12 sierpnia 2009, 22:37:01 - qmichal
eMŚ: Słowenia 5-0 San Marino. Gol Kirma

Słowenia pokonała u siebie San Marino 5-0 (2-0) w meczu grupy trzeciej eliminacji do mistrzostw świata, w której występuje reprezentacja Polski. Trzeciego gola dla gospodarzy strzelił pomocnik Wisły Kraków Andraž Kirm, który rozegrał całą drugą połowę.

12 sierpnia 2009, 20:45 - Maribor
Słowenia 5-0 San Marino
Robert Koren 19, 74, Aleksander Radosavljevič 39, Andraž Kirm 53, Zlatan Ljubijankič 90

Słowenia: 1. Samir Handanovič - 2. Mišo Brečko, 4. Marko Šuler, 5. Boštjan Cesar, 13. Bojan Jokić - 18. Aleksander Radosavljevič (74, 7. Armin Bačinovič), 10. Valter Birsa, 8. Robert Koren, 14. Nejc Pečnik (46, 17. Andraž Kirm) - 9. Zlatan Ljubijankič, 15. Etien Velikonja (72, 11. Milivoje Novakovič).

San Marino: 1. Aldo Junior Simoncini - 6. Davide Simoncini, 10. Maicol Berretti, 5. Alessandro Della Valle, 2. Fabio Vitaioli (59, 17. Matteo Vitaioli) - 9. Manuel Marani (79, 14. Giovanni Bonini), 3. Damiano Vannucci (66, 13. Nicola Albani), 4. Simone Bacciocchi, 8. Matteo Bugli - 7. Nicola Ciacci, 11. Matteo Andreini.

żółte kartki: Armin Bačinovič - Davide Simoncini, Matteo Bugli.

sędziował: Dimitar Mečkarovski (Macedonia).

ManUfans - 12 sierpnia 2009, 22:41:03 - *.smgr.pl
ej no beka :D darujcie se komentarze w stylu : " bramo Andraż za bramkę z NAJGORSZĄ REPREZENTACJĄ W RANKINGU FIFA !!! " lol :D jednakże gratuluję pierwszej bramki w kadrze :D Wisła będzie jeszcze miała z niego pożytek :D

Pienio - 12 sierpnia 2009, 22:42:50 - *.2.249.177
Gratulacje Andraž Kirm !!! JJJBG

1916 - 12 sierpnia 2009, 22:54:47 - *.chello.pl
Nie patrzeć tu na Kirma, tylko, że nas Słowenia wyprzedziła w punktach. Co prawda grali jeden mecz więcej. Przyda się wygrać z Irlandią w Chorzowie najbliższy mecz, a kilka dni później ze Słowenią wygrać na wyjeździe!

Antonio - 12 sierpnia 2009, 23:01:07 - *.pz3-nat.espol.com.p.106.168.83.in-addr.arpa
Sytuacja nie jest ciekawa! Czesi i Słoweńcy grają jeszcze z San Marino, więc trzeba dopisać im po 3 pkt czyli tabela wyglada tak:
Jeśli chcemy awansować trzeba wygrać wszystko do końca i liczyć na jedna porażkę Słowacji ;/ Na 1. miejsce zerowe szanse, ale może uda sie powalczyć chociaż o baraże...

Lenin - 12 sierpnia 2009, 23:49:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
niech on lepiej się tak nie rozkręca w tej reprezentacji - przynajmniej jeszcze nie

pajac82 - 13 sierpnia 2009, 1:32:47 - *.pia.abpl.pl
Wie ktoś może czy w EMŚ przy równej liczbie punktów decyduje bilans bramkowy, czy też mecze między zainteresowanymi drużynami? A co do Kirma to fajnie że zwracamy się ku takim zawodnikom odchodząc od byle jakich brazylijczyków, czy nigeryjczyków z łapanki.

ryhu - 13 sierpnia 2009, 9:27:46 - *.ip.netia.com.pl
najpierw bierze się pod uwagę różnice między strzelonymi golami a straconymi, później strzelone, następnie stracone a (chyba) na końcu bezpośredni mecz. w tych eliminacjach są inne zasady niż dotychczas.
zwyciestwo 10-0 z San Marino daje nam bardzo duże szanse na to że w przypadku równej liczby punktów z którąś z drużyn wyprzedzimy ją.

dziwak - 13 sierpnia 2009, 13:30:32 - *.33.38.50
jedna z druzyn ktora zajmnie 2 miejsce w grupie nie zalapie sie nawet do barazow, i mecze z ostania druzyna w tabeli sie nie licza, obawiam sie ze to moze byc Polska gdybysmyn zajeli 2 miejsce, w co watpie
chyba ze obraniak nam pomoze
gdyby jeszcze jelen gral...

lukaszNR - 13 sierpnia 2009, 13:33:41 - *.internetdsl.tpnet.pl
1916 ma racje - co sie cieszycie ze Kirm strzelił. Nonsens.

lukaszNR - 13 sierpnia 2009, 13:40:46 - *.internetdsl.tpnet.pl
Chechom i Słowenii można jeszcze dopisać po 3 pkt bo graja ze San Marino.
1. Słowacja 6 15
2. Słowenia 8 14
3. Irlandia Północna 7 13
4. Czechy 7 11
5. Polska 6 10
6. San Marino 10 0
Tak będzie wygladać tabela. Największe szanse ma Słowacja na 1 miejsce. Dla Polski warunek: wygrać wszystko i liczyć na korzystne wyniki rywali.

Balcar - 13 sierpnia 2009, 14:56:22 - *.skranetcan.pl