[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - I liga - zima 2019
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
14.01

17.01-26.01 Władysławowo
12.02-22.02 miejsce nieznane
  23.01 Gryf Wejherowo
  26.01 Olimpia Elbląg
  30.01 Stal Rzeszów
  02.02 Siarka Tarnobrzeg
  06.02 GKS Tychy
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany

Bytovia Bytów  
14.01

10.02-21.02 Belek
  15.01 Lechia Gdańsk 4-4
  19.01 Bałtyk Gdynia 3-2
  26.01 Chojniczanka Chojnice
  02.02 Olimpia Grudziądz
  07.02 Mieszko Gniezno

Chojniczanka Chojnice  
10.01

04.02-13.02 Władysławowo-Cetniewo
  23.01 Olimpia Grudziądz
  26.01 Bytovia Bytów
  30.01 Sandecja Nowy Sącz
  02.02 Chemik Bydgoszcz
  09.02 Kotwica Kołobrzeg
  23.02 Lechia Gdańsk

Chrobry Głogów  
09.01
  16.01 Śląsk Wrocław 1-3
  19.01 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2-0
  26.01 Žalgiris Kowno
  30.01 Górnik Polkowice
  02.02 Warta Poznań
  09.02 Lech Poznań
  16.02 Polonia Środa Wielkopolska
  23.02 Mieszko Gniezno

Garbarnia Kraków  
07.01
  16.01 Garbarnia II Kraków 3-2
  19.01 Wisła Kraków 3-2
  26.01 Puszcza Niepołomice
  02.02 Resovia
  09.02 Piast Gliwice
  13.02 Hutnik Kraków
  16.02 ROW 1964 Rybnik
  23.02 Stal Mielec

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
07.01

08.02-17.02 Rybnik-Kamień
  18.01 Piast Gliwice 0-2
  26.01 Raków Częstochowa
  30.01 Rozwój Katowice
  09.02 GKS Bełchatów
  13.02 Foto-Higiena Gać
  13.02 Skra Częstochowa
  16.02 Stal Brzeg
  23.02 Puszcza Niepołomice

GKS Katowice  
14.01

10.02-21.02 Belek
  19.01 Sandecja Nowy Sącz 3-3
  25.01 Fotbal Třinec
  30.01 nieznany
  01.02 Podbeskidzie Bielsko-Biała
  08.02 Odra Opole
  22.02 Górnik Polkowice

GKS Tychy  
16.01

13.02-23.02 Spała
  23.01 Odra Opole
  26.01 Podbeskidzie Bielsko-Biała
  30.01 Puszcza Niepołomice
  01.02 MFK Karviná
  06.02 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  09.02 Ruch Chorzów
  13.02 Widzew Łódź
  16.02 GKS Bełchatów
  20.02 Lechia Tomaszów Mazowiecki
  23.02 Korona Kielce

ŁKS Łódź  
07.01

09.02-21.02 Side
  19.01 Elana Toruń 1-0
  26.01 GKS Bełchatów
  03.02 Zagłębie Sosnowiec
  08.02 Polonia Warszawa
  13.02 nieznany
  16.02 nieznany
  20.02 nieznany
  23.02 Sokół Aleksandrów Łódzki
  23.02 Lechia Tomaszów Mazowiecki

Odra Opole  
07.01

12.02-21.02 miejsce nieznane
  18.01 Śląsk Wrocław 1-2
  23.01 GKS Tychy
  02.02 Ślęza Wrocław
  02.02 ROW 1964 Rybnik
  08.02 Polonia Środa Wielkopolska
  08.02 GKS Katowice
  23.02 Raków Częstochowa

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
09.01

08.02-22.02 miejsce nieznane
  12.01 Ruch Zdzieszowice 1-1
  19.01 ROW 1964 Rybnik 3-0
  26.01 GKS Tychy
  01.02 GKS Katowice

Puszcza Niepołomice  
10.01

11.02-16.02 Szalowa
  19.01 MFK Karviná 0-0
  22.01 Wisła Kraków
  23.01 Stal Stalowa Wola
  26.01 Garbarnia Kraków
  30.01 GKS Tychy
  02.02 Korona Kielce
  09.02 Ruch Chorzów
  13.02 Resovia
  16.02 Podhale Nowy Targ
  23.02 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Raków Częstochowa  
07.01

14.01-19.01 Jarocin
03.02-17.02 Kızılağaç
  19.01 Warta Poznań 2-0
  26.01 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  01.02 Znicz Pruszków
  23.02 Skra Częstochowa
  23.02 Odra Opole

Sandecja Nowy Sącz  
08.01

27.01-03.02 Władysławowo-Cetniewo
  16.01 Stal Rzeszów 2-0
  19.01 GKS Katowice 3-3
  23.01 Stal Mielec
  26.01 1.FC Tatran Prešov
  30.01 Chojniczanka Chojnice
  30.01 Bałtyk Gdynia
  03.02 Gryf Wejherowo
  16.02 nieznany
  23.02 Partizán Bardejov

Stal Mielec  
07.01

06.02-18.02 Kargıcak
  18.01 Cracovia 1-1
  23.01 Sandecja Nowy Sącz
  26.01 nieznany
  03.02 Korona Kielce
  09.02 nieznany
  13.02 nieznany
  16.02 nieznany
  23.02 Garbarnia Kraków

Stomil Olsztyn  
07.01

21.01-26.01 Mława
11.02-16.02 Nieborów
  12.01 Znicz Biała Piska 2-2
  26.01 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  02.02 Wigry Suwałki
  09.02 Bałtika Kaliningrad
  13.02 GKS Bełchatów
  13.02 Znicz Pruszków
  16.02 Widzew Łódź
  23.02 Ruch Wysokie Mazowieckie

Warta Poznań  
04.01

02.02-09.02 Grodzisk Wielkopolski
  12.01 Warta Gorzów Wielkopolski 5-0
  19.01 Raków Częstochowa 0-2
  23.01 Žalgiris Kowno
  26.01 Mieszko Gniezno
  02.02 Chrobry Głogów
  06.02 Widzew Łódź
  09.02 KKS 1925 Kalisz
  16.02 Ślęza Wrocław
  23.02 Błękitni Stargard

Wigry Suwałki  
09.01

07.02-16.02 Mariampol
  19.01 FK Panevėžys 0-0
  24.01 Sūduva Marijampolė
  30.01 nieznany
  02.02 Stomil Olsztyn
  02.02 Žalgiris Kowno
  09.02 Žalgiris Wilno
  13.02 Stumbras Kowno
  16.02 Olimpia Zambrów
  16.02 RFS Ryga
  20.02 Znicz Biała Piska
  23.02 Dainava Alytus

 

Napisz do nas