[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


11 sierpnia 2009, 20:54:05 - euzi
Tomasz Persona sprawdzany w Świcie

Dziś z Ostrowca Świętokrzyskiego wyjechał Tomasz Persona, który jutro zaprezentuje się na treningu Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

- Przyszedł dzisiaj do mnie Tomasz Persona i porozmawialiśmy w cztery oczy. Wydaje mi się, że KSZO i sam zawodnik mogą skorzystać, jeśli transfer do Świtu wypali - powiedział trener Robert Kasperczyk.

- Pozostanie tutaj i czekanie na kontuzję, kartki lub potknięcie się któregoś z pomocników wiązałoby się z grą w czwartoligowych rezerwach. Jeśli ten chłopak ma możliwość gry w III lub II lidze, a w przypadku Świtu mamy do czynienia z dobrym drugoligowcem, to dostał ode mnie zielone światło - dodał.

Pod nieobecność przebywającego na urlopie prezesa Tomasza Frąka ciężko będzie dopiąć przedłużające się formalności związane z pozyskaniem Marcina Kajcy.

- Nagle okazało się, że trzeba dać za zawodnika jakieś pieniądze. Pojawiło się dwóch czy trzech dyrektorów, każdy odpowiadający za inny dział i sytuacja z jednej strony jest śmieszna, ale z drugiej strony bardzo mi żal Marcina - powiedział Robert Kasperczyk.


źródło: KSZO.net.pl

REKLAMA

btm - 11 sierpnia 2009, 21:01:09 - inet20908ni-1.nat.umts.dynamic.eranet.pl
pierw opinia z Bytomia szkoda że nie mamy sztamy tak jak z Arką ;(

bitson - 11 sierpnia 2009, 21:05:44 - abaf125.neoplus.adsl.tpnet.pl
A cóż to za persona ?

ludwik - 11 sierpnia 2009, 21:07:24 - 77-255-255-248.adsl.inetia.pl
Persona non grata:-P

lipa - 11 sierpnia 2009, 21:28:24 - bmi199.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cóż to za Persona. Powiem tak:
chłopak ma nieprzeciętne umiejętności. Jak widać pan Kasperczyk stawia na swoich ludzi, a Tomek jest chłopakiem z regionu i powinien grać w KSZO. Szkoda mi go co prawda jest niesamowitym lanserem, a noszenie różanca na wierzchu to już istna przesada, ale w piłke grać potrafi osobowość ma.

REKLAMA

OKS - 11 sierpnia 2009, 21:36:59 - 194.181.135.238
Dopóki łapka bedzie w zarządzie śędziów Łyscia nigdy nie spadnie

krem - 11 sierpnia 2009, 21:49:22 - cpo127.neoplus.adsl.tpnet.pl
a jaka pozycja dokladniej???

szakal - 11 sierpnia 2009, 21:54:27 - oz1-33.netfala.pl
Persona to bardzo dobry chlopak, dziwie sie ze KSZO nie trzyma go mocno i nie wystawia go w skladzie, lewa noga super ulozona, super technika, lewa pomoc lub za pomocnikami gra, bardzo fajny chlopak

ddd - 11 sierpnia 2009, 22:11:31 - bmi199.neoplus.adsl.tpnet.pl
sezon i chłopak pójdzie do Legi lub innego mocnego klubu ekstraklasowego kto chce się założyć?

ddd - 11 sierpnia 2009, 22:12:58 - bmi199.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legii oczywiście:-)

DUZY - 11 sierpnia 2009, 23:14:53 - 078088236003.ostrowiec-sw.vectranet.pl (10.253.247.251)
TO JAKAŚ KPINA ZE STRONY TRENERA ? W sparingach przedsezonowych i ostatnich meczach poprzedniego sezonu Persona prezentował się rewelacyjnie . Coraz pewniej gra , jest szybki i myśli na boisku .
Dla mnie decyzja niezrozumiała !!

Dario1929 - 11 sierpnia 2009, 23:19:12 - 213-238-70-254.adsl.inetia.pl
Już zaczyna sie kombinowanie trenera ze swoimi ludzmi.Persona powinien zostac w KSZO i dostawać szanse gry.Już nie raz pokazał ze grać potrafi.ehhhhh w KSZO chyba nigdy nie bedzie normalnie.

Szczurek - 11 sierpnia 2009, 23:30:46 - osk.onecik.pl (10.0.3.32)
Mysle ze to dobry pomysl z Persim do Świtu . To tylko wypożyczenie ogra sie w II lidze i wroci z doswiadczeniem

Dario1929 - 11 sierpnia 2009, 23:33:58 - 213-238-70-254.adsl.inetia.pl
Ale tu nie ma mowy o wypożyczeniu tylko o transferze "Wydaje mi się, że KSZO i sam zawodnik mogą skorzystać, jeśli transfer do Świtu wypali - powiedział trener Robert Kasperczyk". Chyba że trener źle sie wyraził.

Szczurek - 11 sierpnia 2009, 23:38:22 - osk.onecik.pl (10.0.3.32)
Dario mowie Ci ze to wypozyczenie napewno bo to jest nie mozliwe zeby go puscili . Szczurek - igorek to ja Dario wiec wiesz Mowie CI :D

REKLAMA

KSZO1929 - 11 sierpnia 2009, 23:58:55 - public12263.xdsl.centertel.pl
Naprawde szkoda zeby odszedł Chlopak ma predyspozycje do gry jeden na jeden.W tamtym sezonie do momentu kontuzji zrobił bardzo duzo dla KSZO a obrońcy rywali mieli problemy z powstrzymanien go!Na ta chwile wydaje mi sie że prezentuje sie lepiej od Franka i powinien go zastąpić w składzie.Tylko chyba nie pasuje do stylu gry Kaspreczyka który chce grać piłke bez kontaktu, a Persi lubi zakręcic rywalem i lubi pojedynki jeden na jeden.

ktos - 12 sierpnia 2009, 0:07:15 - 80.50.238.178
najlepszyyy .......... Persi trzymka

KSZOKSZOOS - 12 sierpnia 2009, 0:23:52 - 80.50.238.178
Trener sprowadził swoich starych zawodnikow i niema miejsca nawet w składzie dla lokalnych zawodnikow, Czy pan panie trenerze zrobi to samo z Franka i Stasia co z Persony ze beda skazani na obuszczenie klubu w tym sezonie nawet Stasiu nie wychodzi w pierwszej 11 to samo Franiu, dlaczego Persona nie został wczesniej powiadomiony że nie został zgłoszony do rozgrywek. Wojno to byl dopiero trener,stawial na mlodziez i nie patrzyl na znajomosci

Szczurek - 12 sierpnia 2009, 0:33:23 - osk.onecik.pl (10.0.3.32)
Jestesmy w I lidze teraz i mlodzież powinna sie ogrywac w II lidze jestesmy beniaminkiem panowie i trzeba doswiadczonych zawodnikow . a i Franek jest lepszy od Persiego wychodzily mu mecze ale rzadko a Franek w pierwszej "11" gral . i bym najlepszym pilkarzem KSZO wybranym przez kibicow .

nowy - 12 sierpnia 2009, 8:54:08 - bme60.neoplus.adsl.tpnet.pl
Persi nie martw sie, jeszcze beda zalowali ci krwiopijcy od nas z miasta za tak glupie posuniecie jakim jest Twoj transfer... pzdr

marek - 12 sierpnia 2009, 10:04:46 - blz121.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panowie nie podniecajcie sie tak niezdrowo ...
Persona chłopak dobry owszem ale w poprzednim sezonie zagrał dobre moze ze dwa mecze .... bardzo kontuzjogenny niestety tak jak ktos napisał straszny lanser z ożarowa ... i jesli chodzi o wypożyczenie to myśle że byłby to świetny ruch niech chlopak sie ogrywa w niższej lidze bo tutaj raczej nie widze zeby miał możliwość gry chyba ze w KSZO II w czwartej lidze .... Trenera sie nie czepiajcie wole oglądać taka piłke agresywną i ofensywną niż wychodzenie u siebie jednym napastnikiem i męczarnie straszne ... wracając do Persony to zauważcie ilu mamy bardzo dobrych pomocników .... za kogo byscie go wrzucili do 11 za Robaszka ? Dziewulskiego Sobczyńskiego Wtorka Frańczaka Cieciure jeszcze teraz dojdzie Kajca więc poczekajmy spokojnie na rozwiązanie zobaczycie ze jesli w gre wchodzi wypozyczenie to i Persi i KSZO tylko na tym zyskają. Mówicie ze lepszy od Franka moim zdaniem warunkami fizycznymi nie grzeszy cały czas sie przewraca i bardzo łatwo go przepchnąć myśle że z franka jednak duzo wiekszy pożytek

heniu - 12 sierpnia 2009, 14:52:53 - dynamic-78-8-129-212.ssp.dialog.net.pl
Panie marek co pan wypisuje???
Widać kolesiostwo emanuje od Pana kasperczyka. Po co ogrywać młodych jak stary odpali zawsze coś za transfer...
A jakie doświadczenie mają sprowadzeni kolesie?? takie same jak trener... szkoda słów.
Powodzenia PERSI, jeszcze zawyją za tobą.

marek - 12 sierpnia 2009, 16:55:20 - blr32.neoplus.adsl.tpnet.pl
heniu
czyli uważasz że Persona jest gotowy by grac w pierwszej lidze ? w podstawowym składzie ?

marek - 12 sierpnia 2009, 16:56:30 - blr32.neoplus.adsl.tpnet.pl
heniu
czyli uważasz że Persona jest gotowy grać w I lidze ? w podstawowym składzie?

witold - 12 sierpnia 2009, 21:43:31 - p3EE27E3A.dip.t-dialin.net
Wielkie jaja se robi nowy trener i tyle. Ciekawe jak dlugo pociagna jego chloptasie.
Dla mnie niezrozumiala polityka kadrowa.
Marek
Tak Persi jest gotowy grac w 1 lidze. Jest chyba lepszy od wtorkow poniedzialkow czy sobot.

wojak - 12 sierpnia 2009, 22:06:44 - bml147.neoplus.adsl.tpnet.pl
zero pomyslu sprzedawac mlodego zawodnika ktory moze sie rozwinac... nie lepiej go wyporzyczyc co?? niby mamy takich dobrych mlodych i co?? potrzeba jakiegos trenera ktory by wprowadzal tych mlodych powoli do doroslej pilki jak J.Urban w Legii..

xxx - 13 sierpnia 2009, 9:28:53 - bnb34.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rozmawiałem już z prezesem na temat tych młodych chłopców co dla nich będzie lepsze: czy granie w IV lidze świętokrzyskiej, której poziom jest ogólnie znany, czy wypożyczenie tych chłopaków, żeby się ogrywali - powiedział trener Robert Kasperczyk
KSZOnet.
To ma być wypożyczenie pajace ...

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: