[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


5 sierpnia 2009, 18:55:04 - elenril
II liga: Przebój 3-1 Jastrzębie

W przełożonym meczu 1. kolejki grupy wschodniej II ligi Przebój Wolbrom pokonał 3-1 (2-0) na własnym stadionie GKS Jastrzębie. Spotkanie w pierwotnym terminie się nie odbyło z powodu braku licencji dla GKS-u.

5 sierpnia 2009, 17:00 - Wolbrom
Przebój Wolbrom 3-1 GKS Jastrzębie
Marcin Dudziński 30, Jarosław Rak 44, Tomasz Szczepanik 53 - Tomasz Copik 63

Przebój: Maciej Palczewski - Mateusz Siedlarz, Grzegorz Jurczyk, Sławomir Duda, Paweł Szczepanik (79 Krystian Żelazny) - Michał Guja (87 Norbert Górski), Damian Lickiewicz (46 Tomasz Szczepanik), Marcin Dudziński, Artur Derejczyk (64 Daniel Żmudka) - Robert Kuta, Jarosław Rak.

Jastrzębie: Paweł Zarzycki - Radek Janeček, Witold Wawrzyczek, David Gill, Dawid Szwarga (90 Tomasz Zmuda) - Michał Chrabąszcz, Kamil Kostecki, Tomasz Copik, Adrian Kopacz - Kamil Jadach (46 Bartosz Hajczuk), Artur Łaciok (82 Jacek Widenka).

żółte kartki: Siedlarz, Guja - Janeček, Szwarga.
czerwona kartka: Mateusz Siedlarz (88. minuta, Przebój, za dwie żółte).

sędziował: Marcin Roguski (Warszawa).
widzów: 1000.

Pozostałe wyniki 1. kolejki:
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 Hetman Zamość
Resovia 0-0 OKS 1945 Olsztyn
Olimpia Elbląg 1-0 Wigry Suwałki
LKS Nieciecza 3-0 Okocimski KS Brzesko
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 Concordia Piotrków Trybunalski
Pelikan Łowicz 2-0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejarz Stróże 2-0 Stal Rzeszów
Jeziorak Iława 0-1 Start Otwock

II liga 2009/2010, grupa: wschodnia - wyniki, strzelcy, terminarz


źródło: własne / GKS Jastrzębie / Dziennik Polski

REKLAMA

staho14 - 5 sierpnia 2009, 18:56:47 - aaot33.neoplus.adsl.tpnet.pl
ile ludu?

sjz - 5 sierpnia 2009, 18:57:17 - X34217X29.jaskom.pl
szkoda ... jak wyglądał gra Jastrzębia?

stopniak - 5 sierpnia 2009, 18:58:03 - jze138.internetdsl.tpnet.pl
mówi się trudno i tak cudów nie można się było spodziewać po takich zawirowaniach , ale będzie lepiej

Ba4teq - 5 sierpnia 2009, 18:58:50 - L1b05.l.pppool.de
szkoda ale i tak awansujemy do I ligi zobaczycie!

REKLAMA

Turek GKS - 5 sierpnia 2009, 18:59:55 - ip-89-200-162-140.system-net.pl
Damy radę.Jeszcze czas

:( - 5 sierpnia 2009, 19:05:38 - ae183.netis.net.pl
bramkarz wchodzi do pola to juz jest tragedia...

kidnaper - 5 sierpnia 2009, 19:06:08 - 77-254-27-219.adsl.inetia.pl
Nie ma kasy nie ma wyniku.Najgorsze jest to ,że po rundzie jesiennej wycofujemy się z rozgrywek!

Bolivar - 5 sierpnia 2009, 19:06:48 - nat1.joanitow.finemedia.pl
Brawo Paweł! Gratulacje za premierową bramkę w II lidze. Pozdrowienia dla Tomka i do zobaczenia w piątek.

trixx - 5 sierpnia 2009, 19:07:34 - bb196.nj.pl
moje JASTRZEBIE BUL BULL BULLL na dno coraz nizej,nizej nizej....

odra - 5 sierpnia 2009, 19:08:59 - affy180.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda zyczymy powodzenia

sjz - 5 sierpnia 2009, 19:09:53 - X34217X29.jaskom.pl
proszę o obiektywną relację z meczu

trixx - 5 sierpnia 2009, 19:09:58 - bb196.nj.pl
BRAMKARZ zamienia pilkarza z pola...2 liga?? Koszmar co sie juz wyprawia w tym klubie..

Ba4teq - 5 sierpnia 2009, 19:10:30 - L1b05.l.pppool.de
czemu niby mamy sie wycowac, nie gadaj bzdur.

hahaha - 5 sierpnia 2009, 19:21:37 - acdq38.neoplus.adsl.tpnet.pl
bedzie tak samo jak z lks lomza

REKLAMA

popopoo - 5 sierpnia 2009, 19:22:19 - dyo197.neoplus.adsl.tpnet.pl
przyszłem z meczu ludzi:100 słaby mecz ale dobry Jastrzębia...

KSP - 5 sierpnia 2009, 19:26:50 - 212.244.23.69
Ba4teq- jeśli nie poprawicie gry to na 100% nie awansujecie, piłkarz potykający się o własną piłkę hahaha
KSP!

OKS - 5 sierpnia 2009, 19:30:02 - dzs148.neoplus.adsl.tpnet.pl
Copik odszedł z Odry do Jastrzębie myśląc, że trafił lepiej a trafił podobnie. Z tym, że Odra powstaje od podstaw a w GKS dalej bajzel. Szkoda kibiców.

luar - 5 sierpnia 2009, 19:30:59 - aa237.netis.net.pl
jest źle, a będzie niestety jeszcze gorzej.....

dziubek - 5 sierpnia 2009, 19:31:26 - acnp101.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oj Jastrzebie chyba poki co bedziecie mieli slabo, za krotka lawka , brak kasy.

KSP - 5 sierpnia 2009, 19:31:34 - 212.244.23.69
sory, tam miało być "potykający się o własne nogi"
pzdr dla kibiców z Jastrzębia

1962 - 5 sierpnia 2009, 19:31:51 - zlote-b-sko225196223077.c196.msk.pl
Skoro jest ich tak mało to czemu nie wezmą jeszcze
kilku młodych z Mosiru a nie bramkarz wchodzi do pola !!!

Bobo - 5 sierpnia 2009, 19:48:00 - dxm161.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz całkiem fajny, wynik sprawiedliwy (sam Rak mógł jeszcze spokojnie ze trzy strzelić.
Nowi zawodnicy Przeboju na duży plus.
Spora grupka kibiców z Jastrzębia wzmocniona kibicami Hutnika
Oby wynik w sobotę powtórzyć !!!

Ba4teq - 5 sierpnia 2009, 19:52:52 - L1b05.l.pppool.de
ale jeszcze zobaczycie kto bedzie gora! GKS Jastrzebie 1962!

KASPER - 5 sierpnia 2009, 20:05:23 - ns.cnow.pl
dobrze ze spadli z 1 ligi bo tylko by obnizali poziom jak oni sobje nie umnieją poradzić z przebojem wolbrom

PCE - 5 sierpnia 2009, 20:06:42 - ip-89-200-164-079.system-net.pl
Jastrzębie przy tej sytuacji jak panuje w klubie powinni zacząć od podstaw i zagrac w tej A klasie czy okręgówce było by lepiej i dla klubu i dla kibiców a tak to dali ich do grupy gdzie jeszcze dalsze wyjzdy mają i tu już całkiem totalne dno mi też sie wydaje ze pociągna góra runde jesienna i wycofuja klub.

Ateny - 5 sierpnia 2009, 20:07:11 - ppp-94-66-38-238.home.otenet.gr
Wcale nie jestem zaskoczony takim obrotem sprawy, bedzie cieszko. Teraz czas na Ilawe, moze tam cos wyrwiemy.

Oderka - 5 sierpnia 2009, 20:08:15 - chello089076240108.chello.pl
Copik pozdro od fanatyka Oderki póki co

miro - 5 sierpnia 2009, 20:08:19 - ip-83-238-76-32.netia.com.pl
byłem na meczu jastrzebie do 30 min całkiem niezle pózniej oddali pole przebojowi jak strzelili bramke mogli strzelic nastepną i przy stanie 3;2...mogło byc nieciekawie dla przeboju niezle gral wasz stoper i najlepszy na boisku strzelec bramki widzów ok 600 jastrzebie ok 100

z1y9g6a2 - 5 sierpnia 2009, 20:19:05 - X34216192.jaskom.pl
Gks to tylko mała wpadka jeszcze będzie ciepło!!!!

REKLAMA

Hańba - 5 sierpnia 2009, 20:22:43 - dzr57.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hańba na całą Polskę,co ten prezesik robi, hańbi dobre imię tego klubu idź nibyprezesie i odejdź.........Hańba nam i wstyd na cała Polskę!

1962 - 5 sierpnia 2009, 20:22:57 - ae183.netis.net.pl
ta Gamisz w Iławie wyrwiemy... chyba sobie wlosy z glowy dla mnie Jeziorak jedna z lepszych drużyn w tej grupie

WG - 5 sierpnia 2009, 20:23:08 - blokers.interkonekt.pl
Jastrzębia z Hutnikiem ze 150 osób. Pytanie dlaczego GKS nie zabrał ze sobą żadnej porządnej fany ?
Czyżby obawy ?

FZG - 5 sierpnia 2009, 20:31:52 - 77-253-191-210.adsl.inetia.pl
jak mi przykro...

pepe - 5 sierpnia 2009, 20:38:44 - AMontsouris-551-1-122-179.w90-2.abo.wanadoo.fr
Szkoda - bedzie dobrze - drużyna który sie pierwszy raz widziała,,, bedzie tylko lepiej. Tylko GKS tylko 1962

sid - 5 sierpnia 2009, 20:58:34 - s5738.zielona.net.pl
Langer! Szwarga się nie sprawdził może jego dziadek się coś "porusza"na boisku.
lewa obrona jak ser szwajcarski B Klasa.

rycho - 5 sierpnia 2009, 21:00:14 - ool-4572531d.dyn.optonline.net
Nie ma co narzekac - lepiej byc 3 lata w II lidze niz przez 10 lat do niej dochodzic z B klasy.
Dlug 1,8 miliona to nie jest tak duzo do splacenia. Trzeba zaczac masowo chodzic na mecze i kupowac "cegielki".
Nie bedzie tak zle, jak niektorzy teraz mysla.

Bolivar - 5 sierpnia 2009, 21:05:06 - nat1.joanitow.finemedia.pl
Droga redakcjo! Trzeciego gola strzelił Tomasz Szczepanik, a nie Paweł. To bracia i często ich mylono w relacjach z IV ligi, gdy grali w MKS Trzebinia/Siersza. Proszę poprawić błąd.
Pozdrawiam

Fan - 5 sierpnia 2009, 21:06:18 - p54A7AFC0.dip0.t-ipconnect.de
Zapraszam kibicow Jastrzebia do Wodzisławia póki co jest ekstraklasa a kazdy doping sie przyda,zawsze marzylem o wspolnym kibicowaniu...

Misiek - 5 sierpnia 2009, 21:08:58 - p035.insat.net.pl
GKS Jastrzebie walczcie i pokazcie, ze warto utrzymac wasz klub. Widze, ze w skladzie paru doswiadczonych zawodnikow, wiec moze nie bedzie zle. Szkoda, ze nie gracie w I lidze. I przede wszystkim ograjcie Kolejarza Pozdrowienia od kibica Sandecji.

eldo - 5 sierpnia 2009, 21:11:21 - 88-109-247-97.dynamic.dsl.as9105.com
jastrzebiaki nie zycze wam zle ale z dwojga zlego jesli spadniecie jeszcz lige nizej to znowu trafimy na siebie, ach te nasze mecze przyjazni jak ja je mIlo wspominam STAL STAL BIELSKA STAL

do rycho - 5 sierpnia 2009, 21:11:35 - dzr57.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak ja będe kupował cegiełki a prezeso będzie budował za nie kolejne domy dla siebie i swojej rodziny,nie kpij i przejżyj na oczy!

Ateny - 5 sierpnia 2009, 21:12:06 - ppp-94-66-38-238.home.otenet.gr
Do 1962. To jest pilka, wole sie ludzic jak odrazu naszych spisac na straty. Moze cos wyrwiemy a jak nie to trudno.

iksowiec - 5 sierpnia 2009, 21:15:59 - public40316.xdsl.centertel.pl
trudny byl to mecz czy raczej latwy jak myslcie pytam bo nie jestem z Wolbromia

Przeboj - 5 sierpnia 2009, 21:29:41 - 26.tpa.interkonekt.pl
Wynik jak najbardziej sprawiedliwy. Moglo strzelic i Jastrzebie cos ale i Przeboj sporo mogl do tych 3 bramek dorzucic. Niestety ale dziadki w obronie a tym bardziej w srodku pola nie wroza nic dobrego przy mlodych i sporo biegajacych zawodnikach.
Zal patrzec co ten PZPN robi i szkoda mi kibicow Jastrzebia ze najblizszy wyjazd mieli do Wolbromia a te Suwalk, Olsztyna itp. do nablizszych nie beda nalezaly i sporo uszczupla kase klubowa.
Pozdr.dla kibicow z Jastrzebia

gul? - 5 sierpnia 2009, 21:34:36 - home195.brzesko147.tnp.pl
a tak się napinali. Hehe

rycho - 5 sierpnia 2009, 21:47:07 - ool-4572531d.dyn.optonline.net
A kto ma zmienic teraz Langera?
Nie chce go bronic, ale chetnego na razie niestety nie widac.
A dlugi sa niewielkie jak na polska pilke.
Do goscia, ktory zaprasza do Wodzislawia - zartujesz?
To przeciez senator Platformy Obywatelskiej z okregu Katowice, wiceprezes PZPN i zarazem czlonek rady nadzorczej Odry Wodzislaw nam bruzdzil w sprawie licencji.
Poczekamy jak PO przegra wybory to JSW w koncu zacznie sponsorowac nasz klub.
Odrze Wodzislaw bylby na reke nasz upadek - nowi kibice, nowi mlodzi zdolni pilkarze i nowy sponsor JSW.
Ale to sie nie uda.

gks jastrz - 5 sierpnia 2009, 21:55:43 - X34217X52.jaskom.pl
Nas w Wolbromiu 173 osoby wraz z Hutnikami. Myślę, że to dobra liczba biorąc pod uwage wakacje, środa ,2liga zamiast pierwszej oraz dramatyczną sytuację w klubie. Szkoda, że ci przestępcy zjednoczeni przeciwko nam zabrali trzy mecze bez publiczności.

tomi - 5 sierpnia 2009, 21:56:23 - host-89-228-29-27.zamosc.mm.pl
Pozdrowienia dla całego JASTRZĘBIA
Zapraszamy do Zamościa na myślę ciekawy meczyk
HETMAN WIELKI KORONNY ZAPRASZA

duran - 5 sierpnia 2009, 23:33:31 - chello089074248022.chello.pl
wzmocnienia i to szybko nie moga biegac po boisku pikarzyki z nadwaga a my kibice nie narzekajmy tylko zaproponujcie cos co wspomoze nasz klub mysle ze bedzie wielu chetnych aby wspomoc a zarzad jaki jest trudno ale do przodu nie cofajmy sie szacunek Gitara i wogole wszyscy nasi pilkarze jestesmy z wami!

MKS Miedź - 6 sierpnia 2009, 0:10:11 - static-78-8-79-219.ssp.dialog.net.pl
Pozdrawiam kibiców GKS Jastrzębie, trzymajcie się, wielka szkoda by była jakbyście zniknęli z kibicowskiej mapy Polski.

1962 - 6 sierpnia 2009, 0:21:52 - cah225.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teraz wrociłem z wyjazdu. Pod wzgledem kibicowkim bylismy u siebie pod wzgledem pilkarskim GkS dno

Otwock. - 6 sierpnia 2009, 0:37:57 - aaty164.neoplus.adsl.tpnet.pl
wygraliscie z nami baraz ale za 1.5 tygodnia licze na sromotny rewanz.. tak sie piekliscie ze wszystko wygracie a jak narazie to widze ze lipa straszna u was. bramkarz i to w 82 minucie uuu..cienko cos u was no ale coz.;) zycze lepszej przyszlosci niz Łomża bo chyba to was czeka . pzdr.;)

JASTRZĘBIE - 6 sierpnia 2009, 0:59:30 - cc098.nj.pl
@Otwock
pożyjemy zobaczymy, na boisku i na sektorze pokażecie kim jesteście, a nie na necie

krak - 6 sierpnia 2009, 8:48:06 - 82-160-57-220.tktelekom.pl
Oj Misiek.Misiek- Widzę że cię zzera nienawiść tylko nie wiem dlaczego.Co ty masz do Kolejarza gdzie twoj lokalny patriotyzm. Ja w przeciwieństwie do ciebie życzę Sandecii sukcesów i pozdro dla normalnych kibiców Sandecji.

obserwator - 6 sierpnia 2009, 11:16:26 - acjk28.neoplus.adsl.tpnet.pl
byłem widziałem-słaby wolbrom na tle jeszcze słabszego jastrzębia

lol - 6 sierpnia 2009, 11:41:59 - public-gprs65037.centertel.pl
Słaby Wolbrom? Przebój grał bardzo dobrze...

skwarek199 - 6 sierpnia 2009, 12:11:10 - bxb154.internetdsl.tpnet.pl (192.168.53.32)
to byl bardzo dobry mecz w wykonaniu Przeboju a pilkarze GKS potkali sie o wlasne nogi xD

Wielki Ślą - 6 sierpnia 2009, 12:29:11 - host-87-99-56-15.lanet.net.pl
tak byc nie moze ze takie kluby sie rozpadaja, Jastrzebie nalezy sie 1 liga a takie kluby jak Wolborm czy cos w tym stylu niech sobie graja w 2 ligach i nziej nie wyzej

Kubuśś - 6 sierpnia 2009, 13:00:36 - acga167.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trzymajcie się!!! Pozdro z Opola! Mam nadzieje że wyjdziecie na prosta!

kibitzer - 6 sierpnia 2009, 13:58:06 - gun82.internetdsl.tpnet.pl
no to w sumie dobrze ,że Jastrzębianie dostarczają punkty w grupie wschodniej

rycho - 6 sierpnia 2009, 15:39:47 - ool-4572531d.dyn.optonline.net
do kibitzera z Nowego Dworu Gdanskiego - kibicujesz Elblagowi?

Jaksa - 6 sierpnia 2009, 16:53:43 - aagx110.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wystarczy mieć kibiców na wyjeździe żeby go wygrać, KSP najlepszy jest!!!!

zakaz - 6 sierpnia 2009, 17:44:28 - eqv16.neoplus.adsl.tpnet.pl
A czemu Jastrzębie nie gra w 2 zachodniej?

waco - 6 sierpnia 2009, 20:21:33 - 188.33.120.101
gdyż już była za późno zeby robic zamieszanie i dali Jastrzebie do tej grupy w której było miejsce

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: