywa w poprzek pola karnego, wprost pod nogi Bodnara ten się cofa piłka dociera do Sierpiny robi zwód (cofnięcie się bliżej 11-go metra i lewą nogą pakuje piłkę do siatki. Jako kibic Unii podkreślam że do wymiany z naszego zespołu są zdecydowanie: Brzykcy, Jarzombek i raczej Bodnar (nie wie co robić, gdy ma piłkę przy nodze), natomiast zdziwił mnie fakt, iż dobre spotkanie rozegrał Ślifirczyk a do niego dołączają pokolei Gul, Poznański, Kordowski oraz Ruszkul. Reszta bez błedów oraz bez większego dobrego pokazu piłki. No i może, może jeszcze dołączyłbym Detlaffa oczywiście pozytywnie. Pzdr!

Tyski - 2 sierpnia 2009, 20:10:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pepe
Dlaczego wstyd? Co to Tychy jakaś wioska ze słabą drużyną? Jeszcze nieraz zaskoczymy w tej lidze. Pozdro Zetka

neptun_k - 2 sierpnia 2009, 20:11:13 - *.kompus.3s.pl
Bramka Żyły to -stadiony świata.Wreszcie ładna,składna gra w trudnym meczu przyjazni i w potwornym upale.Udany debiut na własnym stadionie Babiarza.Oby tak dalej.Brawa też dla Zawiszy za dobrą grę,widać warsztat trenera Kurasa.

znad Brdy - 2 sierpnia 2009, 20:38:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak as, za to drużyna której ty kibicujesz jest zapewne faworytem i odnosi same zwycięstwa. Wiadomo że jeśli chcemy awansować, to podstawą są zwycięstwa u siebie i dodatkowo, od czasu do czasu trzeba coś dorzucić z wyjazdów. Ta porażka nastąpiła po wyrównanej grze a nie jak zdarzyło się jeszcze sezon wcześniej, kilka razy po 0:3. Tak więc dzisiaj w plecy a w następnej kolejce w Żaganiu trzeba straty odrobić. Żadna drużyna z tej ligi nie bedzie wszystkiego wygrywać, przyjdą remisy oraz spadki formy. W futbolu to normalne. Gratki dla Tychów, mam nadzieję że jeszcze w tym roku was pokonamy !

gks tychy - 2 sierpnia 2009, 20:42:38 - *.chello.pl
Świetny szybki mecz w wykonaniu obydwu drużyn. Na takie mecze warto przychodzić. Szkoda niewykorzystanego karnego przez Bizackiego w końcówce meczu. Przepiękny gol Żyły. Martwi troszkę frekwencja, bo zaledwie 2500 kibiców, może dużo osób na wakacjach.. GKS TYCHY&ZAWISZA&ŁKS

belialek - 2 sierpnia 2009, 21:13:25 - *.centertel.pl
w te 2500 kibiców nie wieże bardziej 1300. Gol Żyły bardzo ładny mimo że zawodnik po pierwszej połowie nadawał się do zmiany(kilka spóznionych startów do piłki,OGÓLNIE OSPAŁA GRA W 1 POŁOWIE).Wynik sprawiedliwy to byłby remis, Zetka w dużej części meczu przeważała a Tychy grały z kontry,ostatnia akcja i karny to zasługa Bizaka ,karny z rękawa ,sprawiedliwości stało się zadość.Podsumowując to Tychy grają tą samą padakę co na wiosnę a Suchański jest chyba najsłabszym bramkarzem w lidze!!!Kojdecki 1 bramkarzem !!!!

wks - 2 sierpnia 2009, 21:15:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak grał Magdziński?Co sądzicie o tym zawodniku

DPL - 2 sierpnia 2009, 23:37:48 - *.polkowice.vectranet.pl
Brawo Górnik Polkowice! jest git ;]

garbuc - 3 sierpnia 2009, 0:55:57 - *.cable.ubr06.sgyl.blueyonder.co.uk
belialek,wiem ze to nie ogolnopolskie dyktando ale z takimi bykami ogranicz sie lepiej do czytania.

damko Polk - 3 sierpnia 2009, 1:57:19 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Sierpi Górnik Polkowice się rozkręca niczym pociąg ekspresowy,na weekend derby Dolnegośląska z Miedzianka i następne 3 Punkty dopiszemy,
Również Gradki dla Miedzi za Remis z Olimpią Grudziądz

miro - 3 sierpnia 2009, 9:42:53 - *.tsi.tychy.pl
Troszke malo ludzi przyszlo i zal karnego bizaka mimo takiej pogody ciekawe widowisko, chyba najgorzej zniesli to bramkarze bo to dzieki nim wpadlo tyle bramek. Pozdro dla zetki

Górnik W-c - 3 sierpnia 2009, 10:15:22 - *.walbrzych.dialog.net.pl