23 stycznia 2019, 12:30 - Mielec (boczne boisko stadionu MOSiR)

Stal Mielec: 29. Damian Primel - 22. Mateusz Spychała, 32. Jonathan de Amo, 51. Rafał Grodzicki, 6. Leândro - 7. Denis Gojko, 5. Marcel Gąsior, 20. Grzegorz Tomasiewicz, 17. Bartosz Nowak, 10. Peter Ďungel - 9. Andreja Prokić. Grali także: 87. Seweryn Kiełpin - 3. Krzysztof Kiercz, 4. Martin Dobrotka, 16. Josip Šoljić, 19. Kacper Sadłocha, 23. Krystian Getinger, 24. Łukasz Seweryn, 28. Mendi, 30. Łukasz Wroński.

Sandecja Nowy Sącz: Marek Kozioł - 26. Michał Szaflarski, 28. Michal Piter-Bučko, 4. Marcin Flis - 55. Hubert Maślanka, 7. Grzegorz Baran, 33. Bartłomiej Kasprzak, 8. Maciej Małkowski, 27. Damian Chmiel - 37. Bartłomiej Dudzic, 91. Mateusz Klichowicz. Grali także: 12. Szymon Tokarz - 16. Radosław Kanach, 10. Dawid Flaszka, 24. Mariusz Gabrych, 34. Miłosz Kałahur, 6. Szymon Kuźma, 22. Dariusz Łukasik.

sędziował: Tomasz Mroczek (Mielec).
widzów: 100.

W meczu sparingowym pierwszoligowców Stal Mielec wygrała 1-0 (0-0) z Sandecją Nowy Sącz.

źródło: własne / Stal Mielec

Dodano: 23 stycznia 2019, 14:19:02

vice - 23 stycznia 2019, 14:21:29 - *.brwmielec.info (*.0.102.183)

Brawo chłopaki. Teraz powtórzyć to w lidze

vice - 23 stycznia 2019, 14:25:10 - *.brwmielec.info (*.0.102.183)
Tak czułem.

vice - 23 stycznia 2019, 14:26:36 - *.brwmielec.info (*.0.102.183)

lojalny - 23 stycznia 2019, 15:47:27 - *.play-internet.pl
Stal odpuściła bo boisko zmrożone i łatwo o kontuzje.a to tylko sparing.

cyk - 23 stycznia 2019, 16:06:53 - *.dynamic.mm.pl
Mendi procz bramki 2 razy slupek i poprzeczka.Sandecja zadnego celnego strzalu na bramke.

pacolek - 23 stycznia 2019, 16:07:42 - *.internetdsl.tpnet.pl
Mendi nie odpuścił pomimo że boisko zamrożone i łatwo o kontuzje i pomimo że to tylko sparing strzelił bramke

maldini - 23 stycznia 2019, 16:10:42 - *.wiakom.pl
..bo boisko zmrożone.. sztuczna trawa była baaaardzo zmrożona..

Klops - 23 stycznia 2019, 16:28:34 - *.play-internet.pl
2 liga WON

Darnok - 23 stycznia 2019, 17:18:09 - *.136.247.10
W listopadzie 2018 roku w sparingu z Koroną Kielce to nawet strzelił 2 gole a cały mecz 4:0. Tylko co z tego, skoro w lidze zawsze coś mu brakuje by strzelić..

obserwator - 23 stycznia 2019, 17:56:17 - *.2.178.212
Wisła odwołała sparing w sobote za Stalą bo boisko zmrożone i łatwo o kontuzje Po za tym dostali by od Stali przy ich formie 6-cio pak a to już wstyd.Lepiej na ich miejscu się nie kompromitować 4 liga tuż tuż .

Bolo10 - 23 stycznia 2019, 21:01:53 - *.252.27.141
Czy Ludomir Handzel poinformował kibiców Sandecji iż Sandecja zostaje wystawiona na sprzedaż.W kampani obiecał nowy stadion na 8tyśmiejc i powrut do ekstraklasy.

Klops - 23 stycznia 2019, 21:15:35 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Obserwatorze nie gadaj głupstw. Wisła leci na zgrupowanie a czy by wygrali ze Stalą czy nie to rzecz drugorzędna.

pacolek - 23 stycznia 2019, 21:16:23 - *.internetdsl.tpnet.pl
Krzysztof Kiercz powoli żegna sie ze Stalą
sztof-kiercz-moze-opuscic-stal-mielec?fbclid=IwAR3
XXrdQCwE3RdiMpfk0S3rQtJHlSwFfPaIYP1yHrE2x3sHpFmC7p
92tbxU

Klops - 23 stycznia 2019, 21:17:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
A z tego Mendiego to będzie jeszcze wiele radości zobaczycie jak chłopak przepracuje zimę i zgubi ze 2 kg. Może był trochę zagubiony na początku ale już widać znaczną poprawę.

aa - 23 stycznia 2019, 21:29:00 - *.free.aero2.net.pl
W lidze będzie odwrotnie bo boisko nie będzie zmrożone i będzie grał Szufryn na obronie

as - 24 stycznia 2019, 17:05:00 - *.adsl.inetia.pl